Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM - poradnik do gry - Bolesław "Void" Wójtowicz - ebook

Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM - poradnik do gry ebook

Bolesław "Void" Wójtowicz

0,0
7,88 zł

Opis

Szczegółowy opis przejścia gry Tony Tough i Noc Pieczonych śCiem, pełnej humoru przygodówki utrzymanej w starym dobrym stylu.

Tony Tough i Noc Pieczonych śCIEM - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Opis przejścia cz.8
  • Opis przejścia cz.9
  • Opis przejścia cz.7
  • Opis przejścia cz.6
  • Opis przejścia cz.5
  • Opis przejścia cz.4
  • Opis przejścia cz.3
  • Opis przejścia cz.11
  • Opis przejścia cz.2
  • Opis przejścia cz.19

Informacja o grze

Dwuwymiarowa przygodówka nawiązująca do klasycznych pozycji tego gatunku, w której jako prywatny detektyw, od dziesięciu lat zatrudniony w agencji Wallen & Wallen Investigations, nareszcie otrzymujemy prawdziwe zadanie do wykonania.

Gra Tony Tough and the Night of Roasted Moths, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2002 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 26
Tony Toughi Noc Pieczonych śCIEMporadnik do gry

autor: Bolesław "Void" Wójtowicz

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=179

[email protected]

Spis treści

Opis przejścia cz.1

Opis przejścia cz.2

Opis przejścia cz.3

Opis przejścia cz.4

Opis przejścia cz.5

Opis przejścia cz.6

Opis przejścia cz.7

Opis przejścia cz.8

Opis przejścia cz.9

Opis przejścia cz.10

Opis przejścia cz.11

Opis przejścia cz.12

Opis przejścia cz.13

Opis przejścia cz.14

Opis przejścia cz.15

Opis przejścia cz.16

Opis przejścia cz.17

Opis przejścia cz.18

Opis przejścia cz.19

Opis przejścia cz.1

To miała być szczególna noc, moja noc... Noc, podczas której cały świat miał się dowiedzieć, że Tony Tough, nieznany jeszcze nikomu detektyw z Agencji "Wallen & Wallen Investigations" zdołał wyśledzić nikczemnika, kryjącego się za tymi okrutnymi zbrodniami. Postanowiłem, że właśnie dzisiaj ujawnię, jakiż to zbrodniarz dopuścił się kradzieży słodyczy Bogu ducha winnym dzieciom... Ta noc, ostatni dzień października... Halloween...

1. Biuro Tony'ego

Czas zacząć działać. Nie może być już tak dłużej... Kradzieże słodyczy zaczynały stawać się poważnym problemem. Jak tak dalej pójdzie... Strach myśleć. Pora wziąć się do roboty i pokazać wszystkim, że Agencja "Wallen & Wallen Investigations" nie popełniła błędu zatrudniając Tony'ego Tough na stanowisku detektywa. Muszę się skupić i jeszcze raz wszystko dokładnie przemyśleć. Skupić się... Tylko jak, skoro Pantaloniarz ciągle coś żre...?! Kto to jest Pantaloniarz? Czyżbym wam jeszcze nie przedstawił mojego... hm mm, psa? Ładny, prawda? Dobra, psie, a teraz się wynoś, nie mam czasu dla ciebie, a poza tym rozpraszasz mnie. Poszedł sobie... I dobrze. A może... byłem dla niego trochę za ostry? W końcu to dobra psina. Zostawił swoją "torebkę słodyczy". Zabiorę ją... A nuż ktoś ukradnie... Dobra, czas ruszać. Otworzyłem drzwi i wyszedłem z biura...

2. Korytarz

Przepraszam, czy nikt tu już nie sprząta?! Co za bałagan... Zauważyłem, że przy schodach leży "skrawek papieru". Coś było na nim napisane... Ale brakowało początku. Szkoda... Otworzyłem drzwi naprzeciwko.

3. Magazynek

Znalazłem się w podręcznym magazynku sprzątaczki. Ciekawe, kiedy tu była po raz ostatni... Na drzwiach zauważyłem zawieszony paskudny "fioletowy fartuch" cały upstrzony kwiatkami. Prawdziwy detektyw nigdy nie wie, kiedy jakaś rzecz może mu się przydać, więc i to okrycie zabrałem. Nieopodal szafy, na ścianie, zauważyłem kolejny "skrawek papieru", a kiedy połączyłem go w całość wraz z tym znalezionym na korytarzu, mogłem zapoznać się z treścią informacji na nim zawartej. Hm, ciekawe... Strój pastereczki? Fartuch mam, do tego jakaś peruka... Hm, może w szafie znajdę jakieś ciekawe stroje. Kiedy spróbowałem otworzyć drzwi...

Opis przejścia cz.2

4. Kanały

Na