Wydawca: E-bookowo Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2014

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Liczba stron: 59 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Sztuka obdarowywania kobiet - Grzegorz Gomółka

Sztuka obdarowywania kobiet polega na dawaniu...

Ale nie mam na myśli pieniędzy, drogich prezentów czy złotej biżuterii... Nie, nie! Mam na myśli emocje! Kobiety kochają EMOCJE!

Ona będzie kochać Cię do szaleństwa tylko w jednym przypadku... Gdy będziesz potrafił w niej wywoływać emocje, które sprawią, że jeszcze z nikim innym się tak wspaniale nie czuła jak z Tobą.

Gdy kobieta spędza z Tobą czas, to chcesz, aby to były niezapomniane chwile. Wszystko to po to, aby potem chciała jeszcze więcej i nigdy nie miała dosyć.

Gdy wręczasz kobiecie prezent, to nie chodzi o to ile na niego wydałeś... Najważniejsze jest to jak bardzo ją zaskoczysz, wzruszysz czy rozbawisz do łez.

No właśnie. Pomyśl nad tym i zastanów się co jej dasz przy najbliższej okazji?

Kwiaty? Czekoladki? Bilet do kina?

Powszechne i nudne! Zgodzisz się? W ten sposób wywołasz u niej tylko sztuczny uśmiech grzeczności, a sam zaprezentujesz się, jako typowy, nudny gość bez fantazji. W dodatku takie prezenty zostaną szybko zapomniane.

Więc jak sprawić, aby ona pamiętała tą chwilę do końca życia?

Odpowiedź jest bardzo prosta, a Ty nie musisz wydawać ogromnej ilości pieniędzy lub znać czarnej magii. Wystarczy, że połączysz poniższe elementy w całość.

- Kreatywny prezent, którego nigdy wcześniej nie dostała

- Wyjątkową atmosferę, którą będzie czuła tylko przy Tobie

- Odpowiednią chwilę, aby zaskoczyć ją w momencie, gdy się tego najmniej spodziewa

- Oryginalny sposób wręczenia, jakiego jeszcze nie przeżyła

To cztery elementy gwarantują jej niesamowite przeżycia i sprawiają, że nawet najmniejszy drobiazg nabierze ogromnej wartości w jej oczach.

Więc co znajdziesz w tej publikacji?

- Jakie prezenty działają, a jakie nie działają?

- Jak zamienić zwykły prezent w taki, który wzruszy ją do łez, zaskoczy lub utkwi w jej pamięci na zawsze?

- Jak dawać prezenty, aby spotęgować radość z ich otrzymania?

