Sex Machine - M.S. Force - ebook

Sex Machine ebook

M.S. Force

4,1

11 osób interesuje się tą książką

Opis

Honey Carmichael jest piękna i seksowna. Ale nie dba o powodzenie. Czeka na mężczyznę, który ją naprawdę pokocha. Sprawi, że poczuje się wreszcie bezpieczna. I da jej rozkosz, której nigdy nie przeżyła… Najpierw jednak chce zaznać niebiańskiego spełnienia w seksie. Najlepszym nauczycielem wydaje się Blake Dempsey. Najgorętszy facet w mieście, o którym wśród kobiet krążą legendy…
Blake nie uznaje uczuciowych zobowiązań. Dwanaście lat temu przeżył tragedię i postanowił, że już nigdy się nie zakocha.
Umawiają się na jedną noc. Czy połączy ich coś więcej niż nieziemski seks? I czy po tym, co każde z nich przeszło, potrafi ą jeszcze uwierzyć w szczęście?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 254

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Popularność
Korekta

Hanna Lachowska

Maria Kąkol

Zdjęcie na okładce

© Studio KIWI/Shutterstock

Tytuł oryginału

Sex Machine

Copyright © 2016, HTJB, Inc.

All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żadna część tej publikacji nie może być reprodukowana

ani przekazywana w jakiejkolwiek formie zapisu

bez zgody właściciela praw autorskich.

For the Polish edition

Copyright © 2017 by Wydawnictwo Amber Sp. z o.o.

ISBN 978-83-241-6327-4

Warszawa 2017. Wydanie I

Wydawnictwo AMBER Sp. z o.o.

02-954 Warszawa, ul. Królowej Marysieńki 58

www.wydawnictwoamber.pl

Konwersja do wydania elektronicznego

1. Honey

Chcę, żebyś mnie przeleciał.

Jestem dumna, że nawet nie mrugnę, wpatrując się w niebieskie oczy mężczyzny, któremu właśnie złożyłam taką propozycję. Publicznie.

Blake Dempsey krztusi się łykiem piwa, a do oczu napływają mu łzy.

Po raz pierwszy, odkąd weszłam do tego ciemnego i dusznego baru, zaczynam mieć wątpliwości co do sensu całej misji. Ale jeśli nie wezmę byka za rogi (dosłownie), to może nigdy nie przekonam się, dlaczego każdy tak wariuje na punkcie seksu. Lauren, moja najlepsza przyjaciółka, zapewniła mnie, że nasz stary przyjaciel Blake Dempsey rozwiąże mój „problem”, a wie to z doświadczenia.

Nieśmiało klepię go w plecy, w nadziei, że odzyska oddech i będziemy mogli wrócić do naszej rozmowy. Prawdę mówiąc, nie będzie z niego pożytku, jeśli się udusi.

Ponieważ wciąż nie przestaje się krztusić, ludzie zaczynają na nas zerkać, a to efekt zupełnie odwrotny do tego, który zamierzałam osiągnąć. Planowałam wejść do tej speluny, w której Blake każdego wieczora o szóstej trzydzieści pije piwo na koniec pracy, zanim wróci do domu, złożyć swoją propozycję i wyjść razem z nim.

Nie spodziewałam się, że się zakrztusi, a wszyscy faceci wlepią we mnie spojrzenia, podczas gdy ja będę czekać, aż Blake dojdzie do siebie i odpowie na moją propozycję. A co jeśli odmówi? Mężczyźni nigdy nie mówią „nie” Honey Carmichael, co w pewnym sensie jest kłopotliwe. Podobno lgną do mnie jak pszczoły do… no cóż… miodu. Ale nigdy nie miałam ochoty żadnego z nich zatrzymać, stąd moja nieświadomie zasłużona reputacja modliszki, która kocha się z nimi, a potem ich porzuca, chociaż to nigdy nie było moim celem. Tak naprawdę chcę jednego, którego mogłabym zatrzymać. Na zawsze. Ale dopóki go nie znajdę, jestem tutaj, z rękoma na rogach byka.

Moja kochana babcia zawsze powtarzała, że to nie moja wina, że zostałam obdarzona gęstymi włosami w kolorze miodu, wymownymi piwnymi oczami i piersiami, które przyciągały więcej uwagi, niż bym chciała już od czasów liceum. Nie wspominając o długich nogach, na których jakimś cudem przez cały rok utrzymuje się opalenizna, i tyłku, który mój były chłopak nazwał kiedyś dziełem sztuki. Nie mogę zaprzeczyć, że przyciągam uwagę facetów.

Jedyne, czego nigdy nie miałam, to intensywny orgazm i właśnie dlatego nadal jestem sama przed trzydziestką. Ale wolę to niż być z mężczyzną, który nie potrafiłby mnie zadowolić. Jednak ciekawość tego, co mnie omija, sprawiła, że wypełniam misję, która zaczyna przybierać zły obrót.

Blake w końcu przestaje się krztusić i spogląda na mnie jeszcze załzawionymi oczami.

– Możesz powtórzyć?

– Dobrze usłyszałeś za pierwszym razem. – Wytrzymuję jego nieruchome spojrzenie, usiłując nawet nie drgnąć ze zdenerwowania.

Jego stalowy wzrok wydaje się przewiercać mnie na wskroś jakby w poszukiwaniu prawdy, która kryje się za tak otwartym zaproszeniem. Ale oprócz surowości w jego spojrzeniu widzę też smutek, który sprawia, że mam ochotę go objąć i zapewnić, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli w ogóle nie jestem tego pewna. Chęć ulżenia mu jest drugim powodem, dla którego dałam się Lauren przekonać do złożenia mu takiej propozycji. Gdy zaczesuje palcami krótkie blond włosy, widzę jak mięśnie na jego piersi pulsują pod T-shirtem, który nosił w pracy.

Ślinka mi cieknie na myśl o tym, jak te wszystkie mięśnie mnie obejmują. Oblizuję usta, moje sutki twardnieją, a cipka kurczy się w niecierpliwym oczekiwaniu. Z tego, co wiem z wiarygodnego źródła, jakim jest Lauren, Blake ma największego kutasa w mieście i wie, jak go używać. Ta myśl sprawia, że pulsowanie między moimi nogami staje się jeszcze intensywniejsze. Gdy chwile rozpaczy wołają o rozpaczliwe rozwiązania, uważam, że należy wykorzystać kogoś, kto nadaje się do tego najlepiej. A to z pewnością jest najbardziej rozpaczliwy moment.

– Skąd taka propozycja? – Sposób, w jaki seksownie przeciąga to pytanie, a także to, jak siedzi na stołku barowym, kontrastuje z intensywnością jego spojrzenia. Patrząc na niego, brudnego po całym dniu ciężkiej fizycznej pracy, można pomyśleć, że jest zwykłym robotnikiem.

Ale to błąd.

Blake jest właścicielem najprężniej działającej firmy budowlanej w mieście, a sądząc po jego wyglądzie, pracuje tak samo ciężko jak ludzie, których zatrudnia. Ale pot i brud sprawiają, że jest jeszcze bardziej pociągający.

– Skończyli ci się faceci w mieście? Zostałem tylko ja?

Nie mogę zaprzeczyć, że być może miałam trochę za dużo jednonocnych przygód w poszukiwaniu tego czegoś ulotnego, o czym inne kobiety tak poetycko rozprawiały. Dla mnie to nic szczególnego. Dwa ciała, które łączą się, żeby wyładować trochę energii. Wielka mi rzecz. Nigdy nie rozumiałam, o co cały ten szał i podzieliłam się ostatnio tym odczuciem z Lauren. Gdy skończyła się ze mnie śmiać, odpowiedziała:

– Jeśli chcesz wiedzieć, o co cały ten szał, to powinnaś przelecieć Blake’a Dempseya.

Lauren wiedziała, co mówi. Była z nim kilka lat temu i nazwała go totalną maszyną w łóżku. Lauren zapewnia mnie, że seks z Blakiem dostarczy mi nieprzerwanych orgazmów i przyjemności, jakiej prawdopodobnie nawet nie mogę sobie wyobrazić.

– Jedna noc z nim – powiedziała Lauren – i nie będziesz się więcej zastanawiać.

– Nie będzie ci przykro? – spytałam przyjaciółkę.

Lauren wzruszyła ramionami.

– Między nami był tylko seks. Tylko do tego jest zdolny. Wszyscy to wiedzą. Dziewczyna, która by się w nim zakochała, byłaby idiotką, więc wzięłam to, co mogłam, a gdy się skończyło, to po prostu się skończyło. To było dawno temu. Uważaj na niego i na Penisa.

Mimo że znam Blake’a od dziecka i nigdy nie brałam go pod uwagę jako materiału na chłopaka – głównie dlatego, że wieki temu sypiała z nim moja przyjaciółka – to moje desperackie pragnienie, co mnie omija, skłoniła mnie do tego, żeby wejść do baru i wypowiedzieć zdanie, na które moja kochana babcia z pewnością przewraca się w grobie.

Nie mogę myśleć o tym, co powiedziałaby babcia na moją bezwstydną propozycję. Jedyne, o czym myślę od rozmowy z Lauren tydzień temu to słowa „maszyna” i „nieprzerwane orgazmy”. Najlepsze orgazmy, jakie miałam dotychczas, zawdzięczam tylko sobie, stąd tak bardzo potrzebuję Blake’a i jego legendarnego penisa.

– Odpowiesz mi?

Otrząsam się nagle i dochodzi do mnie, że wpatruję się w niego, podczas gdy on czeka na moją odpowiedź.

– Jakie było pytanie?

– Skończyli ci się faceci do pieprzenia? Zostałem tylko ja?

Powstrzymuję grymas, słysząc jego krytyczny ton. Nie jestem dumna z liczby mężczyzn, których testowałam w poszukiwaniu odlotu.

– Obchodzi cię to?

– Nie.

To powszechnie znany fakt, że Blake Dempsey nie dba zbytnio o nic oprócz rodziny, swojej firmy i kilku wybranych przyjaciół, wśród których jestem ja… albo byłam jeszcze pięć minut temu. Blake wzrusza ramionami, opróżnia butelkę piwa i odkłada ją do baru obok dziesięciodolarowego banknotu.

– To twoja sprawa. Nie moja.

Gdy wstaje i spogląda na mnie ze swoich sześciu stóp wzrostu, omal nie połykam języka. Moje sutki nabrzmiewają, napierając na biustonosz i koszulkę, jak gdyby sięgały ku niemu. Wstrzymuję oddech, czekając, co zrobi Blake.

Pochyla głowę blisko mojego ucha.

– Chodź ze mną do domu – mówi seksownie opryskliwym i władczym tonem.

Przechodzi mnie dreszcz, a mój gorący środek wilgotnieje w oczekiwaniu. Wędruję wzrokiem od szerokich ramion do smukłych bioder i niżej, gdzie zarys tego legendarnego penisa sprawia, że jeszcze raz oblizuję usta. Miękki, wyblakły dżins spowija dokładnie to miejsce i to wszystko, co mogę zrobić, żeby powstrzymać się od rozpięcia mu guzika i złapania go.

Na wyobrażenie jego wielkiego kutasa uwolnionego od ubrań, który penetruje moje usta, moja cipkę i każde inne miejsce, jakie tylko zechce, ślinka napływa mi do ust. Chwila. Co? Nie, nie to, nie z nim. Nie ma mowy.

– Honey?

Jeszcze raz otrząsam się z seksualnego zamroczenia i zmuszam się, żeby spojrzeć mu w oczy. Jeśli sama myśl o seksie z nim tak mnie nakręca, to nawet nie mogę sobie wyobrazić, co się ze mną stanie, gdy będziemy to robić.

– Idziesz?

Mimo że Lauren zapewniła mnie, że Blake nie odmówi, nadal nie czuję się zbyt pewnie i jestem zaskoczona, że zaakceptował moją propozycję. O mój Boże. Naprawdę będę się kochać z Blakiem Dempseyem. Kładą dłoń na jego wyrzeźbionej piersi, mówię:

– O tak, na pewno dojdę i ty też, duży chłopczyku.

To odważne stwierdzenie, którego na pewno ode mnie oczekiwał, maskuje moje wewnętrzne drżenie.

Tylko pulsowanie w jego ostro zarysowanej szczęce jest oznaką emocji w obojętnej twarzy, gdy bierze mnie za rękę i prowadzi mnie do drzwi.

Nieświadoma wścibskich spojrzeń innych klientów, plączę się, żeby dotrzymać tempa jego długim krokom.

– Gdzie twój samochód? – pyta, gdy wychodzimy na zewnątrz w blednącym słońcu.

Gorąco długiego letniego dnia podwija asfalt w parzących falach, ale ja drżę od jego drapieżnego spojrzenia.

– Tam. – Wskazuję na malutki srebrny samochód z logo na drzwiach reklamującym moje studio.

– Zaczekam na ciebie. – Puszcza moją rękę i podchodzi do swojej dużej czarnej ciężarówki z logo firmy. Jego długie kroki pochłaniają chodnik. Patrzę, jak idzie zafascynowana, jak dżinsy opinają jego umięśniony tyłek. Nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić, czy ten tyłek wygląda tak samo dobrze nagi. Kogo ja oszukuję? Będzie wyglądał jeszcze lepiej.

Rozkazuję swoim drżącym nogom się ruszyć. W końcu dociera do nich wiadomość i biegnę do samochodu, lecz po drodze upuszczam kluczyki. Schylam się, żeby je podnieść i robi mi się gorąco. Gdy wstaję, śmiało spoglądam na jego ciężarówkę i widzę, jak przygląda mi się intensywnie całkowicie skupiony na moim tyłku. Znowu czuję dreszcze, gdy wsiadam do auta i szamoczę się z kluczykami, aż w końcu udaje mi się odpalić samochód.

W tym tempie prędzej znajdę się w zakładzie dla obłąkanych, niż dostanę od Blake’a to, czego chcę.

Jego ciężarówka zostawia za sobą chmurę kurzu, gdy rusza z parkingu na 90 autostradę, udając się w kierunku przedmieść. Słońce wisi na niebie niczym kula ognia, a ja jadę za Blakiem w bezpiecznej odległości. Ostatnią rzeczą, której potrzebuję, jest rozbić się na jego tyle tylko dlatego, że jestem takim kłębkiem nerwów. Nie chodzi o to, że nigdy wcześniej nie miałam żadnych kontaktów z Blakiem. Parę razy się zdarzyło. Ale mimo że mamy wspólnych przyjaciół i znamy się od dziecka, Blake zawsze był zbyt odległy i poza zasięgiem do tego stopnia, że potrzebowałam całej swojej odwagi, żeby wejść do pubu i wypowiedzieć zdanie, które ćwiczyłam z Lauren, dopóki nie było bezbłędne. Trzęsącymi się i spoconymi dłońmi sięgam po telefon.

– Co powiedział? – pyta Lauren, odbierając po pierwszym sygnale.

– Jadę za nim do domu.

– Do jego domu?

– Tak.

– To coś! Nigdy nie zabiera kobiet do siebie. – Lauren piszczy przenikliwie. – Jestem zazdrosna!

Na te słowa natychmiast gwałtownie skręcam.

– Mówiłaś, że cię to nie rusza! – Nie mogę stracić Lauren, najbliższej osoby, jaka mi została. – Odwołuję wszystko w tym momencie, jeśli nie chcesz, żebym pojechała do niego.

– Nie jestem zazdrosna o niego. Jestem zazdrosna, że dostaniesz Penisa.

Przełykam ciężko ślinę.

– Nie może być aż tak różny od innych.

Ze słuchawki dochodzi sprośny śmiech Lauren.

– Och, Honey… Nie masz pojęcia, w co się pakujesz. Jutro, gdy będziesz chodzić okrakiem, przypomnisz sobie moje słowa.

Czuję, jak kropla potu spływa mi po plecach. Przyciskając telefon ramieniem, włączam klimatyzację i skręcam za czarną ciężarówką na Antelope Hills Road.

– Zawsze przesadzasz, Lo.

Lauren parska śmiechem.

– Niedługo się przekonasz, że wcale nie. Zadzwoń do mnie rano. Chcę znać każdy szczegół. A w zasadzie to byłoby dobrze, gdybyś wszystko spisała.

– Zamknij się.

– Honey…

W głosie Lauren nagle słychać rzadko spotykaną powagę, co od razu sprawia, że staję się czujna.

– Co?

– Odkąd umarła twoja babcia, szukasz miejsca, które mogłoby być dla ciebie domem. Z nim to nie wyjdzie. Pamiętaj o tym bez względu na to, do czego dojdzie. Słyszysz?

– Słyszę.

Historia Blake’a jest dobrze znana w miasteczku. Obwinia się o wypadek samochodowy, który zdarzył się podczas naszego ostatniego roku liceum, w którym zginęła jego dziewczyna, Jordan Pullman, także moja i Lauren przyjaciółka. Śmierć Jordan wstrząsnęła całą naszą klasą, ale najbardziej Blakiem. Nawet po tym, jak policja uznała, że wypadek został spowodowany przez drugiego kierowcę, Blake nie przestawał się winić. Od tego czasu do ludzi – szczególnie do kobiet – podchodzi z dystansem, całą swoją energię skupiając na biznesie. Od czasu do czasu ma kochankę, ale nigdy na dłużej niż na jedną noc.

