Tron Evolution - poradnik do gry - Amadeusz "ElMundo" Cyganek - ebook

Tron Evolution - poradnik do gry ebook

Amadeusz "ElMundo" Cyganek

0,0
7,88 zł

Opis

Poradnik do gry Tron Evolution zawiera kompletny opis przejścia głównego trybu fabularnego oraz opis wszystkich miejsc, w których znajdziemy dodatkowe przedmioty – Akta Trona i Odłamki Abraxasa.

Tron Evolution - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Rozdział 5 – Przyjaciel czy wróg? (1) (Opis przejścia)
  • Rozdział 4 – Wojownik (Opis przejścia)
  • Rozdział 5 – Przyjaciel czy wróg? (2) (Opis przejścia)
  • Rozdział 7 – Koniec linii (Opis przejścia)
  • Rozdział 3 – Arjia (1) (Opis przejścia)
  • Rozdział 6 – Podejście (Opis przejścia)
  • Rozdział 1, 2 (Akta Trona – lokalizacje)
  • Rozdział 3 – Arjia (2) (Opis przejścia)
  • Rozdział 2 – Odłączenie (Opis przejścia)
  • Rozdział 1 – Restart (2) (Opis przejścia)

Informacja o grze

Tron Evolution to wyprodukowana przez studio Propaganda Games gra akcji, której fabuła stanowi wstęp do wydarzeń przedstawionych w filmie "TRON Legacy". Gracz wciela się w Anona, spersonifikowaną postać programu komputerowego umieszczonego w systemie, który zaatakowany zostaje przez zamaskowanych zabójców - wirusy. Rozgrywka łączy elementy gry akcji, platformówki, wyścigowej oraz strzelaniny TPP.

Gra Tron Evolution, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3, PSP, NDS, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 35

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Tron ‌Evolutionporadnik ‌do gry

autor: ‌"Amadeusz Cyganek"

Wydawnictwo © GRY-Online ‌S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane ‌rozpowszechnianie ‌całości lub fragmentu ‌niniejszej publikacji w jakiejkolwiek ‌postaci ‌jest ‌zabronione ‌bez pisemnego ‌zezwolenia ‌GRY-Online S.A.

Prawa do użytych ‌w ‌tej publikacji tytułów, nazw ‌własnych, ‌zdjęć, znaków towarowych i ‌handlowych, itp. ‌należą do ‌ich ‌prawowitych właścicieli.

Publikacja ‌przeznaczona jest wyłącznie do ‌użytku prywatnego. ‌Nie może być ‌sprzedawana, odsprzedawana lub ‌udostępniana publicznie osobom trzecim ‌bez ‌pisemnej zgody GRY-Online ‌S.A.

Ilustracja ‌na ‌okładce ‌- wykorzystana za zgodą ‌© Shutterstock Images LLC. ‌Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda ‌na ‌wykorzystanie ‌wizerunku ‌podpisana z ‌Shutterstock, Inc.

Poradnik w ‌wersji ‌WWW ‌znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1071

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

Porady

Stacje ‌dysków

Opis przejścia

Rozdział 1 - ‌Restart ‌(1)

Rozdział ‌1 - Restart (2)

Rozdział ‌2 - ‌Odłączenie

Rozdział 3 ‌- Arjia ‌(1)

Rozdział ‌3 - Arjia (2)

Rozdział ‌4 - Wojownik

Rozdział ‌5 - Przyjaciel ‌czy wróg? ‌(1)

Rozdział 5 ‌- Przyjaciel ‌czy ‌wróg? (2)