Opinie o ebooku Sztuka obdarowywania kobiet - Grzegorz Gomółka

Cytaty z ebooka Sztuka obdarowywania kobiet - Grzegorz Gomółka

2. Pełen relaks Ile razy słyszałeś z ust swojej dziewczyny, że wszystko, o czym w tej chwili marzy to gorąca kąpiel z dużą ilością piany. Bez wątpienia jest to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na odprężenie się po ciężkim dniu. Zestaw do relaksującej lub romantycznej kąpieli to świetny pomysł na prezent. Dzięki niemu sprawisz, że chwile spędzone w wannie będą jeszcze bardziej przyjemne. W dodatku będzie to podarunek, którym będzie mogła cieszyć się wielokrotnie. Wystarczy, że skompletujesz kilka rzeczy. Sól morską do kąpieli w ładnym szklanym opakowaniu Dobrze pieniący się płyn Przyjemną gąbkę do masażu ciała
Maseczkę na twarz Płytę z muzyką relaksacyjną Ziołową herbatkę odprężającą Tabliczkę z napisem „nie przeszkadzać” do zawieszenia na drzwiach Do zestawu dołącz własnoręcznie zrobiona kartkę z życzeniami. Napisz w środku, aby wszystkie chwile w jej życiu były tak przyjemne jak kąpiele w pianie, które ją niebawem czekają. Dodatkowo w przygotowanym zestawie umieść małą żółtą kaczuszkę, która pokaże Twoje poczucie humoru. Zapakuj również ogórka, z którego będzie mogła sobie zrobić maseczkę na twarz. To również powinno ją rozbawić. Poświęcając swój czas, aby przygotować to wszystko dla niej, sprawisz, że jeszcze bardziej Cię pokocha. Po każdej takiej kąpieli na pewno szybko odzyska siły i nie będzie chciała iść prędko spać, więc bądź gotowy na wszystko.
3. Nie odkleisz się Tym prezentem sprawisz, że Twoja dziewczyna dosłownie nie odklei się od Ciebie. W zabawny sposób dasz jej do zrozumienia, że bardzo ją kochasz, że zależy Ci na niej i chcesz z nią spędzić całą wieczność. Przy okazji będzie to świetny pomysł na podarunek dla kobiety, której hobby to różnego rodzaju „robótki ręczne”. Stwórz zestaw drobnych upominków, które związane są z „klejeniem”. Mogą się w nim znaleźć gumy do żucia, kilka rodzajów taśmy klejącej, słodycze takie jak toffi, krówki lub masło karmelowe, klej „super glue”, klej do papieru, kolorowe kartki samoprzylepne. Umieść wszystko w koszu lub pudełku na prezenty. Dołącz notatkę na wierzchu w stylu „Teraz już na pewno się ode mnie nie odkleisz”.
5. Wyjątkowy kalendarz Myślisz o prezencie w okolicach Świąt Bożego Narodzenia? Twoja dziewczyna jest osobą, która planuje dokładnie każdy dzień? W takim razie chciałbym podsunąć Ci ciekawy pomysł, którym możesz ją mile zaskoczyć. Spraw swojej dziewczynie kieszonkowy kalendarz, który uzupełnisz o kilka ciekawych wpisów na jego stronach. Jakiego rodzaju wpisy mam na myśli? Jedną z możliwości jest zaplanowanie kilku randek i zanotowanie ich w kalendarzu. Wybierz kilka dat i napisz, kiedy zapraszasz ją na drinka, do kina, przygotowujesz jej śniadanie do łóżka, robisz jej godzinny masaż. Kolejną możliwością jest umieszczenie na stronach kalendarza kilku zdań wyrażających to, co do niej czujesz. Myślę tu o krótkich zwrotach w stylu „Jesteś dla mnie jak…”, „Bez względu na to gdzie teraz jesteś, pamiętaj, że…”. Będzie mogła odkrywać je przez cały rok. Świetnym pomysłem jest rozłożenie życzeń noworocznych na cały rok. Umieść na początku każdego miesiąca informację, czego jej życzysz w nadchodzącym czasie. Jeśli masz na tyle chęci, napisz po jednym życzeniu na każdy dzień. Możesz wykorzystać poniższe przykłady.
7. Ukryta wiadomość Jeśli Twoja dziewczyna jest zagorzałą czytelniczką książek fantasy, kryminałów, horrorów czy romansów świetnym pomysłem na prezent dla niej będzie jedna z najnowszych pozycji jej ulubionego gatunku. Upewnij się tylko, że jeszcze jej nie kupiła. Co możesz zrobić, aby był to jedyny egzemplarz na rynku? Wystarczy, że w środku ukryjesz zaszyfrowaną informację od Ciebie. W kilku miejscach podkreśl poszczególne litery w rozrzuconych po całej stronie wyrazach. Zrób to w ten sposób, aby odczytane w kolejności utworzyły wiadomość. Może to wyglądać w poniższy sposób. k o c h a m c i ę m ó j k w i a t u s z k u Podkreślenia powinny ją na tyle zaciekawić, że sama spisze litery, aby odczytać Twój przekaz. Gdy to zrobi czeka ją miła niespodzianka. Nie wiem jak długo zdoła się powstrzymać zanim przerwie lekturę i rzuci Ci się na szyję.
