Córka Węża Midgardu Saga Asgard - Wolfgang Hohlbein - książka

Córka Węża Midgardu Saga Asgard książka papierowa

Wolfgang Hohlbein

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Druga powieść cyklu „Saga Asgard” autorstwa niekwestionowanego króla fantasy!
Trzymająca w napięciu i pełna brawurowych zwrotów akcji historia, rozgrywająca się w średniowiecznej Nadrenii.
Płonące zamki, dzicy wikingowie i wielki sekret…

Zamek Elsbusch płonie. Atakując położoną nad Renem twierdzę, wikingowie łamią zawarty niegdyś z władcami tego kraju pakt pokojowy. Dwunastoletnia Katharina, sierota wychowywana przez nienawistnego klechę, przypadkiem staje się świadkiem przerażającej rzezi. Cudem unika śmierci. Ratuje ją wikiński chłopak Ansgar i ucieka razem z nią. Wkrótce oboje zdają sobie sprawę, że muszą rozwikłać pradawną tajemnicę Węża Midgardu, aby zapobiec niewyobrażalnej katastrofie.

Czy Katharinie uda się uwolnić z sieci politycznych intryg i zdemaskować knowania perfidnego arystokraty? Czy dowie się kim byli jej rodzice? Czy odkryje tajemnicę swojego wężowatego znamienia?

Wolfgang Hohlbein (ur. 1953) jest jednym z najpoczytniejszych niemieckich autorów. Niewielu współczesnych pisarzy zbliżyło się do nakładu 37 milionów egzemplarzy, który łącznie osiągnęły jego książki. 160 bestsellerów uczyniło go niekwestionowanym królem literatury fantasy! Jego powieści zostały przetłumaczone na niemal czterdzieści języków i wydane m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Chinach czy Japonii.

W 2011 roku nakładem Wydawnictwa TELBIT ukazała się powieść „THOR”.

Liczba stron: 512

Tłumacz: Jercha Jerzy

Format (wymiary): 14.4x20.8cm

ISBN: 9788362252916

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0