Świadczenie postojowe.Tarcza antykryzysowa.Prawo Pracy i ZUS -  - ebook

Świadczenie postojowe.Tarcza antykryzysowa.Prawo Pracy i ZUS ebook

0,0
19,90 zł

Opis

W ramach tzw. tarczy antykryzysowej osoby samozatrudnione i pracujące na podstawie umów cywilnoprawnych po spełnieniu warunków określonych w ustawie mogą otrzymać z ZUS świadczenie postojowe. Jest to rodzaj jednorazowej wypłaty z tytułu przestoju ekonomicznego w wyniku wprowadzenia stanu epidemii. Publikacja zawiera szczegółowe omówienie zagadnienia na konkretnych przykładach oraz wypełnione wzory wniosków o świadczenie postojowe: dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz dla osoby zatrudnionej na podstawie umowy cywilnoprawnej.
W publikacji przedstawiono odpowiedzi m.in. na następujące pytania: Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać ze wsparcia? Ile wynosi świadczenie postojowe? Czy ze świadczenia dokonuje się egzekucji i potrąceń? W jaki sposób i do kiedy złożyć wniosek?

ATUTY PUBLIKACJI:
Publikacja zawiera szczegółowe omówienie zagadnienia na konkretnych przykładach oraz wypełnione wzory wniosków o świadczenie postojowe: dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz dla osoby zatrudnionej na podstawie umowy cywilnoprawnej.

 

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF