Śmierć na parkiecie - Heather Graham - ebook

Śmierć na parkiecie ebook

Heather Graham

0,0
24,99 zł

lub
Opis

Lara Trudeau jest królową parkietu: wygrała wszystkie możliwe konkursy taneczne. Publiczność oczekuje, że i tym razem jej przypadnie główna nagroda, lecz w trakcie wykonywania mistrzowskiego piruetu tancerka pada martwa.

Prywatny detektyw Quinn O'Casey jest przekonany, że Lara przedawkowała alkohol i leki. Trafia jednak do studia tańca Księżycowa Sonata i tam odkrywa, że wszyscy, którzy znali znakomitą tancerkę, mieli powody, by życzyć jej śmierci. Zwłaszcza Shannon MacKay, współwłaścicielka studia, której Lara niegdyś odebrała kochanka i partnera na parkiecie.

Shannon również żywi pewne podejrzenia co do śmierci Lary. Wkrótce sama staje w obliczu groźnych zdarzeń, które nagle zaczynają się mnożyć w jej otoczeniu. Boi się, że jest śledzona. Być może ktoś próbuje ją zabić? W czasie dorocznej kolacji na statku nieznany osobnik szepce jej do ucha ostrzeżenie, a potem spycha ją do wody. Detektyw Quinn tym razem ratuje życie Shannon, ale czy znów będzie obok, gdy zabójca zechce dokończyć dzieła?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI