Legimi

mBank - Legimi

Masz kod z mBanku?
Czytaj ebooki bez limitu
Zyskaj bezpłatny dostęp do ponad 20000 tytułów na smartfonie lub tablecie.

Czy dostęp do ebooków jest bezpłatny?

Zarówno aplikacja Legimi, jak i usługa dostępu do ebooków są całkowicie darmowe.

Czy muszę być pracownikiem mBanku, by wypożyczyć ebooka?

Możliwość wypożyczania mają wyłącznie uprawnieni pracownicy mBanku.

Czy mogę wypożyczyć ebooka online?

W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy skontaktować się z opiekunem usługi ze strony mBanku. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.pl/mbank/. Następnie wszystkie książki wypożyczyć i pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi.

Na jak długo uzyskuję dostęp do ebooków?

Ebooki można wypożyczać maksymalnie przez rok od daty uruchomienia usługi przez bank, chyba że limit zamówionego przez bank pakietu stron ebooków do przeczytania przez wszystkich pracowników banku zostanie wykorzystany przed upływem roku.

Jaki jest limit wypożyczeń dla pracownika?

W ramach zamówionego przez bank limitu stron do przeczytania każdy pracownik banku wypożyczyć może dowolną liczbę książek z katalogu dostępnego dla pracowników. Jeśli pracownik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron w ramach zamówionej usługi.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy pracownik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

zy wypożyczane w ramach usługi Legimi ebooki mogę czytać na Kindle?

Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?

Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.