Wydawca: Zwierciadło Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2014

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Liczba stron: 235 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Seks i astrologia - Joanna Martine Woolfolk

Miłosny przewodnik po znakach zodiaku!
Bliźnięta i Baran – czy łączące ich uczucie przetrwa do końca świata i o jeden dzień dłużej? Byk może znaleźć idealnego partnera, jeśli tylko Rak nie pokrzyżuje jego planów. Niebezpieczna jest skłonność Strzelca do niewierności. Czy Wodnik ma szansę go ujarzmić? Wystarczy, że zastosujesz się do kilku wskazówek, a Skorpion nieustannie będzie pukał do Twoich drzwi. Jak sprawić, by ryczący Lew zmienił się w mruczącego kotka? Czy Waga i Panna mają szansę na miłość? Wyrafinowane pieszczoty sprawią, że zdobędziesz serce Ryb. Lodowate spojrzenie, ogień w sercu – oto Koziorożec. Czy Wasze drogi się zejdą?

Jak wybrać idealnego partnera?
Z kim masz szanse zbudować związek, a z kim może połączyć Cię ognisty romans?
Jaki wpływ na relacje między kochankami mają ich zodiakalne cechy?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej książce.

Opinie o ebooku Seks i astrologia - Joanna Martine Woolfolk

Fragment ebooka Seks i astrologia - Joanna Martine Woolfolk

Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o. ul. Karowa 31a, 00-324 Warszawa tel. 22 312 37 12 Dział handlowy:handlowy@zwierciadlo.pl © Copyright 1976 by Joanna Woolfolk (writing as Martine) © Copyright for the polish edition by Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o., Warszawa 2014 REDAKCJA: Melanż REDAKTOR PROWADZĄCY: Magdalena Chorębała PROJEKT GRAFICZNY OKŁADKI: Sylwester Dmowski / Novimedia ILUSTRACJE: Tsian / SHUTTERSTOCK.COM ISBN: 978-83-64776-02-1 Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy plik jest objęty ochroną prawa autorskiego i zabezpieczony znakiem wodnym (watermark). Uzyskany dostęp upoważnia wyłącznie do prywatnego użytku. Rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci bez zgody właściciela praw jest zabronione. Konwersję do wersji elektronicznej wykonano w systemie Zecer.

Wstęp

Książka, którą trzymasz w rękach, w bezpośredni i szczery sposób zajmuje się tematem ważnym dla każdej kobiety i każdego mężczyzny – seksem.

W chwili twoich narodzin, słońce, księżyc i gwiazdy znalazły się w konfiguracji, która nie powtórzy się w czasie twojego życia. Ten układ to twój horoskop. Astrologowie opracowują horoskopy, w których biorą pod uwagę położenie wszystkich ciał niebieskich w chwili twoich urodzin. Jednak do niedawna nie byli oni w stanie otwarcie zajmować się problemami seksualnymi. Ograniczali się zatem do przepowiadania twojej przyszłości, analizy charakteru, informowania cię o szansach w sferze finansowej, zdrowotnej i miłosnej.

Oczywiście, nie ma niczego niewłaściwego w romansach. Jednak każdy, kto wyrósł z etapu trzymania się za ręce i wspólnego czytania poezji, wie doskonale, że nie jest to równoznaczne z seksem. Romans i seks to dwie zupełnie różne sprawy i nie należy ich mylić.

W tej książce chciałam opowiedzieć o seksie i astrologii. Chodziło mi przede wszystkim o stronę fizyczną, o ten rodzaj seksu, który rządzi światem.

Czy astrologia może prowadzić nas w sprawach seksu? Tak. Oczywiście, że tak. Ta najstarsza ze wszystkich nauk powie ci całą prawdę seksualną i tylko prawdę. Do tej pory nikt ci o tym nie mówił, ponieważ cały czas królowały zakazy moralne i prawne, ale moralność i prawo w każdym pokoleniu są inne, na przykład w starożytnym Egipcie faraonowie mogli żenić się jedynie ze swoimi siostrami, aby zachować ciągłość królewskiego rodu. Astrolog, który za czasów faraonów potępiałby te kazirodcze praktyki, zostałby prawdopodobnie stracony – właśnie za naruszanie prawa. Jedynym, co mógł zrobić, było sporządzenie wykresu seksualnych upodobań faraona i jego wybranki przez podanie, jak w tym związku współpracują Mars i Wenus oraz czy Słońce i Księżyc dają szanse na właściwy związek emocjonalny. Następnie stwierdzał, kiedy Mars (czynnik męski) jest pozytywny, a Wenus (czynnik żeński) podatna; kiedy męskie Słońce i żeński Księżyc mogą stworzyć idealny związek fizyczny.

Nie należy odrzucać tych głównych wpływów. Dlatego właśnie astrologia, rozsądnie zastosowana, może być pomocna w rozwinięciu waszych zdolności seksualnych, w znalezieniu najodpowiedniejszych partnerów i w zastosowaniu technik seksualnych, które dadzą wam najwięcej satysfakcji. W książce wszystkie te sprawy są dokładnie wyjaśnione.

Oczywiście, chociaż przeczytacie o określonych skłonnościach seksualnych, nawet wśród osób urodzonych pod tym samym znakiem trudno znaleźć dwie, które w jednakowy sposób reagowałyby na podobne bodźce. Nie jest to jedynie sprawa dobrej woli – która istnieje – ale takich zagadnień, jak znak Księżyca czy Ascendent w waszym horoskopie. W wypadku urodzenia się na granicy znaków powinny być wzięte pod uwagę wpływy zbliżającego się znaku bądź też znaku ustępującego.

Przygotowując moją stałą rubrykę w miesięczniku „Viva”, staram się dużo uwagi poświęcać praktyce i technikom seksualnym oraz ich związkom z astrologią. Wielu czytelników pisało do mnie, że chociaż doskonale opisuję ich ogólne skłonności seksualne, to nie zajmuję się wariacjami w ramach konkretnego znaku. To nieporozumienie. Żaden astrolog nie odpowie konkretnie, jakie akcesoria lub techniki należy stosować. To, co można tu powiedzieć, ogranicza się jedynie do pewnych tendencji i skłonności, do zachowań ekstremalnych, charakterystycznych dla danego znaku słonecznego. Seks jest formą energii twórczej i dlatego też w sposób bezpośredni reaguje na siły kosmiczne. Jednak skłonności osobiste są także wynikiem środowiska i wykształcenia, pochodną nakazów moralnych i otrzymanego wychowania. Nie uważałam zatem za konieczne podkreślanie tego na każdej stronie mojej książki. Czytelnik będzie wystarczająco inteligentny, aby samemu zdać sobie z tego sprawę. A oto i sama książka.

BARAN

21 marca–19 kwietnia

KOBIETA

Bądź ostrożny. Kobieta Baran jest często bardzo trudna do rozgryzienia. Wydawać się może, że jest odległa, chłodna, nawet lekko antypatyczna. Możesz nawet odnieść wrażenie, że nie lubi mężczyzn. Nie znaczy to wcale, że nie jest tobą zainteresowana.

Gdzie szukać odpowiedzi? To wszystko to tylko gra. Potrafi omamić, każąc ci myśleć o sobie w ten, a nie inny sposób, przez cały czas wiedząc, że w rzeczywistości jest zupełnie inna.

To znakomita aktorka, zmienna, czarująca, pełna sprzeczności i temperamentu. Potrafi tak błyskawicznie przechodzić od jednego stanu emocjonalnego do drugiego, że mężczyzna o powolniejszej reakcji pozostaje daleko w tyle, całkowicie ogłupiały. Musi on pogodzić się z jej pragnieniami, które są przedmiotem tak drastycznych zmian. Jest impulsywna w słowach i wydaje się często, że nie dba o to, co mówi. Jej wrodzony dynamizm utrzyma każdego mężczyznę w gotowości bojowej.

Jeśli nie zdołasz dotrzymać jej kroku, potrafi okazać swoje zniecierpliwienie. Jej temperament powinien mieć wszędzie czerwone światełka, ostrzegające nieroztropnego: Uwaga! Jej sądy są szybkie, czasem okrutne. To dla niej typowe, że nie zawsze zastanowi się dwa razy, zanim zada werbalny cios.

Miej się na baczności, kiedy jest podniecona. Ta kobieta potrafi krzyczeć i drapać aż do pierwszej krwi. To wściekła tygrysica – nie oswoisz jej, dopóki jej nie zaspokoisz. Jeśli czujesz, że nie dasz rady, lepiej trzymaj się od niej z daleka. Tu nie ma miejsca dla amatorów czy słabeuszy.

Lubi dominować i narzucać otoczeniu swoje zdanie. Będzie próbować cię ustawiać, a jej agresywność może uprzedzić pierwszy krok z twojej strony. Jeśli jednak jesteś dostatecznie silny, aby złapać kobietę Barana za rogi – gratulacje! Wkrótce przekonasz się, że było to warte zachodu.

Kobiety Barany są figlarne. Może się wydawać, że nie wiedzą, co to strach, że są lekkomyślne i beztroskie. Lubią aktywność fizyczną. Narciarstwo, tenis, żeglarstwo, seks – wszystkie te sporty uprawiają z podobną radością i zadowoleniem, jakie daje im wykorzystanie zalet własnego ciała.

