Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugh Lofting - audiobook

Doktor Dolittle i jego zwierzęta audiobook

Hugh Lofting

4,5

Opis

Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle. Doktor bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich sporą gromadkę. Poza złotą rybką, mieszkającą w stawie z tyłu ogrodu, trzymał króliki w spiżarni, białe myszki w fortepianie, wiewiórkę w bieliźniarce i jeża w piwnicy. Poza tym posiadał jeszcze: kurczaki, gołębie, dwie owieczki i wiele innych stworzeń. Do jego ulubieńców należeli: kaczka Dab-Dab, pies Jip, świnka Geb-Geb, papuga Polinezja i sowa imieniem Tu-Tu. Doktor był postacią doprawdy niezwykłą - potrafił rozmawiać ze zwierzętami! Pewnego dnia doktor otrzymał wiadomość z Afryki - małpy potrzebują jego pomocy. Natychmiast więc wraz ze swymi zwierzęcymi przyjaciółmi doktor wyrusza w podróż na Czarny Ląd, podczas której przyjaciele przeżywają mnóstwo zdumiewających przygód!

"Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiennie pogodnym doktorem Dolittle'em oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego".

Jane Goodall, autorka Przez dziurkę od klucza

ARCYDZIEŁO LITERATURY DZIECIĘCEJ

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 41 min

Lektor: Hugh Lofting

Oceny
4,5 (26 ocen)
18
4
3
1
0
Sortuj według:
Bonia_83

Nie oderwiesz się od lektury

Czadowa książka polecam☆1😀😃👍🍭🍉🌪☪️☦☯️☸✡🕉⚛☮🕎🔯♈♉♊♋♌⛎⏯♒♐🔼#️⃣*️⃣0️⃣1️⃣9️⃣8️⃣7️⃣6️⃣5️⃣4️⃣3️⃣2️⃣❇❌❌❎❎✔✅☑✅☑✴☑☑☑☑☑☑☑☑☑☑☑❌*️⃣8️⃣🔢🆒️🆔️🆑️ℹ🔟🆙️🅿️Ⓜ️🆗️🆙️🆓️🉑️🈹️🈷️🉐️🈶️㊗️🈴️🈚️🈂️🈺️㊙️🈷️㊗️🔴⚪🟠🟤🟢🟣🔵🈴️🟣⚫🟫🟠🟪🟧🟦🟨🟩▫️⬛▫️⬜▪️◼◻◾◽▪️⬛🔶️🔷️🔸️🔹️🔻🔺️💠🔘🔲🔳🏁🚩🏴🏳🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇦🇩🏴‍☠️🇦🇫🇦🇨🇧🇬🇦🇷🇧🇶🇧🇼🇦🇼🇦🇷🇧🇳🇧🇭🇧🇦🇨🇿🇩🇬🇨🇿🇪🇷🇪🇪🇩🇿🇬🇸🇬🇩🇬🇸🇫🇰🇬🇳🇭🇳🇬🇧🇬🇺🇬🇲🇱🇺🇱🇸🇲🇺🇲🇫🇲🇶🇳🇨🇲🇵🇳🇦🇲🇴🇲🇽🇲🇾🇺🇳🇹🇻🇻🇬🇹🇼🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇹🇻🇼🇫🇹🇲🇹🇦🇸🇾🇺🇾🇹🇹🇺🇿🇻🇬🇼🇫🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇻🇮⛔🚸⚠️🔞📵🚷🚱🚯🚭🚳🚫☢☣⬆️⬆️↗️↘️➡️⤵️⬅️🔞↪🔙↪🔜🔄🔙🔚🔛🔜🔝🛐☮♊🕎♊
00

Popularność