Satisfactory - poradnik do gry - Mateusz "mkozik" Kozik - ebook

Satisfactory - poradnik do gry ebook

Mateusz "mkozik" Kozik

0,0
7,88 zł

lub
Opis

Poniższy poradnik zawiera 10 praktycznych rad do gry Satisfactory, który pomoże zapoznać się z wszystkimi podstawowymi elementami rozgrywki. Satisfactory to nietypowa gra o wydobyciu surowców oraz budowaniu fabryki na nieznanej planecie. Twoim zadaniem jest pozyskanie jak największej ilości surowców oraz produktów, które musisz wysłać na orbitę. Do tego celu musisz nie tylko poznać planetę, która cię otacza, ale również nauczyć się jak najlepiej korzystać z dostępnych środków. W poradniku znajdziesz różne przydatne porady odnośnie najważniejszych aspektów gry.

Początki - w tym rozdziale, dowiesz się kilku praktycznych porad, przydatnych podczas pierwszej rozgrywki. Jakie przedmioty i surowce zbierać w pierwszej kolejności? Jak szukać i wydobywać rude żelaza? Jak się leczyć i walczyć z przeciwnikami.

Wroga fauna i flora - planeta na której się znajdujesz, posiada bardzo nieprzyjemne środowisko, z którym będziesz musiał prędzej czy później się zmierzyć, aby rozbudować swoją fabrykę. W tej części poradnika, dowiesz się więcej o najczęstszych zagrożeniach, jakie możesz spotkać.

Miejsce pod bazę - szybko przekonasz się, że wybór odpowiedniej lokacji pod bazę, ma duże znaczenie. Wybranie odpowiedniej lokacji, może pomóc ci w rozbudowie twojej bazy.

Wydobycie surowców - jeden z ważniejszych elementów gry. Wydobywanie surowców jest filarem rozgrywki, ponieważ wszystkie przedmioty oraz produkty mogą być stworzone z konkretnych surowców. W tym rozdziale dowiesz się więcej o wydobyciu surowców.

Linie produkcyjne - to element przy którym spędzisz najwięcej czasu oraz jest główną osią zabawy. Dowiesz się jak zbudować proste i zaawansowane linie produkcyjne, które pomogą ci w produkcji różnych towarów. Automatyzując pracy twojej fabryki jest esencją gry.

Energia Elektryczna - prawie każdy obiekt w grze działa dzięki energii elektrycznej. Oprócz rozbudowy sieci energetycznej, dowiesz się jak naprawić pracę generatorów i przywrócić zasilanie w razie awarii.

Eksploracja - z czasem odkryjesz nowe technologie oraz surowce i będziesz musiał wyruszyć w głąb planety, aby zdobyć więcej informacji i zbudować dodatkowe placówki. Oprócz tego, planeta kryje wiele sekretów, takich jak np. wraki rozbitych statków poprzednich ekspedycji.

Osiągniecia oraz odkrycia - do zwiększenia opcji oraz produktywności twojej fabryki będą niezbędne nowe technologie, osiągnięcia oraz odkrycia. To wszystko jest niezbędne do rozbudowy bazy i postawienia Kosmicznej Windy.

Budowa fabryk - ostatnią częścią poradnika jest garść wskazówek przy budowaniu fabryki, przy wykorzystaniu fundamentów oraz stawianiu obiektów na małej przestrzeni.

Satisfactory - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Trudne początki (10 ważnych porad)
  • Wroga fauna i flora (10 ważnych porad)
  • Miejsce pod bazę (10 ważnych porad)
  • Linie produkcyjne (10 ważnych porad)
  • Eksploracja (10 ważnych porad)
  • Energia elektryczna (10 ważnych porad)
  • Budowanie fabryk (10 ważnych porad)
  • Osiągnięcia oraz odkrycia (10 ważnych porad)
  • Pojazdy (10 ważnych porad)
  • 10 ważnych porad

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
PDF

Liczba stron: 23

Oceny
0,0
0
0
0
0
0