Rozdział 6 - ‌Podejście

Rozdział ‌7 - Koniec linii

Akta ‌Trona ‌- ‌lokalizacje

Rozdział 1, ‌2

Rozdział 3, 4

Rozdział 5

Rozdział ‌6, 7

Odłamki ‌Abraxasa - ‌lokalizacje

Wprowadzenie

Poradnik do ‌gry Tron Evolutionzawiera ‌kompletny opis przejścia ‌głównego ‌trybu fabularnego oraz ‌opis wszystkich miejsc, w ‌których znajdziemy dodatkowe ‌przedmioty - Akta Trona ‌i ‌Odłamki ‌Abraxasa. Pomarańczowym kolorem zaznaczyłem w opisie linii fabularnej miejsca, w których znajdziemy wyżej wymienione dodatki, niebieskim zaś klawisze, które użyjemy podczas gry. W osobnej sekcji poświęconej Aktom Trona i Odłamkom Abraxasa czerwoną obwódką zaznaczyłem mniej widoczne miejsca ich przebywania. Poradnik zawiera także garść przydatnych porad i charakterystykę Stacji Dysków.

Amadeusz "ElMundo" Cyganek (www.gry-online.pl)

Porady

By z powodzeniem odkrywać kolejne tajemnice świata gry Tron Evolution warto zwrócić uwagę na kilka przydatnych informacji:

- Jazda światłocyklem nie należy do prostych czynności. Pojazd jest bardzo podsterowny i słabo spisuje się na zakrętach. W niektórych momentach warto zwolnić, szczególnie, gdy przejeżdżamy przez tunele lub wąskie uliczki.

- Dużo łatwiej prowadzi się walkę w grupie aniżeli z każdym przeciwnikiem z osobna - warto skupiać na sobie uwagę całej grupy i zaatakować specjalnymi uderzeniami oddziałującymi na wszystkich nieopodal zgromadzonych wrogów.

- Do rozgrywki sieciowej warto przejść dopiero po ukończeniu linii fabularnej - nie tylko ze względu na rozwiniętą postać, ale i doświadczenia, jakie nabywamy walcząc z komputerowymi botami czy jeżdżąc światłocyklem.

- Początkowo zdobyte megabajty warto inwestować w rozwój naszej postaci - zwłaszcza kolejne miejsca na zapas energii i powiększanie pasku życia. W dalszej kolejności warto zainstalować specjalne mody poprawiające osiągi naszych dysków. Potem dysponujmy wolnym miejscem według uznania, dostosowując ulepszenia do taktyki w grze sieciowej.

- W ostatnim rozdziale gry w niektórych przypadkach może wystąpić błąd techniczny związany z niedoróbkami w kodzie gry. Tuż przed zdobyciem Akt Trona - CZARNA STRAŻ - Anon może mieć problemy z wspięciem się na platformę skacząc z ostatniego uchwytu. Ma to związek z błędnym naliczaniem poligonów używanych do tworzenia tekstur w grze. Aby ominąć problemy, wystarczy na chwilę obniżyć rozdzielczość obrazu do minimum (640x480) i przejść problematyczny fragment. Potem można spokojnie wrócić do poprzedniego stanu. Do momentu wydania poradnika twórcy nie wydali jeszcze łatki usuwającej problem.

Stacje dysków

Niezwykle ważnym elementem naszej egzystencji w świecie TRON-a są stacje dysków - urządzenia, które pozwalają na aktualizację oprogramowania głównego bohatera - Anona. Zwyczajnie mówiąc jest to miejsce, w którym możemy nabyć nowe umiejętności i zwiększyć możliwości naszej postaci. Możemy tego dokonać dzięki wolnym megabajtom w pamięci naszego bohatera, dostępnym przy osiągnięciu każdego kolejnego poziomu doświadczenia. Stacje dysków rozsiane są w wielu miejscach podczas naszej wędrówki w trybie fabularnym i wyglądają tak jak na powyższym obrazku.

Menu stacji dysków dzieli się na trzy odrębne kategorie: Ulepszenia systemu, Wyposażenie i Obszary Gier.

Pierwsza z nich to narzędzie umożliwiające rozwój naszej postaci. Zwiększamy zapas zdrowia, dokupujemy kolejne jednostki energetyczne i zwiększamy naszą siłę rażenia. Tutaj dokonamy także modyfikacji naszego dysku i dokupimy niezbędne części.