Moja historia jest równie dobrze znana. Gdy miałam zaledwie kilka dni, porzucono mnie w kościele. Nora Carmichael, która nigdy nie wyszła za mąż, zabrała mnie i wychowała jak własne dziecko. Ponieważ miała wtedy sześćdziesiąt lat zawsze nazywałam ją „babcią”. Zmarła dziesięć lat temu, gdy miałam siedemnaście lat, zostawiając mnie samej sobie w tym okrutnym świecie. Biorąc pod uwagę różne rzeczy, radzę sobie dobrze, ale to cały czas walka.

– Zadzwonisz rano? – mówi Lauren.

– Tak.

– Pamiętaj: to tylko seks.

– Jasne.

– Powiedziałaś: „Chcę, żebyś mnie przeleciał”? – pyta Lauren. Przedyskutowałyśmy masę różnych kwestii na rozpoczęcie rozmowy i zdecydowałyśmy się na tę najbardziej bezpośrednią.

– Pewnie.

– Muszę wypróbować to z Garrettem.

Biedna Lauren od lat pragnie Garretta McKinleya, księgowego w firmie Blake’a i w większości firm w miasteczku łącznie z moją.

– Co cię powstrzymuje?

– Uhm, chyba tylko to, że on ma mnie za bezmózgą dziwkę.

– Nie jesteś ani bezmózgą ani dziwką. Popatrz, jak świetnie idzie ci z kwiaciarnią. Jak on mógłby myśleć, że jesteś głupia?

– Może dlatego, że zachowuję się tak za każdym razem, gdy znajduję się z nim w jednej strefie?

– Nadal uważam, że powinnaś zatrudnić go do księgowości. Wtedy przekona się, jaka jesteś mądra.

– To się nie wydarzy. Nie dam mu tej satysfakcji.

Patrzę, jak Blake wjeżdża na podjazd przede mną. Otwierają się drzwi garażu dla dwóch samochodów i Blake wjeżdża do środka.

– Muszę kończyć. Dojechaliśmy.

– Tylko seks – powtarza Lauren.

– Słyszałam pierwsze dziesięć razy. Cześć, Lo. – Kończąc rozmowę, powtarzam słowa Lauren. – Tylko seks.

Ostatnie miejsce na świecie, w którym będę mogła znaleźć dom, to ramiona najbardziej niedostępnego mężczyzny ze wszystkich, jakich znam. Zdeterminowana spędzić tę noc, i tylko tę jedną noc, z nim i z Penisem – na tę myśl nerwowo chichoczę – wjeżdżam za sygnałem, jaki Blake daje mi ręką, do jego garażu.

Zanim wysiądę z samochodu i przejdę do pralni, która przylega do garażu, on ściągnął już buty i rozebrał się do bokserek, które opinają jego tyłek.

Wpatruję się w mięśnie na jego plecach, które zwężają się ku najwspanialszemu tyłkowi – i zastanawiam się, czy zaczniemy już tutaj, od razu. Chrząkam, żeby przypomnieć mu, że tu jestem.

Wydaje, że w ogóle się nie spieszy, gdy wrzuca ubrania do jednej z pralek, dodaje proszek i nastawia pranie. Potem idzie do kuchni zupełnie, jakby mnie tu nie było.

Nie jestem pewna, czy mam za nim iść, ale i tak to robię.

Podaje mi kawałek papieru.

– Powiedz im, żeby przywieźli to, co zwykle i wybierz sobie, co chcesz.

Jakoś udaje mi się oderwać spojrzenie od najbardziej apetycznej męskiej klatki piersiowej i najbardziej umięśnionego brzucha, jakie kiedykolwiek widziałam, żeby spojrzeć na zadrukowany papier. Rozpoznaję logo Pizza Foundation.

– Oni nie dowożą.

– Dla mnie tak. Płacę dodatkowo.

– Nie jestem głodna.

Patrzy na mnie wymownie.

– Pracowałem cały dzień i jeśli mam pracować całą noc, to potrzebuję paliwa. I ty też.

Nagły przypływ gorąca przepływa z mojej piersi do twarzy na skojarzenia z tym, co powiedział. Całą noc. Wow.

– Zadzwoń. Ja idę pod prysznic. W lodówce są napoje. Częstuj się.