Kobieta spod tego znaku kocha kochać – to romantyczka, dla której seks jest jedną z wielu życiowych przyjemności, ale w miłości jest prostolinijna i raczej nie próbuj na niej żadnych ojcowskich sztuczek. Pani Baran szuka kochanka, nie tatusia, jako towarzyszka jest żarliwa, lojalna, sentymentalna i przyziemna.

To, że wydaje się spontaniczna, przedsiębiorcza i entuzjastyczna, nie oznacza wcale, że należy ją traktować jak trzpiotkę. Jest często idealistką i kobietą myślącą, ale nie spodziewaj się, że będzie rozsądna czy też przeanalizuje wszystkie za i przeciw. Jeśli mówi, że odchodzi, to naprawdę ma to na myśli. Dlatego właśnie kobiety spod znaku Barana są tak atrakcyjne dla mężczyzn. Są zawsze tam, gdzie coś się dzieje i nieustannie stymulują innych, aby działali, działali, działali.

Ma wiele cech godnych podziwu i naprawdę lubi być podziwiana. Możesz osiągnąć wszystko, umiejętnie operując pochlebstwem. Lubi, kiedy mówisz, jakie piękne ma ciało. Nie może przejść obok lustra, aby nie zatrzymać się przy nim na chwilę. Nie stosuje zbyt obfitego makijażu, ale uważa się za piękność. Prezenty, jakie dajesz pani Baran, nie muszą być praktyczne, jeśli tylko są ekscytujące. Możesz podarować jej prowokującą bieliznę lub nocną koszulę, chociaż woli sypiać nago. Uwielbia zmysłowe odczucia, jakie daje jej własne ciało.

Pani Baran uwielbia być idolką tłumów. Są one dla niej zawsze wyzwaniem. Taką kobietę może oswoić jedynie błyskotliwy i inteligentny mężczyzna, który jest w stanie poświęcić na to wiele energii. Kto ją poślubi lub zostanie jej partnerem, będzie musiał zaakceptować rolę drugich skrzypiec. Sprzeciw grozi wojną stuletnią.

Kobiety spod znaku Barana zwykle mają kłopoty w małżeństwie. Wynikają one z ich zamiłowania do niezależności i rozrzutności. Pieniądze służą im przede wszystkim do wydawania, czeki – do podpisywania. Kobieta Baran uważa, że jeśli dziś jest bez pieniędzy, to na pewno przyjdą one jutro – a o jutro nie należy się zbytnio martwić. Może być przyczyną wielu problemów i aby się z nich wywinąć, mężczyzna musi być więcej niż zręczny w interesach. A to może się stać poważnym obciążeniem nawet przy jego najlepszej woli.

Kobiety urodzone pod tym znakiem nawet z upływem lat nie tracą swojej iskry. Mogą nieco zwolnić tempo, ale zawsze będą wyprzedzać swoje rówieśnice spod innych znaków. To nieuleczalne romantyczki i mimo podeszłego wieku ciągle gotowe są przeć do przodu. Niecierpliwie wyglądają jutra i z optymizmem wierzą, że następny dzień będzie lepszy od poprzedniego.

Mężczyzna, który się zwiąże z taką kobietą, może oczekiwać kłótni, szaleństw, gwałtownych pojedynków seksualnych, zazdrości, skoków w bok, nietolerancji, egotyzmu i złych humorów.

Niemniej jednak, w zależności od wpływu innych planet, kobieta Baran może być jak sen o kobiecości. Zatem zanim poważnie się nią zainteresujesz, powinieneś przestudiować jej horoskop. Lub raczej – zanim ona poważnie zainteresuje się tobą!

Pamiętaj: to w każdym calu kobieta.

Jej życie seksualne

Nie będzie trzymać w tajemnicy swoich intencji, a są one doprawdy przecudowne, zwłaszcza w ciemności. Właśnie tam jej najskrytsze fantazje seksualne rozkwitają w prawdziwą rozkosz erotyczną. Jest w pełni zmysłowa, kobieca i namiętna. Kiedy się komuś oddaje, jest to przyjemność bardziej dla niej samej niż dla ciebie.

Może się kochać w każdym miejscu i o każdej porze, jeśli taką właśnie ma ochotę. Tak samo dobre będzie dla niej tylne siedzenie samochodu, jak i biurowy fotel czy pokój w motelu. Gdy ogarnia ją pożądanie, nie myśli o takich subtelnościach. Jeszcze zanim zapalone zostaną przytłumione światła i rozlegną się dźwięki nastrojowej muzyki, ty już możesz zostać przewrócony na plecy, z własnymi slipkami okręconymi dookoła przegubów. Ona zaś będzie już bez ubrania, gotowa do akcji. Ta kobieta nie tylko wie, czego chce – wie także, jak to osiągnąć. Kiedy nieszczęsny mężczyzna znajdzie się w jej polu uwagi, może się uważać za straconego.

Musisz postępować z nią stanowczo i odpierać jej ataki z podniesioną głową. Nie pozwól, aby okręciła cię dookoła palca! Jeśli zdoła cię dopaść na fotelu kierowcy, lepiej zmykaj gdzie pieprz rośnie.

Jej apetyt jest nieposkromiony, zwierzęcy nawet. Potrzebuje partnera, który na atak odpowie atakiem. Jeśli kobieta Baran nie znajdzie u ciebie satysfakcji seksualnej, pójdzie własną drogą. Mąż lub przyjaciel, którzy będą chcieli realizować mniej ambitny program, będą widywać ją coraz rzadziej. Ma zbyt wiele możliwości, aby tracić czas z apatycznym kochankiem.

Lubi całkowicie kontrolować akt seksualny i to ona pierwsza wysyła sygnały. Lubi takie pozycje, w których jest nad partnerem. Jeśli przyjmie pozycję siedzącą, mężczyzna będzie siedział pod nią – ona usiądzie tak, aby móc kontrolować ruchy swojego ciała. Jeśli mężczyzna będzie na krześle, ona znajdzie się na jego kolanach. Jeśli się położy, z nogami zwisającymi poza łóżko, ona wskoczy na niego w wybranym przez siebie czasie. Jej atutem jest pełna kontrola. Pragnie kontrolować tempo osiągania orgazmu.

Można oczekiwać, że będzie krzyczeć, jęczeć, drapać, bić, wręcz rozszarpywać cię pazurami. Jeśli nie przeszkadzają ci zadrapania, pozwól jej się zabawić, ale przedtem sprawdź długość paznokci! Kobiety Barany lubią ostro zakończone przedmioty, więc jej paznokcie mogą przypominać szpony. A nie chcesz chyba, aby łóżko po waszym stosunku wyglądało jak pole bitwy!

Pani Baran bywa zazdrosna, ale jest to raczej sprawa urażonej dumy niż naruszenia jej stanu posiadania. Prawdopodobnie będzie miała wiele krótkotrwałych, lecz bardzo namiętnych romansów, jest bowiem upartą indywidualnością o prymitywnym, wręcz zwierzęcym instynkcie seksualnym. Wpada w rozpacz, kiedy w jej życiu nie ma żadnego mężczyzny lub kiedy często się kłóci ze swoim numerem jeden. Kłótnie mogą się zdarzać często, gdyż, jak już wcześniej mówiliśmy, kobiety Barany mają ognisty temperament i słyną z nieprzemyślanych sądów.

Każda kobieta Baran uważnie wybiera ojca dla swoich dzieci. Zrezygnuje z nawet najbardziej seksownego kierowcy ciężarówki czy cukiernika na rzecz nudnego inżyniera lub prawnika, ale w czasie stosunku nie jest tak wyrachowana. Kocha się tylko dlatego, że uwielbia seks. W zdrowy sposób interesuje ją własna przyjemność, dlatego też otwarta jest na wszelkie nowe techniki, o ile ją dostarczą. Znak Barana rządzi jej namiętnościami – nie ma rzeczy, której by nie zrobiła dla prawdziwych emocji seksualnych.

Uwielbia robić to, co uznawane jest za szokujące lub zabronione. Aktywne kobiety Barany bardzo szybko ogarnia znudzenie i nigdzie nie jest to lepiej widoczne niż w seksie. Nuda może doprowadzić ją nawet do seksualnego sadyzmu. Dla niej oznacza to często używanie skórzanych pasów czy batów po to tylko, aby ujarzmić mężczyznę. Dziwacznie wyglądająca kobieta, ubrana w kozaki na bardzo wysokim obcasie, kombinezon z gumy, długie, skórzane rękawiczki – to najczęściej kobieta Baran realizująca swoje pragnienia. Będzie chodziła po kochanku, aby zadać mu ból, wybatoży go, zmusi go (przynajmniej będzie to robić w swoich fantazjach) do wykonania cunnilingus. Jej celem jest upokorzenie mężczyzny, osiągnięcie pełnej satysfakcji, podczas kiedy on nie czerpie żadnej. Wykorzysta swoje ciało, aby go drażnić, a kiedy będzie już podniecony, wyleje na niego kubek zimnej wody lub wysmaga go batem. Relacja pani – niewolnik da jej jeden orgazm za drugim.

Może posunąć się jeszcze dalej, wiążąc jądra kochanka sznurem i pociągając zań od czasu do czasu. Inny sznurek może owinąć wokół penisa, łącząc z tym od jąder bądź nie. Węzły będą zaciśnięte aż do bólu – sprawi to jej największą przyjemność. Może także przywiązać sobie dildo i odbyć z mężczyzną stosunek analny, podczas gdy ona będzie manipulować sznurkami, węzłami i innymi akcesoriami, jakie będzie miała pod ręką. Swoje botki na wysokim obcasie może przyozdobić ostrogami i dosiąść mężczyznę jak konia. Kiedy będzie chciała, aby ruszył do przodu, wbije mu w brzuch ostrogi; kiedy będzie chciała, aby się zatrzymał, użyje wcześniej przygotowanego wędzidła. A ponieważ potrafi owinąć swoimi nogami prawie całe jego ciało, ostrogi sięgną genitaliów.

Aby podkreślić swój wizerunek kobiety godnej pożądania, posunie się do skrajności w swoim ubiorze seksualnym. Może nosić czarny koronkowy pas i czarne pończochy (i nic pośrodku), może założyć taki biustonosz, aby całkowicie odsłaniał jej piersi pod skromniejszą sukienką. Idea jest zawsze ta sama – aby mężczyzna desperacko jej pragnął.

Jeśli uzna, że spędziła bardzo przyjemny wieczór lub weekend, będziesz, szczęściarzu, zaproszony ponownie. Jednak przyjdź lepiej z czymś nowym i perwersyjnym. Inaczej stracisz jedną z seksualnie najciekawszych partnerek z całego Zodiaku.

MĘŻCZYZNA

Jeśli twój przyjaciel, kochanek lub mąż urodzony jest pod znakiem Barana, możesz być pewna, że jest mężczyzną agresywnym, energicznym i niespokojnym. Na pozór mało ruchliwy, ale to prawdziwy zawadiaka. Może być niepraktyczny i impulsywny, ale posiada bujną fantazję i jest dynamiczny. Zwykle realizuje swoje zamierzenia. Jeśli wychodzisz na randkę z Baranem, nigdy nie wiesz, gdzie wylądujesz, jednak zawsze będzie to ekscytująca eskapada. Powinnaś również wiedzieć, że potrafi on być szczodry w jednej chwili, aby zaraz zamienić się w skąpca. Będzie cię doprowadzał do szaleństwa, a ty będziesz go uwielbiać.

Będziesz go uwielbiać, ponieważ mężczyzna urodzony pod znakiem Barana emanuje seksem. Posiada dominującą osobowość, nieskrępowaną zasadami i konwenansami. Jeśli mężczyzna Baran wskakuje z tobą do łóżka, na pewno nie będzie zainteresowany pozycją klasyczną. (Pod warunkiem, że wskakuje do jakiegoś łóżka. Woli szybki numerek na dachu samochodu, na płynącym statku czy też w zatłoczonym autobusie).

Otrzymasz od niego tyle podniecenia i przyjemności, ile tylko zechcesz, często nawet więcej, niż potrafisz znieść. Czeka cię z nim wspaniała zabawa, która jednak może czasem przypominać grę w krokieta na polu minowym. W każdej chwili można oczekiwać eksplozji.

Jest zazdrosny. Będzie żądał od ciebie całkowitego oddania, mimo że ty nigdy go w pełni nie posiądziesz. Baran sam może skakać z jednego łóżka do drugiego, ale od ciebie wymagać będzie lojalności i wierności. Jeśli pozwolisz sobie nawet na najmniejszy skok w bok, oznaczać to będzie koniec waszego romansu. Jest zazdrosny o każdego – od swojego najlepszego przyjaciela po hydraulika.

Nigdy nie mów Baranowi, że potrzebujesz czasu do zastanowienia. On chce usłyszeć od dziewczyny tylko jedno słowo: tak! I nie martw się o to, co stanie się później. Jego duma nie pozwoli mu na to, aby sprawę załatwić trzask, prask i po krzyku. Kiedy już zaciągnie cię do sypialni, nie da ci nawet czasu na spokojne zdjęcie ubrania. Zedrze je z ciebie. Będzie chciał jak najszybciej zabrać się do roboty. Nie rozczaruje cię jednak i na pewno nie będzie nudny. Z pewnością przeżyjesz noc, o której szybko nie zapomnisz.

Możesz go przy sobie zatrzymać, prawiąc mu komplementy na temat jego techniki. Uwielbia pochlebstwa, o ile oczywiście nie są szyte zbyt grubymi nićmi. Ale pamiętaj: Baran nie jest głupcem. Po prostu tak jest sobą zachwycony, że łatwo weźmie pochlebstwo za stwierdzenie faktu.