Na każdym z kuponów napisz coś w stylu: „Ten kupon upoważnia Cię do…”, „Czas realizacji …” Bony mogą mieć postać książki, z której wyrywa się poszczególne kartki. Po prostu użyj dziurkacza, przebij wszystkie kupony i zwiąż je wstążką. Na stronie tytułowej napisz: „Kupony na przyjemności” lub „Miłosne kupony”. Możesz je również wręczyć zamknięte w ładnej ozdobnej kopercie lub pudełku. Jeżeli przygotowujesz taki prezent bez okazji możesz zapakować każdy bon osobno i schować w różnych miejscach w mieszkaniu. Jeden z kuponów ukryj w paczce płatków śniadaniowych, drugi pod poduszką, kolejne w jej torebce czy między kartkami książki, którą obecnie czyta. Innym pomysłem jest przygotowanie bonów z Twoimi zobowiązaniami do wykonania pewnych niezbyt przyjemnych czynności, których być może oboje unikacie. Napisz wtedy na kuponach coś takiego: „Ten kupon upoważnia Cię do zlecenia swojemu ukochanemu wyniesienia śmieci” „Ten kupon nakazuje umyć naczynia swojemu chłopakowi”
Zaspy całą tablicę słodkimi zwrotami i wyrazami typu: gorąca, fantastyczna, powiew wiatru, HOT, długie włosy, w roli głównej, uroda, witamina, rozgrzewająca, rewelacyjna, kochana itp. Wręcz jej ten prezent i powiedz, że gdy kiedykolwiek będzie się zastanawiać, co sobie o niej myślisz, niech spojrzy na ten obraz.
17. W balonach Uwaga! Ten pomysł prowadzi do niekontrolowanych wybuchów radości u kobiet, które utrzymują się co najmniej przez kilka lat. Wykorzystaj go, jeśli chcesz jej zrobić naprawdę dużą niespodziankę. Kup mnóstwo balonów w przeróżnych kolorach i kształtach. Kup ich tak dużo, żeby Ci się wydawało, że prawie żaden balon nie pozostał w Twoim mieście. Następnie wynajmij nieduży pokój hotelowy i weź balony ze sobą. Jeśli to jej 30 urodziny, wynajmij pokój o numerze 30. Weź również ze sobą elektryczną pompkę, taką, której używa się do pompowania materacy. To dużo ułatwi pracę i oszczędzi Twoje płuca. Napompuj tyle balonów, aby wypełniły one pokój do punktu, w którym nie będzie można chodzić, bez konieczności pchania drogi przez balony. Być może zajmie Ci to kilka godzin, ale będzie warto. W jednym z balonów ukryj prezent dla niej. Cała
25. Złota rybka Kto nie marzył o złowieniu złotej rybki spełniającej trzy życzenia? Dzięki Tobie marzenie Twojej dziewczyny z lat dzieciństwa zostanie zrealizowane przy najbliższej okazji. Udaj się do sklepu zoologicznego i kup jej złotą rybkę oraz małą szklaną kulę. Przygotuj listę możliwych do spełnienia życzeń. Niech sama sobie wybierze z listy coś, co sprawi jej największa przyjemność.
32. Magiczne pudełko Ten prezent będzie ją zaskakiwał tak długo, jak będziecie razem. Przygotuj ładne pudełko i naklej na nim kilka gwiazdek, które będą symbolizować jego magiczną moc. Zawiąż również ogromną kokardę. Nie wkładaj nic do środka. Wręcz swojej dziewczynie taki podarunek bez słów i oczekuj na jej reakcję. Z pewnością zdziwi się w momencie, gdy poczuje jego niebywałą lekkość. Po otwarciu czeka ja kolejny szok. Po chwili wytłumacz jej, że to „magiczne pudełko”. Poproś, aby umieściła go w jakimś wyjątkowym miejscu, a niedługo pozna jego moc. Wyjątkowość i cała magia pudełka polega na tym, że co jakiś czas pojawi się w nim prezent. Umieścisz go osobiście, gdy Twojej dziewczyny nie będzie w pobliżu. Magiczne pudełko może towarzyszyć wam przez całe lata. Będziesz mógł do niego wkładać wszystkie drobne prezenty, bilety do kina, słodycze. Natomiast jej zadaniem będzie zaglądać do niego i odkrywać Twoje niespodzianki. Jest to świetny sposób, aby włączyć do Waszej codzienności trochę magii.
Odlotowy bukiet W dniu jej urodzin wyszoruj samochód swojej drugiej połówki, a do bagażnika włóż balony wypełnione helem i bukiet kwiatów. Na tapicerce przyczep wiadomość w stylu „Zajrzyj do bagażnika!” Gdy Twoja ukochana otworzy bagażnik balony uniosą się w powietrze. Zamiast kwiatów możesz umieścić mały podarunek.
Możesz również posunąć się o krok dalej i zlecić taki rysunek komuś, kto będzie mógł stworzyć dla Ciebie graffiti gdzieś na murze w Waszej okolicy z dedykacją dla Twojej kobiety. Wówczas udaj się z nią na spacer, powiedz, że masz dla niej bukiet kwiatów i wskaż na rysunek. Szczęka opadnie jej aż do samej ziemi. Gwarantuję!