Po jego wyjściu przez dłuższą chwilę stoję bez ruchu pośrodku kuchni, która jest nawet lepsza, niż się spodziewałam. Co ja tu robię, do cholery? Czy naprawdę poszłam do pubu, do którego chodzi Blake i poprosiłam go, żeby mnie przeleciał? Postradałaś wszystkie zmysły, Honey Carmichael.

Mogłabym wybrnąć z tej sytuacji i uciec, podczas gdy on jest pod prysznicem. Z pewnością te kilka razy w roku, gdy wpadam na niego w sklepie spożywczym, na poczcie albo u kogoś z naszych wspólnych znajomych, byłyby niezręczne od tej chwili, ale mogłabym z tym żyć, jeśli oznaczałoby to zachowanie honoru.

Mój telefon dzwoni na znak nowej wiadomości, która wyrywa mnie z chwilowego paraliżu. Przekopując torebkę, wyciągam komórkę. Od Lauren: „Bez względu na wszystko – nie stchórz. Będziesz żałować na wieki, jeśli uciekniesz. Zaufaj mi!”

Jak zwykle, Lauren ma nienaganne wyczucie czasu. Wciągając głęboko powietrze i wypuszczając je, dzwonię po pizzę i biorę piwo z lodówki. To najlepszy moment na wypicie dla odwagi.

2. Blake

Dziewczyna wchodzi do baru i mówi coś, co zwala faceta z nóg… Nawet za milion lat nie spodziewałbym się, że ten dzień tak się skończy. Że Honey poprosi mnie w barze, żebym ją przeleciał.

Przesuwam ostrzem po twarzy i, myśląc o idealnej cerze Honey, robię to jeszcze raz, chociaż nie ma to znaczenia, jeśli spotkanie ma trwać całą noc. Broda odrasta mi bardzo szybko.

A więc Honey Carmichael w końcu mnie dorwała. Minęło dużo czasu. Honey jest jedyną dziewczyną z mojego dzieciństwa, która nigdy mi się nie narzucała, gdy z kościstego dzieciaka wyrosłem na mężczyznę z odpowiednim apetytem. Pozostawała dla mnie raczej tajemnicą, gdy spotykała się z innymi facetami w miasteczku.

Zastanawiałem się – częściej niż mógłbym się komukolwiek przyznać – dlaczego umawia się ze wszystkimi oprócz mnie. Czy to dlatego, że zawsze coś między nami iskrzyło, coś niby prowokacyjnego, czy może tylko ja tak czuję? Teraz to nieważne – przyznaję, wychodząc spod prysznica i chwytając ręcznik.

Tym razem przeczesuję włosy grzebieniem i nakładam trochę kremu po goleniu, który dostałem od matki pod choinkę. Na ten wieczór z Honey przygotowuję się o wiele staranniej, niż kiedykolwiek dla jakiejkolwiek innej kobiety.

Honey Carmichael.

Na myśl o nadchodzącej nocy czuję, jak mój kutas drży. Czy smakuje tak samo słodko jak wygląda? Czy jej piersi idealnie mieszczą się w dłoni, czy są może takie duże, na jakie wyglądają? Jakiego koloru są jej sutki? I czy miodowy kolor jej włosów to jej naturalny? Nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć.

Patrząc w lustro po raz ostatni, uznaję, że, jak zwykle, prezentuję się bardzo dobrze i wchodzę do sypialni. Cholera! Pościel! Nie pamiętam, kiedy ostatni raz zmieniałem poszewki na moim ogromnym łóżku. Szybko chwytam z półki czystą pościel i układam ją na łóżku. Następnie wyciągam parę spodenek gimnastycznych i wychodzę, żeby zobaczyć, jak radzi sobie Honey.

Sączy piwo i przegląda mój album ze zdjęciami z dzieciństwa, który matka dała mi na święta.

Bez spoglądania na mnie Honey mówi:

– Byłeś bardzo uroczym chłopcem.

– Powinnaś wiedzieć. Byłaś ze mną.

Nie pamiętam czasów, gdy jej nie znałem.

– Byłeś wtedy wredny i małomówny.

Zaskakuje mnie tym stwierdzeniem.

– Naprawdę?

– Aha. Przychodziłam do domu i skarżyłam się babci na ciebie.

