Opis

Gat out of Hell to kolejna odsłona przygód gangu Third Streets Saints. Tym razem zadaniem gracza jest uratować Prezydenta, którego Szatan uznał za dobry materiał na męża dla swojej córki. W tym celu gracz będzie musiał zaprowadzić chaos w Piekle, okradając upadłego anioła, niszcząc jego własność i zabijając służące mu demony. Głównym bohaterem najnowszej części cyklu Saint's Row jest Johnny Gat, gra oferuje jednak możliwość kierowania jeszcze jedną postacią, Kinzie Kensington.

Poniższy poradnik zawiera wszystko, co niezbędne do stuprocentowego ukończenia gry, w tym:

 • Porady ogólne dotyczące rozgrywki oraz poruszania się po mieście
 • Informacje i rady na temat dostępnych w grze broni, mocy oraz ulepszeń
 • Listę występujących w grze przeciwników wraz z najlepszymi taktykami na ich pokonanie
 • Opis zadań prowadzących do uwolnienia Prezydenta
 • Opisy wszystkich dostępnych w grze aktywności oraz celów
 • Informacje na temat zadań losowych
 • Lokalizacje wszystkich występujących w grze znajdziek

W poradniku do gry Saints Row: Gat out of Hell zawarto liczne porady ogólne, zestawienie informacji dotyczących broni, mocy i ulepszeń, a także przeciwników i taktyk na ich pokonanie. Opisano wszystkie dostępne zadania, znajdźki, a także aktywności.

Saints Row: Gat out of Hell - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • Pistolety (Uzbrojenie)
 • Broń biała (Uzbrojenie)
 • Akcje
 • Cele
 • Sklepy
 • Portale
 • Zasoby (Porady ogólne)
 • Seven Deadly Weapons/Siedem Broni Głównych (Uzbrojenie)
 • Moce
 • Przerywniki (Misje głównego wątku)

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 82

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Saints Row:Gat out of Hellporadnik do gry

autor: Łukasz "Salantor" Pilarski

Copyright © wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

ISBN: 978-83-8060-161-1

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-OnLine S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-OnLine S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1580

[email protected]

Spis treści

Saints Row: Gat out of Hell - poradnik do gry

Porady ogólne

O poradniku

Poruszanie się po mieście

Walka

Zasoby

Uzbrojenie

Broń biała

Pistolety

Pistolety maszynowe

Strzelby

Karabiny

Explosives/Materiały Wybuchowe

Specjalne

Seven Deadly Weapons/Siedem Broni Głównych

Ulepszenia

Umiejętności

Zdrowie

Ochrona

Broń

Bonusy

Moce

Wrogowie

Misje głównego wątku

Welcome to Hell/Witamy w Piekle

Charge Halo/Ładowanie Aureoli

Budowanie pozycji

Przerywniki

Akcje

Cele

Zadania losowe

Sklepy

Portale

Znajdźki

Soul Clusters/Klastry Dusz

Audio Tomes/Księgi Audio - Przewodnik Świeżego Potępieńca

Audio Tomes/Księgi Audio - Sojusznicy

Glyphs, Chests and Tacos Malos/Glify, Skrzynie i Tacos Malos

Comments/Komentarze

Saints Row: Gat out of Hell - wymagania sprzętowe

Saints Row: Gat out of Hell - poradnik do gry

Gat out of Hell to kolejna odsłona przygód gangu Third Streets Saints. Tym razem zadaniem gracza jest uratować Prezydenta, którego Szatan uznał za dobry materiał na męża dla swojej córki. W tym celu gracz będzie musiał zaprowadzić chaos w Piekle, okradając upadłego anioła, niszcząc jego własność i zabijając służące mu demony. Głównym bohaterem najnowszej części cyklu Saint's Row jest Johnny Gat, gra oferuje jednak możliwość kierowania jeszcze jedną postacią, Kinzie Kensington.

