Siedem kroków ku życiu - Grun Anselm - książka

Siedem kroków ku życiu książka papierowa

Grun Anselm

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Wprowadzenie w duchowość poszczególnych dni Wielkiego Tygodnia, połączone z rozważaniami siedmiu słów wypowiedzianych przez Jezusa Chrystusa na krzyżu. Wspaniała pomoc w bardziej świadomym przeżywaniu tego czasu, ale także w prowadzeniu chrześcijańskiego życia w ogóle. Anselm Grün rozważa najważniejsze tematy prawowanych od Niedzieli Palmowej po Niedzielę Wielkanocną celebracji liturgicznych i ukazuje, w jaki sposób możemy ubogacić nimi naszą codzienność, aby czas ten stał się dla nas prawdziwym
świętym tygodniem – okresem, który nas uświęca i uzdrawia. Proponowane przez autora refleksje, ćwiczenia duchowe i modlitwy mają nam ułatwić zrozumienie tajemnicy odkupienia i naszego życia oraz czerpanie ze źródła, które przez swą śmierć i zmartwychwstanie otworzył dla nas Jezus Chrystus.
Tradycja duchowości bardzo umiłowała słowa Jezusa na krzyżu, w każdym z nich dostrzegając obecność Jego Ducha. W słowach tych ulega On jakby zagęszczeniu, pozwalając nam siebie doświadczyć. Gdy rozważamy siedem słów Jezusa na krzyżu i powalamy im wnikać do naszego serca, Jego Duch coraz bardziej nas wypełnia i przemienia.
(fragment książki)

Liczba stron: 112

Tłumacz: Markiewicz Kamil

Format (wymiary): 14.0x20.0cm

ISBN: 9788374824583

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0