Brylewska Julia
Wyniki wyszukiwania, prezentowane na stronie, dopasowane są do kryteriów wyszukiwania podanych przez użytkownika. Staramy się wyróżniać produkty, które mogą szczególnie zainteresować naszych użytkowników, używając w tym celu oznaczenia Bestseller lub Nowość. Pozycje na liście wyników wyszukiwania mogą być również sortowane - parametr sortowania ma pierwszeństwo nad pozostałymi wynikami.

  • Brylewska Julia 
  • Poradniki do gier 
  • Wyczyść

Polska pisarka, jedna z wielu autorek, której kariera zaczęła się na internetowej platformie Wattpad. Chociaż Julia Brylewska książki wydaje zaledwie od połowy 2021 r., zdążyła już zdobyć sobie grono entuzjastycznych czytelniczek, co zawdzięcza w niemałym stopniu właśnie Wattpadowi, na którym obecna jest od 2016 r. Najnowsza powieść pisarki, którą zatytułowała Julia Brylewska Engry God, ukazała w lutym 2022 r. Fabuła otwiera nowy pikantny cykl, Gods of Law, którego kolejne tomy zapewne już wkrótce trafią do księgarń. W najbliższym czasie pisarka zapowiada także premierę swojej następnej narracji, zatytułowanej Legacy.

Julia Brylewska to jedno z wielu nowych nazwisk na polskim rynku wydawniczym, specjalistka od śmiałych romansów, która jak wiele jej koleżanek po piórze pierwsze kroki stawiała w świecie cyfrowym, a konkretnie na Wattpadzie, gdzie znana jest jako JBHiddleston i gdzie jej poczynania śledzi ponad 65 tys. osób. Zanim zaczęła wydawać Julia Brylewska książki we współpracy z wydawnictwem, na platformie tej udostępniła internautom kilkanaście fabuł swojego autorstwa. Dominują wśród nich różne odmiany romansu, narracje fanfikowe, ale czytelnicy znający ją przede wszystkim z cyklu Inferno, mogą nie podejrzewać, że w dorobku autorki znajduje się również trylogia kryminalna z kobiecą bohaterką, detektyw Florence Kingston, w roli głównej.

Julia Brylewska i Inferno

W lipcu 2021 r. wydała Julia Brylewska Devil, pierwszą część swojej trylogii Inferno. Był to jej debiut w mainstreamowym obiegu, jednak duże powodzenie, jakim cieszyła się jej twórczość na Wattpadzie, pozwalało z optymizmem patrzeć w przyszłość. Powieść zaliczyć należy od bardzo modnych ostatnio nieco pikantniejszych romansów. Akcję książki Julia Brylewska, podobnie do wielu innych polskich twórczyń gatunku, osadza w Stanach Zjednoczonych, amerykańskie realia uznając za o wiele atrakcyjniejsze tło dla jej opowieści. Pisarka wykorzystuje bardzo popularny w tym rodzaju literatury motyw Pięknej i Bestii, wyjątkowo chętnie eksploatowany w ostatnich latach. Główna bohaterka, 25-letnia Hailey, staje się zastawem pożyczki, którą jej brat zaciąga u potężnego Viktora Sharman, zwanego w Filadelfii Diabłem. Ten owiany dość mroczną sławą mężczyzna żąda, by Hailey zamieszkała w jego domu i dziewczyna nie ma innego wyjścia, jak tylko podporządkować się temu życzeniu. Układ ten oczywiście rodzi napięcie erotyczne między bohaterami, a ich trudna relacja zaczyna ewoluować od rezerwy po coraz dalej posuniętą fascynację. Trzeba przyznać, że Julia Brylewska książki potrafi komponować, nawet korzystając z popularnych gatunkowych schematów, w taki sposób, by zbudować napięcie i zdobyć zainteresowanie odbiorcy, co jest wszak kluczem do tworzenia dobrze sprzedającej się literatury popularnej.

Julia Brylewska i Angel

Niedługo po Devil do księgarń trafiła druga część cyklu Inferno, który znacząco zatytułowała Julia Brylewska Angel. Jest to bezpośrednia kontynuacja historii opisanej w poprzedniej części, z tą samą parą głównych bohaterów. Hailey próbując odciąć się od Viktora, wyjeżdża i z powodzeniem zaczyna układać sobie życie poza Filadelfią. Po blisko roku jednak dziewczyna wraca do rodzinnego miasta na święta, a spotkanie mężczyzny, który złamał jej serce, uświadamia bohaterce, że wewnętrzny spokój, którego doświadczała w Bostonie był jedynie złudzeniem.

Julia Brylewska i Sinner

Finałowy tom cyklu Inferno do księgarń trafił pod koniec 2021 r. Jak można wywnioskować z tytułu, Julia Brylewska Sinner poświęca rozliczeniu Viktora z jego grzeszną przeszłością i dalszej ewolucji skomplikowanego związku z Hailey, która podczas nieobecności ukochanego przejmuje ciężar zarządzania jego imperium. Uczy się szybko, a jej energia i determinacja budzą podziw w całym Sharman Enterprises.

Julia Brylewska i Angry God

W lutym 2022 r. w ręce czytelniczek oddała Julia Brylewska Angry God, romans otwierający jej nowy cykl Gods of Law. Seria osadzona jest w brutalnym, bezwzględnym, ale i prestiżowym środowisku prawniczym. Główna bohaterką pierwszego tomu jest Violet, młoda absolwentka prawa, która niemal cudem dostaje się na staż do jednej z najlepszych nowojorskich kancelarii. Jej szefem jest słynący z braku wszelkich sentymentów, a także z wyjątkowej skuteczności, Oliver Sanclair. Otwarta i serdeczna dziewczyna zaczyna wzbudzać w swoim dość oschłym szefie coraz większe zainteresowani, a i on, zgodnie z regułami gatunku, nie pozostaje jej obojętny.