Poniższy poradnik zawiera wszystko, co niezbędne do stuprocentowego ukończenia gry, w tym:

Porady ogólne dotyczące rozgrywki oraz poruszania się po mieście

Informacje i rady na temat dostępnych w grze broni, mocy oraz ulepszeń

Listę występujących w grze przeciwników wraz z najlepszymi taktykami na ich pokonanie

Opis zadań prowadzących do uwolnienia Prezydenta

Opisy wszystkich dostępnych w grze aktywności oraz celów

Informacje na temat zadań losowych

Lokalizacje wszystkich występujących w grze znajdziek

Łukasz "Salantor" Pilarski (www.gry-online.pl)

Porady ogólne

O poradniku

W poradniku użyto następujących kolorów:

Zielony

dla szeroko pojętych zasobów - pieniędzy, uzbrojenia oraz znajdziek

Niebieski

dla mocy

Brązowy

dla ważnych postaci, przeciwników, celów oraz akcji

Pomarańczowy

dla pojęć związanych z mechanizmami gry

Poradnik przygotowany został na podstawie przedpremierowej wersji gry na komputery osobiste. Poradnik został napisany na podstawie angielskiej wersji gry, jednak znalazły się w nim również polskie terminy pochodzące z oficjalnego tłumaczenia.

Poruszanie się po mieście

Nie kradnij samochodów. Przez całą grę będziesz musiał tylko raz prowadzić jakikolwiek pojazd. Ich wybór jest skromny, nie możesz ich nigdzie przechować, zniknęły również opcje tuningowania. Poza tym dzięki sprintowi i lataniu dotrzesz w każde miejsce na mapie znacznie szybciej, niż miałbyś to zrobić z pomocą samochodów, a dzięki ulepszeniom postać szybko stanie się wytrzymalsza od dowolnego pojazdu. Zignoruj je, chyba że są częścią zadania lub strzelają do ciebie.

Uważaj na mijane pojazdy. Ze śmieciarek wylatują płonące beczki, ambulans ma w zwyczaju przejeżdżać pieszych, niektóre osobówki płoną bez szczególnego powodu, a pojazd opancerzony posiada działko. Wszystkie te pojazdy mogą stanowić dla ciebie zagrożenie. Z tego powodu na początku gry zrób kilka okrążeń po mieście i zwróć uwagę, jak zachowują się napotykane przez ciebie pojazdy. Sprawdź, co zrobią, gdy jesteś poszukiwany oraz jak zareagują, gdy je zaatakujesz. To ważne, ponieważ niektóre z nich mogą stanowić przeszkodę w czasie wykonywania zadań. Głupio zginąć w czasie misji tylko dlatego, że nie zwróciłeś uwagi na próbujący cię przejechać ambulans.

Uważaj na błyskawice. W Piekle co jakiś czas z nieba będą lecieć błyskawice, uderzając w losowe miejsca. Mogą też trafić ciebie lub pojazd, którym właśnie jedziesz. Nic nie możesz na to poradzić, więc wystarczy, że będziesz wiedział o zagrożeniu.

Naucz się latać. Latanie w Gat out of Hell jest najwygodniejszym sposobem poruszania się, znacznie lepszym od Super Sprint. W czasie szkolenia z mocy Flight (Lot) uważnie czytaj polecenia i postaraj się zapamiętać jak najwięcej. Po zakończeniu szkolenia natychmiast zacznij ćwiczenia. Naucz się nabierania prędkości, sprawdź, jak długo możesz lecieć do góry oraz wykonaj parę slalomów między budynkami. Z początku możesz mieć z tym problemy, ale szybko powinieneś opanować wszystkie tajniki tej Arcane (Mocy). Dzięki niej całe miasto stanie przed tobą otworem. Będziesz mógł również bardzo szybko zbierać Soul Clusters (Klastry Dusz), które najczęściej znajdują się na ścianach, latających wyspach albo dachach. Przy odpowiedniej wprawie będziesz w stanie oblecieć całe miasto bez potrzeby lądowania.

Latając odbijaj się od budynków. W czasie lotu spróbuj odbić się od ściany najbliższego budynku. Powinieneś zauważyć, że liczba Flaps (Machnięć), dodatkowych machnięć skrzydłami, odnowiła się. Nie musisz bieć po ścianie, wystarczy sam fakt odbicia się od niej. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku odbijania się od ziemi, jednak zrobienie tego bez lądowania wymaga odrobiny praktyki.

