Rork 7 Powrót - Andreas - książka

Rork 7 Powrót książka papierowa

Andreas

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Podróż Rorka trwała przez sześć tomów, zaś dla polskich czytelników ? 18 lat. Tyle właśnie czasu minęło od momentu publikacji w roku 1989 pierwszego albumu serii ('Fragmenty') na łamach Komiksu Fantastyki.
Reaktywacja serii przez Twój Komiks pozwoliła dotrzeć fanom białowłosego mistyka do przedostatniego, szóstego tomu ('Zejście") jednak upadek wydawnictwa przeszkodził w wydaniu albumu zamykającego opowieść.
Teraz, dzięki wydawnictwu Manzoku, historia doczekała się wreszcie zakończenia.
Kim jest tajemniczy, odziany w czarny płaszcz mężczyzna? Jaką tajemnicę skrywa jego pochodzenie? I kim są w rzeczywistości ludzie, z którymi przyszło mu się zmierzyć?
Na te wszystkie pytania znaleźć będzie można odpowiedź w ostatnim tomie legendarnej serii autorstwa wirtuoza sztuki komiksu ? Andreasa. W Nowym Jorku pojawią się wszyscy, których los w taki czy inny sposób połączył z Rorkiem. Nadszedł czas ostatecznej rozgrywki i wyjaśnienia tajemnic, których nie brakowało w trakcie wyprawy. Wszystko ma jednak swoją cenę - czy odkrycie sekretów okaże się jej warte?
Andreas Martens w błyskotliwy sposób łączy wątki rozrzucone w obrębie całej serii rzucając nowe światło tak na dotychczasowe poczynania Rorka, jak i pojmowanie ich przez czytelników. Mistrz w sferze rysunku, tworzy klasyczne dla siebie, rzucające na kolana, zaskakujące kompozycją ilustracje. Z kolei znacznie szybsze tempo akcji i wielowątkowość, z którymi mamy do czynienie w "Powrocie", powodują iż do albumu wracać można po wielokroć, wyłapując wcześniej przegapione szczegóły tak w sferze rysunku, jak i scenariusza.

Liczba stron: 56

Format (wymiary): 21.5x29.0cm

ISBN: 9788392247982