Jeśli tęsknisz za zaciszem domowym, Baran nie będzie tu najwłaściwszym partnerem. Potrafi być niepoprawnym kłamcą i blagierem. Jednak pod powłoką taniego blichtru możesz często odnaleźć starannie ukrywane słabości – kompleks małego chłopczyka, który potrzebuje opiekuńczej mamusi. Ta, która potrafi przejrzeć go na wylot, będzie wiedziała, jak zdobyć jego serce. Wobec osoby, którą pokocha, potrafi być lojalny, szczery i czuły.

Baran obdarzony jest poczuciem humoru, lubi, gdy kobieta jest zarówno inteligentna, jak i atrakcyjna. Jest błyskotliwy i znany z ciętych ripost – używa ich wtedy, kiedy chce zastopować czyjeś pretensje lub nadmierną czułostkowość.

Jest dobrym pracownikiem, oddanym, ale lubiącym chadzać własnymi ścieżkami. Potrafi dojść do wielkiego majątku, ale nie będzie wiedział, jak go zachować. Zbytnio kocha ekstrawagancję i jest przekonany, że wydawanie pieniędzy świadczy o jego potędze.

Twój kłopot będzie polegał na tym, jak mu dotrzymać kroku. Zechcesz jednak spróbować.

Jego życie seksualne

Kluczem do jego zachowań seksualnych jest impulsywność. Musi się nauczyć, że podstawą udanego związku jest branie i dawanie. Nie znosi sprzeciwu wobec jakiejkolwiek ze swoich fantazji seksualnych.

Nie próbuj się z nim drażnić. Gdy mu coś obiecałaś, lepiej dotrzymaj słowa. Jeśli nie planujesz pójścia z nim do łóżka, lepiej siedź w domu i oglądaj kino nocne. Baran nie lubi gierek. A jeśli nie jesteś gotowa popełnić jednego z tych szaleństw, o których do tej pory czytałaś jedynie w książkach, też lepiej zostań w domu i naucz się nowego ściegu na drutach. Każda rutyna znudzi go i doprowadzi niemal do histerii. Jeśli chcesz dać Baranowi satysfakcję seksualną, będziesz musiała dobrze wykorzystać swoją wyobraźnię – wszystko jest tutaj dozwolone.

Baran nie przejmuje się konsekwencjami. Kiedy cię pragnie – to pragnie naprawdę. Dlatego też jeśli masz romans z mężczyzną spod tego znaku, lepiej miej zawsze pod ręką globulkę lub dobrze zamontowaną spiralkę albo nie zapominaj o pigułce. On może mieć prezerwatywy, ale nie oczekuj, że ich użyje.

Nie myśl, że będzie postępował zgodnie z planem. Możesz wysuwać różne sugestie, ale jeśli je zaakceptuje, to posunie się znacznie dalej. Na przykład jeśli poprosisz go, aby ssał twoje sutki, nie zdziw się, jeśli za chwilę będzie lizał twój pępek, łechtaczkę czy też penetrował językiem przestrzeń pomiędzy pochwą a odbytem. Oczekuj najmniej oczekiwanego. Największa rozkosz dla niego to rzeczy szokujące i zabronione. Każdy mężczyzna Baran to odkrywca. Ograniczenia tylko go irytują. Pozycje seksualne będą się różniły w zależności od jego wieku, ale w każdym wieku będzie on młody duchem.

Nie będzie miał nic przeciwko odrobinie sadyzmu.

Z pewnością nie wystarczy mu jedynie oralna stymulacja. Możesz się spodziewać, że zacznie cię ciągnąć za włosy, gryźć twoje sutki czy też wpychać ci penisa tak głęboko w usta, że poczujesz mdłości. Jeśli potrafisz w tym znaleźć satysfakcję – przyjmij to bez skomlenia. To tylko zwiększy jego zadowolenie.

Jego ulubioną pozycją będzie ta, w której klęczysz, mocno pochylona do przodu. Wtedy może wziąć cię od przodu lub od tyłu. Możesz być zaskoczona! Niezależnie od tego, jaką podejmie decyzję, będzie oczekiwał współpracy. Ta podstawowa pozycja może przyjąć rozmaite warianty, na przykład klęczenie na krześle, kanapie czy łóżku. Jako punkt podparcia możesz wykorzystać jakikolwiek mebel, podczas gdy on będzie cię brał od tyłu.

Pozycją normalną może się okazać ta, w której twoje ramiona dotykać będą łóżka lub podłogi, lecz twoje pośladki uniesie on wysoko, do swoich kolan. Również w tej pozycji będzie chciał skorzystać albo z twojej pochwy, albo z odbytu.