Fragment ebooka Sztuka obdarowywania kobiet - Grzegorz Gomółka

Grzegorz Gomółka

Sztuka obdarowywania kobiet

Niniejszy ebook jest własnością prywatną.

Żadna część, jak i całość niniejszej publikacji nie może być kopiowana, ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowana, powielana, przechowywana jako źródło danych, ani odczytywana w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody wydawcy. Zabrania się jej publicznego udostępniania w Internecie oraz odsprzedaży.

© Copyright by Grzegorz Gomółka

Data 12.01.2014

ISBN 9788378592976

Wydanie Trzecie

Tytuł: Sztuka Obdarowywania Kobiet

Autor: Grzegorz Gomółka

Projekt okładki: Grzegorz Gomółka

Wstęp

Wręczanie prezentów swojej ukochanej to jeden ze sposobów, aby wyrazić miłość, szczęście, zadowolenie, wdzięczność. Dzięki różnego rodzaju podarunkom możemy wzmocnić nasze relacje z kimś, kogo kochamy. Chcielibyśmy, aby nasz prezent był jedyny w swoim rodzaju i maksymalnie uszczęśliwił obdarowaną osobę. W związku z tym, przed każdą zbliżającą się okazją, kilka razy w roku, zadajemy sobie w kółko te same pytania. Co tym razem powinienem kupić? Jak mógłbym ją zaskoczyć? Często jednak tracimy tylko swój czas, nie znajdując satysfakcjonującej odpowiedzi.

Najczęściej zdarza się, że z wyborem podarunku czekamy do ostatniej chwili. Wiadomo jednak, że pośpiech jest złym doradcą. W efekcie marnujemy swoje pieniądze, kupując prezent, który nie jest w żaden sposób wyjątkowy. Zostaje on szybko zapomniany lub trafia na dno pudła przygnieciony innymi nieudanymi podarunkami.

Wybór odpowiedniego prezentu dla kobiety to zadanie, które spędza sen z powiek wielu mężczyznom. Tak naprawdę nie jest to takie trudne. Nie musisz znać czarnej magii, aby zaskoczyć swoją ukochaną niesamowitym podarunkiem. Wystarczy odrobina chęci i kreatywnego myślenia, aby sprawić jej niespodziankę, której nie zapomni do końca życia.

Książka, którą czytasz, skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą raz na zawsze pozbyć się problemów, frustracji i zakłopotania podczas prób obdarowywania swojej drugiej połówki. Przedstawię Ci w niej zasady wyboru idealnego prezentu oraz wiele cennych wskazówek związanych ze sztuką dawania. Oprócz tego znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów na zaskoczenie swojej ukochanej bez względu na okazję. Dzięki zapoznaniu się z nimi, rozwiniesz swoją wyobraźnię i kreatywność.

Z tą książką niejednokrotnie będziesz sprawiał ogromną przyjemność kobiecie, którą kochasz. Uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów możesz ją obdarować. W wyniku tego Wasz związek znajdzie się na zupełnie nowym poziomie. Zagości w nim wiele pozytywnych emocji, szczerych uśmiechów oraz wspaniałych wspomnień. Wyrwij swoją ukochaną z szarości codziennego życia i stań się w jej oczach jeszcze bardziej atrakcyjnym mężczyzną.

Przyjemnej lektury!

I. Zasady obdarowywania kobiet

Na początku chciałbym przedstawić Ci kilka ważnych kwestii związanych z obdarowywaniem kobiet. Odpowiem tutaj na najważniejsze pytania, które pomogą Ci zrozumieć wiele istotnych spraw. Zapoznaj się z odpowiedziami, abyś mógł wręczać trafione podarunki, we właściwym czasie i w odpowiedni sposób. Połączenie tych trzech czynników jest gwarancją na to, że Twój prezent będzie w stanie sprawić ogromną radość i na zawsze pozostanie w jej pamięci, a o to właśnie chodzi.

