Dróżki do poduszki. Wieczór na wsi - Kasia Keller - audiobook
NOWOŚĆ

Dróżki do poduszki. Wieczór na wsi audiobook

Keller Kasia

4,6

40 osób interesuje się tą książką

Opis

Dzień się kończy, czas do łóżeczka. Nadeszła pora, by przytulić się do poduszki i posłuchać opowieści na dobranoc. Wyciszcie się przy świergocie wróbelków, kojącym szepcie wiatru, a nawołujące się mewy niech ukołyszą was do snu. Chodźcie, posłuchajcie, co słychać na wsi. 

 

Za skrzypiącą furtką, w sennej krainie, wąska dróżka prowadzi nas przez pole zbóż. Z oddali dobiega muczenie krów, a nad nami ćwierkają ptaki. Wokół nas szumi trawa, a w niej koniki polne dają piękny koncert! Szemrząca rzeka otula nas niczym kołderka. Zasypiamy... 

 

Seria siedmiu audiobooków przeznaczonych dla najmłodszych, opartych o wielowarstwowe dźwięki przyrody, których zadaniem jest wspomaganie wyciszenia i zasypiania. Audiobooki zostały zaprojektowane jako element wieczornej rutyny ułatwiającej zredukowanie aktywności, co umożliwia łatwiejsze osiągnięcie przejście od wysokiego poziomu pobudzenia do relaksacji niezbędnej do zaśnięcia. To także znakomite wsparcie dziennej rutyny wyciszającej oraz element wychowania słuchowego i narzędzie relaksacji dla dzieci z wadą słuchu. Zdaniem Prezes Stowarzyszenia Słyszeć bez Granic: „Dźwięki przyrody, w które możemy się wsłuchać, tworzą przestrzeń na odpoczynek, relaks i uzyskanie wewnętrznego spokoju. (…) Dróżki do poduszki wydają się być w naszej ocenie pozycją doskonałą, aby pozytywnie wpływać na nasze zmysły i nastrój”. 

 

Nagrania zrealizowano w dźwięku stereo, wspaniale sprawdzą się więc podczas odsłuchu na słuchawkach, co zapewni dodatkowe doznania i ułatwi zanurzenie się w magicznym świecie. 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 28 min

Lektor: Aleksander Orsztynowicz-Czyż
Oceny
4,6 (23 oceny)
19
2
0
1
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Unwantedxhost

Nie oderwiesz się od lektury

Coś niesamowitego! Sama prawie zasnęłam! 😅
20
patrycjawolanin

Nie oderwiesz się od lektury

piekne słuchowisko z wiejskimi dźwiękami i super opowieścią. u nas sprawdziło się jako dobranocka
10
karolcia077

Nie oderwiesz się od lektury

Tego właśnie potrzebowaliśmy!!! ASMR w formie bajki i z dźwiękami natury. Problem w tym, że ja usypiam obok 🙈
10
Carmina0

Nie oderwiesz się od lektury

Ufufgjxngxg hm fhzgj cnzjgcbmdiyghmdyitddgqhsbdatjc
00
Agata_Domalewska

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo fajna ma fajne asmr 🤩 dobrze się jął słuchało
00

Popularność