Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2004

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry ebook

Piotr "Zodiac" Szczerbowski

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry - Piotr "Zodiac" Szczerbowski

Poradnik zawiera szczegółowe opisy sytuacyjne będące dobrym wprowadzeniem w świat oddziałów antyterrorystycznych, zaś bardziej doświadczeni gracze znajdą tutaj triki umożliwiające ukończenie każdej misji na najwyższym poziomie trudności.

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Hunter Storm - Opis (1) (Misja 2)
  • Azure Gate - Opis (2) (Misja 1)
  • Azure Gate - Opis (1) (Misja 1)
  • Atena Sword (Misja 8)
  • Jagged Silver (Misja 7)
  • Granite Cage (Misja 6)
  • Proud Flag (Misja 5)
  • Omega Shadow (Misja 4)
  • Jasper Heart (Misja 3)
  • Hunter Storm (Misja 2)

Informacja o grze

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword jest oficjalnym dodatkiem do wyprodukowanej przez studio Red Storm taktycznej strzelaniny Rainbow Six 3: Raven Shield. Rozszerzenie wprowadza nową kampanię podzieloną na 8 misji rozgrywanych w 6 lokacjach. Twórcy zaimplementowali również nowe rodzaje uzbrojenia, opcjonalne mapy do starć multiplayer oraz kilka dodatkowych wariantów zabawy.

Gra Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie o ebooku Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry - Piotr "Zodiac" Szczerbowski

Fragment ebooka Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry - Piotr "Zodiac" Szczerbowski

Tom Clancy's Rainbow Six 3:Athena Swordporadnik do gry

autor: Piotr "Zodiac" Szczerbowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=271

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wprowadzenie

Misja 1

Azure Gate

Azure Gate - Opis (1)

Azure Gate - Opis (2)

Misja 2

Hunter Storm

Hunter Storm - Opis (1)

Hunter Storm - Opis (2)

Misja 3

Jasper Heart

Jasper Heart - Opis (1)

Jasper Heart - Opis (2)

Misja 4

Omega Shadow

Omega Shadow - Opis (1)

Omega Shadow - Opis (2)

Misja 5

Proud Flag

Proud Flag - Opis (1)

Proud Flag - Opis (2)

Misja 6

Granite Cage

Granite Cage - Opis

Misja 7

Jagged Silver

Jagged Silver - Opis (1)

Jagged Silver - Opis (2)

Misja 8

Atena Sword

Atena Sword - Opis (1)

Atena Sword - Opis (2)

Wprowadzenie

Rainbow Six: Athena Sword to najnowsze rozszerzenie Raven Shield, wzbogacone o kilka nowych elementów, w tym o nową kampanię dla pojedynczego gracza. Jako członek grup komandosów będziesz mógł tworzyć szczegółowe plany każdej z ośmiu nowych misji, by potem wcielić je w życie na doskonale przygotowanych mapach.

Poradnik ten jest opisem przejścia gry jednym, czteroosobowym zespołem na poziomie trudności ELITE. Szczegółowe opisy sytuacyjne, informujące gdzie i na co zwracać szczególną uwagę, jak też podające miejsca dogodnego oddawania ognia, będą dobrym wprowadzeniem w świat oddziałów antyterrorystycznych dla początkujących graczy. Również ci, bardziej doświadczeni, znajdą tutaj triki umożliwiające ukończenie każdej misji na najwyższym poziomie trudności.

Dołożyłem starań, by przygotowane w poradniku opisy obejmowały najlepsze z możliwych sposobów wykonania zadań; jednak zaznaczam, iż z pewnością można by stworzyć łatwiejsze czy bardziej szczegółowe wersje.

Zapraszam do artykułu oraz… do grania.

Zodiac

Misja 1

Azure Gate

Mediolan, Włochy

Sytuacja taktyczna:

We włoskim muzeum sztuki Catello Grande doszło do zamachu; jako zakładników wzięto grupę VIPów. Ochroniarze zostali zabici na miejscu, na szczęście jednak żaden z VIPów nie został jak na razie zraniony. Porywacze żądają 30 milionów dolarów w zamian za uwolnienie zakładników.

Włoska Policja wykonała kawał dobrej roboty, izolując okolicę i podając nam wszelkie potrzebne informacje. Jak z nich wynika, czeka na nas kilka dziedzińców, które będzie trzeba szybko spenetrować a następnie oczyścić. I tutaj przestroga: graczu, jeżeli zbyt szybko wkroczysz na otwarty teren, zostaniesz od razu ostrzelany.

Sytuacja psychologiczna:

Zgodnie z dostępnymi informacjami, grupa VIPów zdecydowała się na zwiedzanie muzeum Castello Grande samotnie, bez masy wszędobylskich turystów, kręcących się po okolicy. To oznaczało wieczorną wizytę w budynku.

Gmach ten został wybudowany w XIV wieku i służył za fortecę, jednak aktualnie zaadaptowano go na muzeum sztuki. Znajdują się tutaj dzieła najbardziej znanych twórców. Według Policji grupa, która wzięła zakładników to dobrze uzbrojeni złodzieje, którym zwiedzający przeszkodzili w "pracy".

Jak dotąd porywacze nie przyznali się do przynależności do żadnej ze znanych grup przestępczych. Proszą o standardowe rzeczy: pieniądze i wyjazd z kraju. Nie podali jeszcze terminu realizacji ich postulatów. Należy to jak najszybciej wykorzystać!

Cele misji:

[Uwolnij wszystkich zakładników]

[Zneutralizuj wszystkich terrorystów]

Preferowane uzbrojenie:

Dla wszystkich optymalną bronią jest karabin M16A2 z tłumikiem. Ewentualnie jakiś szybkostrzelny maszynowy w stylu SR-2, również zaopatrzony w tłumik. Ciche podejście jest dobrym sposobem w misjach wymagających ocalenia zakładników.

Azure Gate - Opis (1)

Opis przejścia:

Misję rozpoczynasz przed bramą wejściową do muzeum. Ruszaj w stronę pierwszego dziedzińca, zlokalizowanego tuż za nią. Pierwszy oponent stoi w oknie z prawej. Jeżeli wyjdziesz od razu na dziedziniec, dostaniesz kulkę. Załatw go szybko, wychylając się zza ściany.

Teraz udaj się w prawo, w stronę nieżywego już oponenta. Uważaj na przejścia po lewej; nigdy nie wiadomo, czy nie spaceruje sobie tam jakiś człowiek z szybkostrzelnym karabinem. Podejdź do drzwi budynku i otwórz je.

W środku możesz liczyć na co najmniej jednego terrorystę. Omiń pomieszczenia i udaj się tą trasą aż do końca. W tunelu skręć w lewo (idąc w prawo trafisz na blokadę policyjną). Wyjdziesz w miejscu z dziedzińcem.

Powoli przesuwaj się w prawo, do cienia za kolumnami i obchodząc w ten sposób cały dziedziniec, przejdź w okolicę wyjścia prowadzącego na kolejny plac, tym razem troszkę przypominający ogród.

Uważaj po