Wiezień na Marsie - Gustave Le Rouge - audiobook

Wiezień na Marsie audiobook

Gustave Le Rouge

3,7

Opis

Robert Darvel, młody i bez grosza przy duszy francuski inżynier przełomu XIX i XX wieku, jest astronomem amatorem, który ma obsesję na punkcie Marsa. Przeniesiony na Marsa przez połączenie sił naukowych i psychicznych, Robert musi stawić czoła niebezpieczeństwom Czerwonej Planety, próbując powrócić do swojej narzeczonej na Ziemi. Podczas jego podróży odkrywamy, że Mars nie tylko może podtrzymywać życie, ale jest także domem dla wielu rodzajów istot. 

Z powieści dowiemy się też jak ludzie żyjący u schyłku XIX wyobrażali sobie podróż w kosmos. Pomysły Gustava Le Rouge mimo, że mogą wydawać się nam dziś absurdalne, pełne są fantazji. Nie wszystkie wizje przyszłości okazały się nietrafione, które z nich się sprawdziły? O wszystkim tym dowiecie się słuchając tego audiobooka.

To fascynujące połączenie science fiction i opowieści przygodowej zapewnia żywy obraz wyimaginowanego Marsa i jego dziwnych, nieziemskich stworzeń, które mogą być bliżej ziemskich ludzi, niż chcielibyśmy uwierzyć.

Przygodowa fantastyka XIX wieku. Jeżeli ktoś lubi Verne'a, powien sięgnąć i po Gustava Le Rouge, który łączy w swoich powieściach to co najlepsze u Verne'a jak i Burrougsa.

Drugi tom tej powieści to „Niewidzialni”.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 5 godz. 7 min

Lektor: Czyta:Marcin_Popczynski

Oceny
3,7 (6 ocen)
2
1
2
1
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.
Sortuj według:
ArkadiuszKrakowiak47

Nie oderwiesz się od lektury

Ladnie napisana opowieść
00

Popularność