TypeScript na warsztacie Praktyczny przewodnik pisania  efektywnego kodu - Grynhaus Ben, Hudgens Jordan, Hunte Rayon - książka

TypeScript na warsztacie Praktyczny przewodnik pisania efektywnego kodu książka papierowa

Grynhaus Ben, Hudgens Jordan, Hunte Rayon

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

99,00 zł

Opis

TypeScript szybko stał się ulubionym językiem programowania zawodowców. Pozwala na tworzenie czystego, efektywnego i łatwego w utrzymaniu kodu, a także zastosowanie zaawansowanych konstrukcji programistycznych. Co więcej, pracę w tym języku uprzyjemniają liczne frameworki i biblioteki, które pozwalają na sprawną budowę dojrzałych aplikacji. Jednak z punktu widzenia początkującego programisty TypeScript ma inną ogromną zaletę: jest świetnym punktem startu dla każdego, kto chce pisać czytelny, łatwy do zrozumienia i mniej podatny na błędy kod.

Dzięki tej książce Twoja nauka programowania w TypeScripcie przebiegnie w maksymalnie sprawny i efektywny sposób. Położono w niej nacisk na praktykę, a objaśnienia teoretyczne ograniczono do faktycznie ważnych i przydatnych zagadnień, które ułatwią ugruntowanie najlepszych podstaw programowania. W licznych ćwiczeniach pokazano, jak stosować kluczowe koncepcje w aplikacjach produkcyjnych, używanych w rzeczywistości. Każdy rozdział kończy się zadaniem do samodzielnego wykonania, opracowanym tak, by umożliwić wypróbowanie poznanych treści w praktyce. Jeśli chcesz pisać kod w TypeScripcie na profesjonalnym poziomie, a równocześnie odczuwasz onieśmielenie na myśl o nauce nowego języka, dzięki temu podręcznikowi szybko osiągniesz swój cel!
W książce między innymi:
* gruntowne podstawy języka TypeScript i pliki deklaracji
* funkcje, klasy i obiekty w TypeScripcie
* wstrzykiwanie zależności i zachowania asynchroniczne
* obietnice i programowanie asynchroniczne
* biblioteka React i jej zastosowanie
TypeScript: sprawdź, czy umiesz napisać lepszy kod!

Liczba stron: 528

Tłumacz: Lech Lachowski

Format (wymiary): 16.5x23.5cm

ISBN: 9788328389519

Oceny
0,0
0
0
0
0
0