Singielka - Wioletta Klinicka - ebook

Singielka ebook

Wioletta Klinicka

0,0
55,00 zł

Opis

Kurs dla kobiet, które chcą odważnie kreować swoją przyszłość.

Książka składa się z trzech części. Pierwsza umiejętnie wprowadzi Cię w świat Twoich uczuć. Druga część, przeplatana rzetelną wiedzą i prostymi, ale skutecznymi ćwiczeniami, ukształtuje Cię według Twoich pragnień. Trzecia część wesprze Twój rozwój i pomoże Ci w chwili zwątpienia. To ćwiczenia motywatory, dzięki którym rozerwiesz zastygłe połączenia neuronowe w mózgu i stworzysz nową jakość życia.

Spis treści:
Witaj!
Emocjonalnie Inteligentna Kobieta? Tak!
Singielka
Ćwiczebnik
Konstruktywne działanie
Emocjonalnie inteligentna kobieta? Tak!
Ustabilizowanie zmian
Wybrana literatura

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
PDF

Liczba stron: 214

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Copyright © Wioletta Klinicka, Morąg 2017Redakcja i korekta: Elżbieta Sokołowska | korektelka.plKorekta techniczna: Elżbieta Sokołowska, Jacek Żybura

Projekt graficzny okładki: Krzysztof AbramowskiSkład i łamanie, przygotowanie wersji elektronicznej: Krzysztof AbramowskiObrazy w książce i na okładce: Jolanta Stankiewicz jolantaart.com

ISBN druk: 978-83-946290-1-4ISBN e-book: 978-83-946290-8-3

Wydawca: Wioletta Klinicka, Optimum

Wydanie I

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione. Wykonywanie kopii metodą kserograficzną, fotograficzną, a także kopiowanie na jakimkolwiek nośniku powoduje naruszenie praw autorskich niniejszej publikacji.

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku, zapraszam do kontaktu ze mną.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie na: [email protected]

Książka do kupienia na: www.oklinicka.com/sklep.

To książka dla każdej kobiety!

Strona po stronie zyskujesz okazję do tego, aby lepiej poznać samą siebie izrozumieć, co jest twoją największą siłą. Wioletta dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także osobistymi historiami, które pokazują, wjaki sposób zmieniła swoje życie. Ty również możesz to zrobić.

Wkażdym rozdziale zadaje pytania, zmusza do refleksji, popycha do działania. Iprzypomina – albo uświadamia – że największą siłę mamy wsobie! Gorąco polecam!

Magdalena Radeckaprzedsiębiorca, mówca motywacyjny, coach, autorka książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe” www.magdalenaradecka.comwww.takprawoprzyciaganiadziala.pl

Książka nie tylko dla singielek po burzliwych lub toksycznych związkach, lecz także dla wszystkich kobiet, które wikłają się wrozmaite relacje.

Jest to rodzaj podróży, która przeprowadzi Cię przez proces zmian. Na szczególne podkreślenie zasługują ćwiczenia zzakresu inteligencji emocjonalnej – codzienne małe kroki złożą się na spektakularne efekty ipozwolą Ci wypracować oraz utrwalić nowe nawyki.

Na bazie osobistej historii autorki zadasz sobie pytania, dzięki którym uświadomisz sobie, czego chcesz, dokąd zmierzasz ijak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie. Nauczysz się doceniać siebie ikażde, nawet najdrobniejsze swoje osiągnięcie.

Agata Limanówkapsycholog itrener biznesu, strateg, mentor, coach ICF, autorka książki „Od stresu do sukcesu”, szlifuje diamentywww.agatalimanowka.pl www.odstresudosukcesu.pl

Tańsza niż kozetka uterapeuty czy nocna impreza, astawia na nogi lepiej niż kawa oporanku! Pozwala skutecznie rozprawić się zprzekonaniami, które wnas tkwią inie pozwalają uwolnić się od żalu ismutku po nieudanym związku.

Jestem singielką od kilku lat. Ta książka utwierdziła mnie wprzekonaniu, że aktualnie jestem wtym miejscu, wktórym chcę być. To mój świadomy wybór idobrze mi znim.

„Singielkę” szczególnie polecam kobietom, które właśnie przeżyły rozstanie inie potrafią odnaleźć się wtej trudnych dla nich sytuacjach – książka pozwala zanurzyć się wsobie iodpowiedzieć na pytanie: „Czego JA właściwie chcę ipotrzebuję?”. Nie rodzina czy nie bliskie mi osoby.

Małgorzata Gołąbekbizneswoman, singielka od kilku lat: sama, ale nie samotna!