Dróżki do poduszki. Przez las - Kasia Keller - audiobook
NOWOŚĆ

Dróżki do poduszki. Przez las audiobook

Keller Kasia

4,5

26 osób interesuje się tą książką

Opis

Dzień się kończy, czas do łóżeczka. Nadeszła pora, by otulić się kołderką, przyłożyć głowę do poduszki i posłuchać opowieści na dobranoc. Wyciszcie się przy radosnym ptasim koncercie, delikatnych powiewach wiatru, a melodia wygrywana przez szeleszczące pod stopami kamyki niech ukołysze was do snu. Chodźcie, posłuchajcie, jak pięknie szumi pachnący mchem las. 

 

W sennej krainie, za skrzypiącą furtką wije się polna ścieżka, która prowadzi nas wprost do chłodnego i rozśpiewanego lasu, gdzie pachnie jagodami, a w kopcu liści szeleści jeż. Ach, jak tu pięknie i radośnie! Zajrzyjmy nad staw, posłuchajmy kumkania żab i szumu tataraków. Jest tak bezpiecznie, tak spokojnie. Zasypiamy... 

 

Seria siedmiu audiobooków przeznaczonych dla najmłodszych, opartych o wielowarstwowe dźwięki przyrody, których zadaniem jest wspomaganie wyciszenia i zasypiania. Audiobooki zostały zaprojektowane jako element wieczornej rutyny ułatwiającej zredukowanie poziomu aktywności, co umożliwia łatwiejsze osiągnięcie przejścia od wysokiego poziomu pobudzenia do relaksacji niezbędnej do zaśnięcia. To także znakomite wsparcie dziennej rutyny wyciszającej oraz element wychowania słuchowego i narzędzie relaksacji dla dzieci z wadą słuchu. Zdaniem Prezes Stowarzyszenia Słyszeć bez Granic: „Dźwięki przyrody, w które możemy się wsłuchać, tworzą przestrzeń na odpoczynek, relaks i uzyskanie wewnętrznego spokoju. (…) Dróżki do poduszki wydają się być w naszej ocenie pozycją doskonałą, aby pozytywnie wpływać na nasze zmysły i nastrój”. 

 

Nagrania zrealizowano w dźwięku stereo, wspaniale sprawdzą się więc podczas odsłuchu na słuchawkach, co zapewni dodatkowe doznania i ułatwi zanurzenie się w magicznym świecie. 

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 0 godz. 26 min

Lektor: Aleksander Orsztynowicz-Czyż
Oceny
4,5 (11 ocen)
9
1
0
0
1
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
Marta_Kocisz

Nie oderwiesz się od lektury

To jest life changer dla każdego rodzica marzącego o tym, by jego Bombelki wreszcie zasnęły... 5 minut i śpią! chwilę później śpią i rodzice :)
00
aga_piekarska

Nie oderwiesz się od lektury

zasypiające.
00
Magdalena91096

Nie oderwiesz się od lektury

Magiczne słuchowisko, już dawno tak prędko nie zrobiło się cicho, bo wszyscy spali.
00

Popularność