Czarownica w sypialni - Renata Blicharz - książka

Czarownica w sypialni książka papierowa

Renata Blicharz

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Renata Blicharz – poetka na stałe związana z Opolem, Opole to miejsce jej zamieszkania i twórczości artystycznej. Zajmuje się twórczością literacką, przede wszystkim poetycką: wydawała książki poetyckie, drukowała swoje utwory w prasie, w publikacjach zbiorowych i almanachach, brała udział w działalności stowarzyszeń kulturalnych i literackich, była laureatką wielu konkursów poetyckich i prozatorskich, a jednocześnie sama udzielała się jako juror w konkursach literackich, była członkiem redakcji czasopisma literackiego Opolski Kwartalnik Kulturalny „Prowincja”, propagowała literaturę i poezję, biorąc udział w szeregu spotkań autorskich indywidualnych i zbiorowych, zorganizowanych w Opolu i innych miastach.
Autorskie książki poetyckie Renaty Blicharz: „Pocztówka z bajki” Opole 1997, „Kolekcjonerka” Kluczbork 2006, „Czarna aureola” Nowa Ruda 2009, „Kołderka z białego marmuru” Opole 2011.

Czarownica w sypialni. Wiersze miłosne i inne” to nie tylko zbiór emocjonalnych, zmysłowych erotyków. To przede wszystkim zbiór miniopowieści. Bo każdy z wierszy tego tomu zawiera odrębną historię miłosną. A w każdej z nich miłość odgrywa ważną rolę – raz jest głównym bohaterem, raz jest zaledwie tłem historii.
Jednak w każdym przypadku autorka w poetycki sposób dotyka uczuć, które zna każdy z nas. Dzięki temu Czytelnik oddaje się marzeniom i wspomnieniom, poddaje zadumie i melancholii, nie jest w stanie oprzeć się refleksji, wyobraźni, tęsknocie…

Liczba stron: 80

Format (wymiary): 15.0x21.5cm

ISBN: 9788362687619

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0