Tolles Deutsch 1 Podręcznik Język niemiecki - Reymont Elżbieta, Sibiga Agnieszka, Jezierska-Wiejak  Małgorzata - książka

Tolles Deutsch 1 Podręcznik Język niemiecki książka papierowa

Reymont Elżbieta, Sibiga Agnieszka, Jezierska-Wiejak Małgorzata

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

69,00 zł
od 34,50 zł w Klubie Mola Książkowego

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Tolles Deutsch to seria podręczników językowych przeznaczona zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w liceum i technikum, jak i dla tych, którzy kontynuują ją po szkole podstawowej. Kurs języka niemieckiego doskonale odpowiada potrzebom uczniów i nauczycieli oraz realizuje wymogi nowej podstawy programowej (podstawa III.2.0 i III.2 – części 1–4 serii, postawa III.1.P – części 2–5 serii).

Treści zawarte w podręcznikach i zeszytach ćwiczeń doskonale korespondują z potrzebami komunikacyjnymi młodzieży w codziennych sytuacjach.
Podręczniki do niemieckiego zapewniają rozwój językowy na każdej płaszczyźnie.
Innowacyjne wykorzystanie podobieństw między językiem niemieckim a angielskim do nauczania gramatyki.
Kształtowanie kluczowych kompetencji XXI wieku – krytycznego myślenia, kreatywności i kooperacji.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST PODRĘCZNIK?

Tolles Deutschto nowy rozdział w dziedzinie nauki języka niemieckiego. Nowoczesny kurs języka niemieckiego został skonstruowany w przejrzysty sposób. Podręcznik niemieckiego umożliwia sprawną organizację nauki i przygotowuje ucznia do komunikacji z niemieckojęzycznymi rówieśnikami.
Kurs niemieckiego Tolles Deutsch jest przewidziany na cztery lata nauki w liceum lub pięć lat nauki w technikum. Każdy poziom przeznaczony jest do realizacji w czasie 2–3 godzin nauki języka niemieckiego w tygodniu.

Co wyróżnia podręcznik?
Teksty prezentujące autentyczne sytuacje życiowe, napisane przystępnym językiem z założeniem łagodnej progresji materiału.
Zeszyt ćwiczeń do nauki języka niemieckiego z bogatym zestawem materiałów powtórzeniowych.
Wyraźny nacisk na pozajęzykowe aspekty kształcenia: świadomy proces uczenia się, budowanie autonomii ucznia, rozwijanie kompetencji społecznych i kulturowych krajów niemieckojęzycznych.

Liczba stron: 144

Format (wymiary): 20.5x28.5cm

ISBN: 9788301224165

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.


Podobne