Używaj sprintu tylko w ostateczności. Umiejętność Super Sprint pozwala na szybkie poruszanie się po mieście, ale jest ograniczona tylko do ziemi. Tymczasem dużo znajdziek znajduje się na ścianach, dachach albo latających wyspach. Po opanowaniu wszystkich niuansów latania jesteś w stanie poruszać się znacznie szybciej i docierać w miejsca, do których nie byłbyś w stanie dotrzeć dzięki bieganiu. Lot jest też znacznie przydatniejszy w czasie ucieczek, gdyż pozwala dotrzeć do miejsc, gdzie demony nie będą mogły cię dopaść. Z tego powodu na początku gry używaj Super Sprintu, ale z czasem postaraj się głównie latać. Prędko dostrzeżesz różnicę, zwłaszcza kiedy zorientujesz się, że bieg może przewrócić pojazdy i podnieść współczynnik Notoriety (Kosy). Latanie tego nie zrobi, oszczędzając ci problemów z demonami.

Chcąc przejąć pojazd uważaj z bieganiem. Jeśli wykupiłeś ulepszenieUnstoppable do Mocy Super Sprint, tobiegnąc w stronę samochodu najpewniej go przewrócisz. Ewentualnie zepchniesz z mostu do lawy. Jeśli chcesz zasiąść za kółkiem, omiń pojazd, zatrzymaj się przed nim i wtedy spróbuj go przejąć. Dotyczy to zwłaszcza motocykli i samochodów osobowych. Pojazdy opancerzone albo będą stać w miejscu i strzelać do ciebie, albo jechać zbyt szybko, byś mógł je przez przypadek przewrócić.

Podczas lotu uważaj na wodospady lawy. Wbrew pozorom kontakt z nimi zrani postać. Nie utracisz jednak nad nią kontroli. Musisz jednak wlecieć w nie całą postacią. Dotknięcie wodospadu skrzydłem nie wywoła żadnej reakcji.

Unikaj rakiet. Trafienie bezpośrednie zabierze ci dużo punktów życia oraz spowoduje utratę kontroli. Jak tylko możesz, naucz się unikania pocisków (Maneuvers/Manewry, jedno z ulepszeń Flight). Najlepiej przed osiągnięciem 5 poziomu Satan's Wrath(Gniewu Szatana), kiedy to strzelające rakietami Spires (Iglice) stają się aktywne.

Śmierć Archduke (Arcyksięcia) zeruje poziom notoriety. Demon pojawia się dopiero przy maksymalnym poziomie Notoriety, czyli po zabiciu dostatecznie dużej liczby demonów.Czasem może się więc opłacić walczyć z demonami, zabić najsilniejszego z nich i cieszyć zerowym zainteresowaniem władz, niż uciekać przez miasto i czekać, aż poziom Notoriety sam spadnie.

Jeśli nie wiesz, co dalej, spójrz na mapę albo do Quest Loga (Spisu Zadań). W obu tych miejscach znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje na temat ważnych miejsc, zadań oraz nagród za nie. Najlepiej wyrób w sobie nawyk częstego zerkania do obu tych miejsc. Dzięki temu nigdy nie zablokujesz się w czasie gry.

Wykonuj powietrzne akrobacje. W grze można przeprowadzić tak zwane Barnstorming, czyli lot pod mostami, łukami albo dachami budynków pozbawionych ścian. Miejsc zdatnych do tego jest kilkadziesiąt w całym mieście. Nie są oznaczone na mapie, ale natrafisz na nie w czasie zbierania Soul Clusters, wykonywaniaActivities albo zwykłego zwiedzania miasta. Generalnie jeśli pod czymś można przelecieć, to warto to zrobić. Takie działania są nagradzane i są wymagane do ukończenia jednego z dodatkowych zadań.

Walka

Wykorzystaj głupotę AI. Przeciwnicy