Kiedy zacząć wręczać prezenty kobiecie?

Nigdy nie dawaj prezentów zbyt wcześnie. Powoduje to tak naprawdę odwrotny skutek niż zapewne oczekujesz – obniżenie zainteresowania Twoją osobą. Wiele mężczyzn popełnia ten błąd bardzo często. Wręczają oni prezenty nowo poznanej kobiecie myśląc, że dzięki temu ich polubi. Pokazują tym, że chcą ją przekupić. W wyniku takiego działania mogą stracić jej zainteresowanie. W ten sposób wywierasz na kobiecie presję oraz strach przed zobowiązaniami. Być może ona jeszcze nie będzie czuła potrzeby, aby cokolwiek Ci dawać.

Gdy wręczysz prezent na początku znajomości, kobieta równie dobrze może uznać, że chcesz się podlizać i nadrobić w ten sposób braki w swojej osobowości. Ona chce Cię za to, kim jesteś, a nie za to, co jej możesz kupić.

Na początku jedyne, czym możesz ją obdarować to drobne, niezobowiązujące gesty. Kup lizaka, podczas gdy będziecie przechodzić obok sklepu, poproś ją o zamknięcie oczu i umieść go w jej ustach. Zerwij kwiatka i wsadź go w jej włosy. Gdy ją coś zasmuci, wręcz jej paczkę gumisiowych żelek. To drobne gesty, które sprawiają, że kobiety cieszą się dosłownie jak małe dziewczynki.

Gdy oboje zaczniecie się angażować w znajomość, wówczas możesz przyjść na randkę z kwiatkiem. Mężczyzna, który wręcza kwiaty już na pierwszym spotkaniu uchodzi w jej oczach za desperata, który stosuje ten chwyt na każdej kobiecie z nadzieją, że ona to doceni i w jakiś sposób mu to wynagrodzi.

Jakie prezenty wręczać?

Najlepsze są prezenty, które są przygotowane przez Ciebie, specjalnie dla niej. To, co się naprawdę liczy w sztuce obdarowywania to pomysłowość, oryginalność, Twój wkład pracy i zaangażowanie.

Zanim wręczysz prezent, pomyśl o unikalnej osobowości osoby, którą kochasz. Nie wręczaj jej tandetnej, czerwonej, wielkiej róży, czy pudełka z kilkoma czekoladkami. Niech wie, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym. To bardzo ważne!

Wybierając dla niej prezent powinieneś wykazać się inteligencją. Jeśli kupisz kolejne perfumy tej samej marki, które się jej skończyły nie robisz nic nadzwyczajnego. Ona ten zapach już świetnie zna, a Ty idziesz na łatwiznę i nie jest to w żaden sposób oryginalne. Natomiast, jeśli wybierzesz inny zapach, możesz nie trafić w jej gust.

Drogie i ekskluzywne prezenty to nie zawsze te, które Twoja ukochana zapamięta do końca życia. Często są one nie tylko krępujące, ale również nieprzydatne. Ktoś, kto zostanie obdarowany długopisem za ‘kilkaset’ złotych może wpaść w zakłopotanie, gdyż niekoniecznie będzie w stanie się odwdzięczyć. Dodatkowo pisanie nim będzie dość ryzykowne. Długopis może się przecież zgubić, zniszczyć lub zostać ukradziony. Zanim coś kupisz, zastanów się kilka razy.

Myśląc o prezencie dla niej wybierz taki, który dostarczy jej niecodziennych wspomnień i emocji. Zaskakuj ją czymś, co jest przeciwieństwem kiczowatych podarunków, od których uginają się sklepowe półki. Wykorzystaj swoją kreatywność – na pewno Ci się to opłaci. Nie idź za trendami. Zrób coś innego. Coś nowego. Coś, co być może jeszcze nigdy nie robiłeś. Już samo w sobie myślenie w ten sposób jest bardzo atrakcyjne dla kobiety. Dzięki takiemu podejściu dostarczysz jej nowych, niezapomnianych doznań.

Staraj