Wyprane mózgi - Klinsky Chris - książka

Wyprane mózgi książka papierowa

Klinsky Chris

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

39,90 zł

Opis

U źródeł współczesnej kontroli umysłów – behawioryzm, komunizm i CIA
Technologia w służbie kontroli umysłów
COVID-19, czyli zarządzanie przez strach
Influencer, czyli współczesny agent wpływu
Gender jako ideologia oparta na absurdzie
Polityczna poprawność – kres publicznej debaty i swobodnego myślenia
Nowe ruchy religijne i charyzmatyzm – duchowe uwiedzenie
Bitcoin jako miraż antysystemowości
Psychologia i psychoanaliza jako narzędzia kontroli umysłu
Zniewalające wizje szczęścia
W stronę wolności


To odpowiednia wiedza umożliwia rozpoznanie stanu niewoli, a następnie wyjście z niego. Współcześnie jest ona czymś ukrywanym, a nawet prawnie zakazanym. Za jej rozpowszechnianie w wielu miejscach świata, nawet w niektórych wypadkach w Polsce, można spotkać się nie tylko z zarzutami o oszołomstwo, ostracyzmem, ale nawet stracić pracę i stanąć przed sądem.

Obecnie, na masową skalę, przez media, edukację czy wykreowane autorytety pierze się ludziom mózgi, aby przestali myśleć, powtarzali slogany, w ramach politycznej poprawności i ideologii gender. Nie będąc w stanie wyrazić żadnego własnego sądu, nie będą mogli też zobaczyć własnej niewoli. Nie zbuntują się więc, ale będą posłusznie godzić się na odbieranie sobie kolejnych praw, jak również majątku i dzieci.

Pierwszym krokiem do tego, by się wyzwolić, jest dostrzeżenie, że się jest na smyczy, a następnie zauważenie dokąd nas na tej smyczy prowadzą, kim są ci, którzy ją trzymają i czego od nas chcą. Następnie trzeba powiedzieć głośno, najpierw do siebie, a potem do innych, że dwa plus dwa równa się cztery i nikt nie ma prawa odebrać nam prawa do tego, żebyśmy to przypominali. W końcu pozostaje już wyciągnąć konsekwencje z głoszonej prawdy, tzn. normalnie żyć i nie pozwolić się dłużej zniewalać.

Liczba stron: 184

Format (wymiary): 14.0x20.0cm

ISBN: 9788386535972

Oceny
0,0
0
0
0
0
0