Wybierz szczęście - Lyubomirsky Sonja - książka

Wybierz szczęście książka papierowa

Lyubomirsky Sonja

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Czym jest szczęście? I skąd się biorą mity na jego temat? Co to znaczy, że ktoś jest albo nie jest szczęśliwy? Czy da się ot tak po prostu sięgnąć po szczęście i mieć go więcej?
Ludzie na różnych kontynentach i we wszystkich kulturach świata zgadzają się, że poczucie szczęścia to jeden z najbardziej upragnionych celów życia. A gdy rozpoczynamy pracę nad naszym szczęściem, to nie tylko poprawia nam się samopoczucie, ale też wzrasta nasz poziom energii, a my stajemy się bardziej twórczy, nawiązujemy lepsze relacje międzyludzkie, podnosimy naszą produktywność w pracy, a nawet wydłużamy sobie życie.
Trwałe szczęście to coś, co możesz budować własnymi siłami. Na pytanie „Jak to zrobić?” odpowiada dr Sonja Lyubomirsky. W tej popartej badaniami naukowymi książce pokazuje sposoby na podniesienie poziomu szczęścia w życiu i obala wszystkie mity, które narosły wokół tego tematu i odcinają nam drogę do radości oraz życiowego spełnienia. Pokazuje, jak świadomie wejść na drogę budowania szczęścia, zmienić sposób myślenia, wypracować w sobie pożyteczne nawyki i zacząć znajdować czas na to, co naprawdę nas uszczęśliwia.
Ta książka to twój osobisty trening budowania szczęścia w życiu. Znajdziesz w niej:
• test psychologiczny: jaki jest twój naturalny poziom odczuwanego szczęścia (albo nieszczęścia),
• praktyki, które dają natychmiastową poprawę samopoczucia,
• działania budujące trwałe szczęście: od ćwiczenia optymizmu do medytowania,
• psychologiczne studia przypadku: historie ludzi, którzy z nieszczęśliwych stali się szczęśliwi,
• dodatek specjalny: porady dla osób, które cierpią na (albo podejrzewają siebie o) depresję.
Poradnik zawiera także test postępów w budowaniu szczęścia. Kiedy już wprowadzisz w życie program budowania szczęścia dr Sonji Lyubomirsky, możesz regularnie go powtarzać i mierzyć swoje postępy.

Liczba stron: 344

Tłumacz: Rzychoń Tomasz

Format (wymiary): 15.8x23.3cm

ISBN: 9788380877153

Wydanie: 1