Tworzenie aplikacji na platformę iOS 5 z wykorzystaniem Xcode, Interface Builder, Instruments, GDB - Brandon Alexander, J. Bradford Dillon, Kevin Y. Kim - książka

Tworzenie aplikacji na platformę iOS 5 z wykorzystaniem Xcode, Interface Builder, Instruments, GDB książka papierowa

Brandon Alexander, J. Bradford Dillon, Kevin Y. Kim

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Wykorzystaj potencjał platformy iOS!

System operacyjny iOS, wykorzystywany w urządzeniach Apple, cały czas zyskuje na popularności. Jego udział w rynku jest ogromny, a z każdym dniem staje się coraz większy. Co sprawia, że użytkownicy go uwielbiają? Atrakcyjna szata graficzna, błyskawiczne reagowanie na polecenia użytkownika oraz ogromny wybór dopracowanych aplikacji to główne atuty decydujące o jego sukcesie.

Aby zagwarantować ciągły dopływ aplikacji wysokiej jakości, twórcy tego systemu udostępnili programistom świetne środowisko do ich wytwarzania. W trakcie lektury tej książki zaznajomisz się z możliwościami systemu. Dowiesz się, jak używać wszystkich narzędzi dostępnych w arsenale programisty iOS: Xcode, Interface Builder, Instruments, a także narzędzi służących do diagnostyki sieci, obsługi systemu kontroli wersji i innych. Poznasz techniki usuwania błędów z aplikacji, znajdziesz informacje o strukturach Cocoa, zarządzaniu pamięcią, technologii ARC oraz automatyzacji. Nauczysz się tworzyć atrakcyjny i wydajny interfejs użytkownika, rozwiązywać typowe problemy oraz szanować baterię użytkownika. Na szczególną uwagę zasługuje rozdział poświęcony testowaniu aplikacji oraz najlepszym technikom rozprowadzania jej wśród beta-testerów. Książka, ta jest idealną pozycją dla każdego programisty chcącego stworzyć jedyną w swoim rodzaju aplikację dla platformy iOS 5.

Odkryj tajemnice iOS 5:

Zaprojektuj atrakcyjny i wydajny interfejs użytkownika
Zapewnij niezawodność dzięki korzystaniu z testów
Rozwiąż typowe problemy związane z wyciekami pamięci
Dostarcz aplikację beta-testerom
Zaskocz użytkowników nowatorską aplikacją!

Liczba stron: 360

Tłumacz: Górczyński Robert

Format (wymiary): 15.5x23.5cm

ISBN: 9788324648870

Oceny
0,0
0
0
0
0
0