Siadam na kanapie, zachowując pomiędzy nami rozsądną odległość. Muszę zjeść, zanim jej dotknę, bo gdy już zacznę, to nie przestanę, dopóki nie wzejdzie słońce. Dzięki Bogu, że jutro jest sobota i że dałem swojej ekipie wolne po miesiącu ciągłej pracy przez siedem dni.

– Byłem dla ciebie niedobry? Kiedy?

Honey śmieje się delikatnie, a na jej śmiech reaguje mój kutas. Nie może się już doczekać, aż zacznie się przyjęcie.

– Naprawdę nie pamiętasz?

– Obawiam się, że nie.

– Goniłeś mnie po placu zabaw i szczypałeś mnie, dopóki się nie rozpłakałam.

– Nieprawda!

– Owszem, prawda.

– Zmyślasz.

– Nie! Chyba pamiętam, kto mnie szczypał i przez kogo płakałam.

– Przepraszam, że płakałaś przeze mnie.

– W porządku. To było dawno temu.

Wymieniamy się uśmiechem pełnym nostalgii i obietnicy. To wszystko, co jestem w stanie teraz zrobić, żeby trzymać ręce przy sobie. Dzwoni dzwonek do drzwi, powstrzymując mnie przed zabraniem Honey albumu i rozpoczęciem nocnej gry.

Płacę posłańcowi, po czym zanoszę pizzę i torebkę do kuchni. Pachną tak, że z ust cieknie mi ślinka. Po całym dniu pracy umieram z głodu. Biorę z lodówki piwo i otwieram je z trzaskiem. Honey pojawia się w drzwiach. Jest niepewna siebie i niezdecydowana. W niczym nie przypomina kobiety, która złożyła mi tak śmiałą propozycję jeszcze godzinę temu.

– To wszystko, co sobie zamówiłaś? – pytam na widok małej sałatki w torebce. – To prawie nic.

– To chciałam.

– Spalisz dzisiaj dużo kalorii. – Uwielbiam patrzeć, jak jej twarz rozpala się, gdy przypominam jej, dlaczego jest u mnie i co będziemy robić po kolacji. Mam wrażenie, że nie zostało w niej nic z tej iskry, którą miała w sobie, gdy składała mi propozycję. – W porządku. Podzielę się z tobą pizzą.

Otwieram pokrywkę pudełka z pizzą z pepperoni, zieloną papryką i dodatkowym sosem

– I to jest pizza – mówię, gdy apetyczny aromat wypełni powietrze.

– Wygląda naprawdę dobrze – mówi Honey tęsknie. – Nie pamiętam, kiedy ostatni raz jadłam pizzę.

– Nie lubisz pizzy?

– Uwielbiam. I to jest problem. Zbyt tucząca.

Długo i badawczo przyglądam się szczupłej sylwetce Honey, o idealnych kształtach.

– Możesz sobie pozwolić.

– Nie jeśli jadłabym pizzę za każdym razem, kiedy mam na to ochotę.

Wyciągam dwa talerze z szafki nad zmywarką i kładę trzy kawałki pizzy na swoim i jeden dla Honey. Podaję jej talerz i widelec, i mówię:

– Będziesz potrzebować sił, Honey, Pęczku Owsa.

– Jesteś bardzo pewny siebie – mamrocze, ale widzę, że podoba jej się to, jak ją nazwałem.

Śmiejąc się z jej uwagi, przyglądam się słodkiemu rumieńcowi, który rozpalił jej policzki, i zastanawiam się, dlaczego nigdy nie zauważyłem, jak jej twarz rozpala się, gdy jest zakłopotana. Jeśli przejmę kontrolę, to będzie rozpalona do czerwoności przez całą noc. Mam zamiar zawstydzić ją do granic przyzwoitości, zanim skończę. Biorę łyk piwa, nie przestając się w nią wpatrywać.

– Powiedz mi coś, Honey Carmichael. – Czekam, aż zacznie mnie słuchać. – Dlaczego ja? Dlaczego teraz?

Honey

Biję się z myślami, jak powinnam odpowiedzieć na to pytanie. Czy mam śmiałość powiedzieć mu prawdę? Że słyszałam, że jest dobry w łóżku i że umieram z pragnienia bycia z mężczyzną, który nie grzebie się jak podniecony nastolatek podczas pierwszego numerku. A może udać znudzenie i dać mu do zrozumienia, że jest ostatnim z mężczyzn w miasteczku, którego nie obdarzyłam jeszcze zainteresowaniem, chociaż to nieprawda. Nigdy na przykład nie zbliżyłam się do jego przyjaciół – Matta albo Garretta.

