Superbike 2001 - poradnik do gry - Daniel "Thorwalian" Kazek - ebook

Superbike 2001 - poradnik do gry ebook

Daniel "Thorwalian" Kazek

0,0
7,88 zł

Opis

Poradnik do Superbike 2001 powstał z myślą o graczach początkujących. Znajdziecie w nim wszelkie aspekty toczonej rozgrywki takie jak objaśnienia funkcji występujących w programie, konfigurację motocykla czy też przegląd dostępnych tras.

Superbike 2001 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Ustawienia realizmu (Opcje gry)
  • Ustawienia gracza (Opcje gry)
  • Ustawienia gry (Opcje gry)
  • Trening (Trening)
  • Monza (Trasy)
  • Mistrzostwa
  • Opony (Trening)
  • Skrzynia biegów (Trening)
  • Zawieszenie (Trening)
  • Geometria układu sterującego (Trening)

Informacja o grze

Superbike 2001 jest trzecią grą z serii symulacji wyścigów motocyklowych autorstwa deweloperów z firmy Electronic Arts. Gracze mogą wcielić się w zawodników startujących w mistrzostwach świata formuły World Superbike Chamiponship w sezonie 2000. Do ich dyspozycji oddano całe spektrum wiernie odwzorowanych pod względem wyglądu i technicznych parametrów motocykli, w tym: Ducati 996, Honda RC45 i Kawasaki ZX-7RR.

Gra Superbike 2001, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 27




Superbike 2001poradnik do gry

autor: Daniel "Thorwalian" Kazek

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=45

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

Opcje gry

Ustawienia gry

Ustawienia gracza

Ustawienia realizmu

Nauka jazdy

Trening

Trening

Konfiguracja motocykla

Geometria układu sterującego

Zawieszenie

Skrzynia biegów

Opony

Mistrzostwa

Punktacja

Flagi

Trasy

Wstęp

Kyalami

Phillip Island

Sugo

Donington

Monza

Hockenheim

Misano

Valencia

Laguna Seca

Brands Hatch

Assen

Oschersleben

Imola

Wprowadzenie

Niniejszy poradnik powstał z myślą o graczach początkujących. Nie może być jednak inaczej skoro właściwości gry pozwalają doświadczonym motocyklistom po prostu wygrywać. Znajdziesz tu wszelkie aspekty toczonej rozgrywki takie jak objaśnienia funkcji występujących w programie, konfigurację motocykla czy też przegląd dostępnych tras. Te suche fakty będą przesłaniane moimi osobistymi poradami, które mam nadzieję w największym stopniu wspomogą Cię w odnoszeniu przyszłych sukcesów.

Gra pomimo swojego wieku potrafi świetnie bawić i jeżeli czytasz te słowa przypadkiem, chciałbym Cię namówić do sięgnięcia po ten tytuł. Urok takowych wyścigów możesz poznać nawet nie będąc znawcą tematu dwóch kółek. W razie problemów ze zrozumieniem Superbike 2001 zachęcam oczywiście do lektury poradnika.

Opcje gry

Ustawienia gry

W tym pierwszym rozdziale poznasz ustawienia gry, bezpośrednio podlegające rozgrywce. Rezygnacja z pozostałych zakładek, typu sekcja graficzna, nie wymaga chyba większego wyjaśnienia. Są to rzeczy oczywiste i w dużej mierze zależą od możliwości gracza czy też jego przyzwyczajeń.

Warto przed rozpoczęciem pierwszego wyścigu zajrzeć w to miejsce i już na wstępie poprzestawiać niektóre opcje. Dotyczy to szczególnie zakładki realizmu gry, bowiem ich pierwotne ustawienia nie są zbyt przyjazne dla użytkownika programu. Naprawdę warto aktywować kontrolki odpowiedzialne choćby za uszkodzenia motocykla, falstartu, bądź dyskwalifikacje. Podobnie zalecam postąpić z liczbą uczestniczących w wyścigu maszyn oraz zmienić typ występującej pogody na automatyczny. Poziom trudności rozgrywanych zawodów w zasadzie wcale się nie zmieni, a widowisko zdecydowanie zyska na atrakcyjności. To takie minimum ode mnie. Oczywiście wszystko zależy od Ciebie, tak więc zajmijmy się już konkretami...

Ustawienia gry

Number of laps

Liczba okrążeń, których pokonanie będzie wymagane do ukończenia wyścigu. Przestawienie na wartość "real" określa ich liczbę w zależności od wybranej trasy.

Number of bikes

Czyli ilu komputerowych zawodników będzie uczestniczyć w wyścigu. Liczba ta dotyczy również Twojego motocykla.

CPU rider skill

Poziom wyszkolenia przeciwników. Ma to oczywiście przełożenie na uzyskiwane przez nich wyniki czasowe.

Multiplayer CPU Opponents

Wdrożenie do rozgrywki sieciowej kierowców sterowanych przez komputer.

Weather Conditions

Warunki pogodowe. Do wyboru jest aura słoneczna (Sunny), zachmurzenie (Cloudy) oraz opady deszczu (Wet). Opcja ostatnia (Auto) pozostawia wybór komputerowi, który losowo wybierze pogodę.

Trudne zmagania w deszczu.

Speed

Dotyczy pod jaką postacią pojawi się wynik na prędkościomierzu. Nas oczywiście będą interesowały kilometry na godzinę, czyli ustawienie KpH.

Arcade

Wyłączenie tej opcji spowoduje brak wyświetlenia stałej informacji o czasie przejazdu, miejsca w rankingu oraz aktualnego okrążenia. Warto zastanowić się nad takim ustawieniem. Można rzec, iż zamiast przejmowania się pojawiającymi się danymi, gracz będzie skoncentrowany tylko na wyścigu.

TV

Zakładka odpowiedzialna