Bajki pomagajki - Grabowska-Gwardiak Edyta - książka

Bajki pomagajki książka papierowa

Grabowska-Gwardiak Edyta

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

22,00 zł

Opis

Dlaczego nie warto marnować czasu na siedzenie przed komputerem? Jaką rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta, owady i zjawiska atmosferyczne? Czy zwykła cebula może być aż tak potrzebna? Dlaczego należy oszczędzać wodę?
Dzięki tej książce nie tylko poznasz odpowiedzi, ale także odkryjesz, jak wiele fascynujący rzeczy dzieje się wokół Ciebie każdego dnia!
Pomocne krasnale, figlarne zwierzątka, sprytne sprzęty domowe, rozgadana przyroda, a do tego bajka, która nie chce być typową bajką, niezdecydowana księżniczka i mnóstwo przygód, które Ty także możesz przeżyć w swoim domu lub ogródku.
Opowiadania i bajki  Edyty Grabowskiej-Gwardiak to zbiór ciepłych, zabawnych i mądrych historii, które najmłodszym czytelnikom pozwolą lepiej zrozumieć otaczający świat. Bohaterami opowieści są postacie znane z bajek, ale również zwierzęta, sprzęty domowe i dzieci, które, jak to na dzieci przystało, kochają niespodzianki, a nie znoszą lekarstw i nudy.
Autorka łączy atrakcyjną fabułę z walorami edukacyjnymi. W przystępny sposób przekazuje ważne treści, jednocześnie nie zapominając, że czytanie ma być przede wszystkim zabawą.

Liczba stron: 96

Format (wymiary): 12.5x19.0cm

ISBN: 9788362222476

Oceny
0,0
0
0
0
0
0