– Mów prawdę, Honey – mówi, jakby czytał w moich myślach.

Czy naprawdę jestem tak przejrzysta? A może to on jest taki spostrzegawczy? Odkładam widelec i ocieram usta serwetką.

– Chcę być z kimś, kto wie, co ma robić, bez wskazówek. – Słowa uciekają mi z ust, zanim świadomie zdecyduję się powiedzieć prawdę.

– I myślisz, że ja wiem, co robię?

– Tak słyszałam.

Blake parska śmiechem.

– Dlaczego faceci są oskarżani o rozpowiadanie o swoich prywatnych sprawach, podczas gdy to kobiety gadają?

– Nie tyle rozmawiamy, ile wymieniamy wrażenia.

– Czyżby? I o jakich „wrażeniach” ze mną słyszałaś?

– To, co powiedziałam. Wiesz, co robisz.

Blake trzyma luźno butelkę z piwem między palcami i mierzy mnie pożądliwie wzrokiem.

– Chcesz się przekonać, czy to prawda?

Przełykam ciężko ślinę i staram się nawet nie mrugnąć, podczas gdy całe moje ciało płonie.

– Czy moje czyny tego wieczora nie mówią same za siebie?

Jego szeroki uśmiech jest arogancki i jednocześnie seksowny.

– Jedz pizzę.

– Nie jestem głodna.

Jestem zbyt zdenerwowana, żeby jeść, ale oczywiście nie przyznam tego przed nim. To, co, jeszcze godzinę temu, wydawało się, genialnym pomysłem, z każdą minutą staje się coraz bardziej niedorzeczne. Znam Blake’a całe życie. A po dzisiejszej nocy za każdym razem, gdy wpadnę na niego w miasteczku, będę przypominać sobie, jak zaproponowałam mu seks niczym zwykła dziwka. – Nigdy tego przedtem nie robiłam. – Nagle staje się bardzo ważne, żeby wiedział, że nigdy jawnie nie złożyłam takiej propozycji innemu mężczyźnie.

– Czego?

– Nie prosiłam żadnego faceta o… no wiesz…

Jego oczy błyszczą z rozbawienia.

– Żeby cię przeleciał?

Czy on musi rzucać we mnie moimi własnymi słowami? Odsuwam się na krześle od stołu i wstaję.

– To był błąd. Nie powinnam była tego robić. Nie chcę, żebyś myślał…

Blake wstaje i przemieszcza się szybko, żeby mnie zatrzymać. Mimo że ma same mięśnie i jest cięższy ode mnie o ponad trzydzieści kilogramów, nie boję się go. Jego bliskość sprawia raczej, że mam ciarki na skórze. Włosy na jego piersi są ciemniejsze niż te na głowie. Łapczywie wędruję spojrzeniem po jego mięśniach na klatce piersiowej, ku umięśnionemu brzuchowi i niżej, gdzie kosmyk ciemnych włosów wytycza ścieżkę od brzucha do paska jego szortów. Zmuszam się, żeby wrócić spojrzeniem w górę i widzę, jak wpatruje się we mnie.

Jego dłonie spoczywają na moich biodrach, przyciągając mnie bliżej. Tak blisko, że nasze oddechy mieszają się, a jego usta znajdują się niebezpiecznie blisko moich.

Nie mogę nie zauważyć, jak nasze ciała idealnie do siebie pasują z moją głową spoczywającą dokładnie pod jego podbródkiem.

– Nigdy nie wstydź się prosić mnie o cokolwiek – mówi szorstko.

– Mimo tego, co powiedziałam w barze, nie chcę, żebyś myślał, że jestem tania.

– Nigdy bym tak nie pomyślał, Honey. Jesteś piękna. Zawsze tak myślałem.

– Naprawdę?

Przytakuje i składa na moich ustach najdelikatniejszy pocałunek.

Czuję, jak ten pocałunek dociera do każdej komórki mojego ciała. Wyginam się ku niemu, pragnąc jeszcze więcej.

Blake skupia uwagę na moim karku, który całuje, zostawiając smugę ognia, co sprawia, że jęczę.

– Spokojnie – szepcze. – Dam ci, co chcesz, kochanie. Mamy całą noc.

Jego słowa odprężają mnie i rozpalają jednocześnie. Jak to możliwe?

– Dotknij mnie, Honey.