Kiedy Baran osiąga wiek średni, stwierdza, że jego potencja nie jest już taka jak w młodości. Nieodpowiednie słowo w nieodpowiednim czasie może być przyczyną przejściowej impotencji. To dla niego szczególnie okrutne doświadczenie. Będzie reagował, jak zwykle, agresywnie, rozpocznie tuzin rozmaitych flirtów i romansów z kobietami mającymi o połowę lat mniej niż on. Będzie starał się udowodnić, że ciągle jest prawdziwym mężczyzną. Klęska może stać się przyczyną załamania nerwowego.

Kiedy jest w kwiecie wieku, uważaj na jego agresywność i tendencję (pamiętaj, zawsze mówimy jedynie o tendencjach) do czerpania radości z zadawania bólu. Wejdzie w ciebie, zanim ty będziesz gotowa, tylko dla odczucia suchości twojej pochwy. Jego technika oralna jest również ostra i gwałtowna. Nie zdziw się, kiedy w czasie cunnilingus zacznie nagle kąsać twoją łechtaczkę.

Może posunąć się jeszcze dalej i zakończyć stosunek biczem lub trzciną. Szczególnie lubi dawanie kobiecie klapsów jeszcze przed stosunkiem, nie tylko dłonią. Wykorzysta w tym celu szczotkę do włosów, rakietkę do ping-ponga czy też bambusową trzcinkę. Jeśli kobieta nie będzie protestować, to spierze jej siedzenie tak, aż przybierze ono purpurowy kolor, a ona sama doprowadzona zostanie do krzyku i łez. Jej prośby i błagania o litość jedynie bardziej go podniecą i zachęcą do dalszych okrucieństw – aż do osiągnięcia przez niego orgazmu. Im więcej hałasu, tym lepiej dla niego. W niektórych przypadkach może on wykorzystać bat i pokryć całe ciało partnerki krwawymi pręgami. Jego celem jest twoje posłuszeństwo.

Jeśli ma dostatecznie dużo pieniędzy, aby wydać je na „sprzęt”, może postarać się o kompletne wyposażenie pokoju, zaopatrzonego w przymocowane do ścian łańcuchy. Łańcuchy zaś będą miały kajdany, którymi przykuje on kobietę do ściany. Będzie mógł zatem gryźć i bić ją po sutkach i odbyć z nią stosunek w wybrany przez siebie sposób. Kilka uderzeń batem skutecznie zahamuje jakikolwiek opór.

Jeden ze znanych mi Baranów ma swoją ulubioną grę, którą nazywa „konik”. Kobieta chodzi na czworaka, a on ujeżdża ją przy pomocy bata i lejców.

Oczywiście, na osobowość każdego Barana mają wpływ i inne znaki Zodiaku. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem będą się różnić, ale zawsze będą oscylować między jedną skrajnością a drugą. Łączy ich jedno – zawsze są ekstremistami. A więc, dziewczęta, uważajcie! Jeśli traficie na „czystego” Barana, to przygotujcie sobie drogę ucieczki na wypadek, gdyby okazało się, że jego potrzeby seksualne są nieco zbyt wybujałe.

Albo zostańcie – i bawcie się. Wszystko zależy od was i od waszego znaku.

Najlepszym sposobem na Barana jest pozycja 69. Wtedy zawsze możesz powiedzieć: – Hej, kochanie, nie chcemy chyba sprawić sobie bólu – prawda?

Nasz Baran nie wzbrania się przed seksem grupowym. Im więcej, tym lepiej. Jeśli w twoim otoczeniu zaczyna się wymiana żon, możesz być pewna, że inicjatywa wyszła od niego. Lubi demonstrować swoją waleczność seksualną i zwykle zaprezentuje takie pomysły, które zaskoczą pozostałych. Jest jeden wyjątek. Nigdy nie odbędzie stosunku analnego z mężczyzną. Nie dlatego, że obraża to jego wrażliwość seksualną, ale dlatego, że stosunek taki jest zagrożeniem dla jego „męskości”.

Wśród wielu mężczyzn urodzonych pod tym znakiem można zauważyć skłonności do sadyzmu.

Pierwsze kroki

Musisz być szczery/szczera, gdyż Barany są szczególnie wyczulone na fałsz. Dobrze jest rozpocząć od dyskusji intelektualnej. Uważają się za ludzi operujących raczej rozumem niż emocjami i wierz mi, odniosą się do ciebie z szacunkiem, jeśli zaapelujesz do ich inteligencji. Z drugiej jednak strony, będą cię szanować także i wtedy, kiedy nie będziesz starać się nimi komenderować czy też narzucać swojego zdania. Zwierz się im ze swoich problemów, a spotkasz się z chęcią pomocy i ze zrozumieniem. Znajdziesz ich wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, we wszelkich możliwych miejscach: w barze o specyficznej atmosferze, na niekonwencjonalnym przyjęciu, na niezwykłej wycieczce do niezwykłego miejsca, gwarantującego przygody. Barany szukają czegoś ekscytującego. Są oryginalne i pełne nowych idei. Prezentowanie im świeżych pomysłów to jak otwieranie wrót do ich uczuć. Jeśli pomysły te zwrócą ich uwagę, rozpalą do czerwoności. Często są związani z teatrem, muzyką, miejscowym muzeum – zwykle są wśród przywódców, otoczeni tłumem wielbicieli.

Jest jedna rzecz, po której zawsze rozpoznasz Barana: nie może przejść koło lustra, aby nie zatrzymać się przy nim i nie popodziwiać przez chwilę swojego odbicia. Inni robią to od czasu do czasu. Barany – zawsze.

Doskonała wstępna zagrywka: uczyń propozycję czysto intelektualnej natury. Zaproponuj mu pożyczenie znakomitej nowej książki, wybierz się z nim na wystawę sztuki nowoczesnej czy też na premierę teatralną. Pokaż mu, że dzielisz jego zainteresowania.

Jeśli już umówisz się z nim na randkę, nie waż się spóźnić. Zaczniesz wtedy ze spalonej pozycji. Barany przywiązują ogromną wagę do punktualności.

Kobieta spotykająca się z Baranem może oczekiwać, że będzie zabierana na imprezy sportowe. Chociaż zwykle kładzie on nacisk na uczestnictwo, często wystarcza mu rola obserwatora. W roli uczestnika spotkasz go na takich imprezach sportowych, jak mecze bokserskie, szermierka, narciarstwo, rzut dyskiem czy oszczepem. Postaraj się powiedzieć coś pochlebnego o jego talentach sportowych.

Jeśli zdecydujesz się na Barana, lepiej będzie, jeśli wybierzesz rolę adoratora/adoratorki, a nie przywódcy. Tym „starszym sierżantom” Zodiaku obojga płci najlepiej odpowiadać po prostu „tak jest”!

Nie planuj, w jaki sposób spędzisz wieczór z Baranem. Pozwól, aby on zaplanował/ona zaplanowała to za ciebie.

Mogą ci pomóc następujące sztuczki:

Jeśli będziesz puszczać płytę, wybierz taką ze zdecydowanie szybką muzyką. Walce i tanga zachowaj dla kogoś innego.

Jeśli umówiliście się w twoim mieszkaniu, miej pod ręką jedzenie. Wieczór, który zacznie się o pierwszej, może przeciągnąć się do piątej rano. Barany znane są ze swojej wytrzymałości. A atak głodu może mieć miejsce, jeszcze zanim kur ogłosi początek poranka.

Ponieważ Baran jest zapalczywy i niecierpliwy, trzymaj wszystkie środki zapobiegawcze w zasięgu ręki. Podobnie jak ręczniki, kremy i balsamy, które będziecie chcieli wykorzystać. Jeśli umówiłeś się z kobietą Baranem, noszącą długie paznokcie, przygotuj sobie wodę utlenioną. Spodoba jej się twoje syczenie, podczas kiedy ona będzie przemywała twoje rany. Mężczyzna Baran może nie czekać, aż ty będziesz gotowa – lepiej zatem mieć wszystko przygotowane zawczasu. Wydaje ci się, że co? Że on będzie czytał książkę, kiedy będziesz przetrząsać łazienkę w poszukiwaniu globulek?

Mierz siły na zamiary. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni spod tego znaku są naturalnie agresywni i jeśli będziesz się starać dotrzymać im kroku we wszystkich posunięciach, już na początku wieczoru możesz czuć się wyczerpany/wyczerpana. Postaraj się odprężyć – tylko wtedy możesz liczyć na udaną zabawę.

Strefy erogenne

Najwrażliwsze zakończenia nerwowe kobiet i mężczyzn spod znaku Barana znajdują się na głowie i twarzy. Barany bardzo lubią delikatne głaskanie po czole lub po włosach. Może to być czesanie czy też delikatne pieszczenie czubka głowy. Połóż mu/jej delikatnie palce na skroni lub dotknij włosów, a będzie to początek waszej przyjaźni seksualnej. Z podobną reakcją spotkasz się także wtedy, kiedy zaczniesz pieścić jego/jej uszy. Kobiety Barany szczególnie lubią delikatne dmuchnięcia do uszu. Skubanie warg także może doprowadzić do pożądanych rezultatów, a lekki pocałunek w ucho może przyprawić Barana o drżenie i spazmy.

Kobiety Barany bardzo podniecają brodaci mężczyźni. Miękkie włosy męskiej brody to tysiące bodźców działających na ich końcówki nerwowe. Jeśli nie nosisz brody, nie musisz się tym zamartwiać. Spotkasz się z podobną reakcją, jeśli będziesz dotykał jej ust opuszkami palców.

Jeśli chodzi