Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja - poradnik do gry - Norbert "Norek" Jędrychowski - ebook

Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja - poradnik do gry ebook

Norbert "Norek" Jędrychowski

0,0
7,90 zł

Opis

Poradnik do gry Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja to szczegółowy opis przejścia epizodu w obu dostępnych kampaniach. Znajdziesz tutaj wskazówki oraz porady dotyczące walki oraz eksploracji. Szczegółowa solucja pozwoli na bezproblemowe ukończenie rozdziału na najwyższym poziomie trudności. Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja to drugi epizod słynnej serii gier z gatunku survival horror. W dalszym wypadku kierujemy losami Claire Redfield oraz Moiry Burton, oraz Barry'ego Burtona i tajemniczej Natalii. Rozgrywka nastawiona jest głównie na eksplorację oraz survival, nie oznacza to jednak, że w epizodzie zabrakło elementów walki.

Poradnik do gry Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja zawiera:

 • dokładny opis przejścia gry, pozwalający na znalezienie wszystkich najważniejszych przedmiotów oraz ulepszeń,
 • opis walk z ważniejszymi minibossami wraz z wskazówkami ułatwiającymi ich pokonanie,
 • lokalizacja wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich wraz z dokładnym opisem ich położenia.

W poradniku do gry Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja - zawarto szczegółową solucję gry umożliwiającą znalezienie najważniejszych przedmiotów i ulepszeń. Nie zabrakło opisów walk z trudnymi przeciwnikami i lokalizacji znajdziek.

Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • Ważny wybór - Pedro
 • Idź do wieży (Kontemplacja - Claire)
 • Wyłącz syrenę (Kontemplacja - Claire)
 • Znajdź paliwo i akumulator (Kontemplacja - Claire)
 • Zbadaj okolicę (Kontemplacja - Claire)
 • Idź do wieży - Zmutowany Pedro (Kontemplacja - Barry)
 • Idź do wieży (Kontemplacja - Barry)
 • Przejdź przez wioskę (Kontemplacja - Barry)
 • Idź do wieży (Kontemplacja - Barry)
 • Kontemplacja - Claire (Dokumenty)

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 37

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Resident Evil: Revelations 2Kontemplacjaporadnik do gry

autor: Norbert "Norek" Jędrychowski

Copyright © wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

ISBN: 978-83-8060-183-3

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-OnLine S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-OnLine S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1589

[email protected]

Spis treści

Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja - poradnik do gry

Ważny wybór - Pedro

Kontemplacja - Claire

Zbadaj okolicę

Znajdź paliwo i akumulator

Wyłącz syrenę

Idź do wieży

Kontemplacja - Barry

Idź do wieży

Przejdź przez wioskę

Idź do wieży

Idź do wieży - Zmutowany Pedro

Dokumenty

Kontemplacja - Claire

Kontemplacja - Barry

Emblematy wieży

Kontemplacja - Claire

Kontemplacja - Barry

Rysunki Kafki (Moira)

Kontemplacja

Larwy owadów (Natalia)

Kontemplacja

Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja - poradnik do gry

Poradnik do gry Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja to szczegółowy opis przejścia epizodu w obu dostępnych kampaniach. Znajdziesz tutaj wskazówki oraz porady dotyczące walki oraz eksploracji. Szczegółowa solucja pozwoli na bezproblemowe ukończenie rozdziału na najwyższym poziomie trudności. Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja to drugi epizod słynnej serii gier z gatunku survival horror. W dalszym wypadku kierujemy losami Claire Redfield oraz Moiry Burton, oraz Barry'ego Burtona i tajemniczej Natalii. Rozgrywka nastawiona jest głównie na eksplorację oraz survival, nie oznacza to jednak, że w epizodzie zabrakło elementów walki.

Poradnik do gry Resident Evil: Revelations 2 - Kontemplacja zawiera:

dokładny opis przejścia gry, pozwalający na znalezienie wszystkich najważniejszych przedmiotów oraz ulepszeń,

opis walk z ważniejszymi minibossami wraz z wskazówkami ułatwiającymi ich pokonanie,

lokalizacja wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich wraz z dokładnym opisem ich położenia.

Norbert "Norek" Jędrychowski (www.gry-online.pl)

Ważny wybór - Pedro

Podczas rozgrywania kampanii Claire możesz dokonać wyboru mającego niemały wpływ na dalszą część epizodu, głównie kampanię Barry'ego. Chodzi mianowicie o zabicie bądź ucieczkę i pozostawienie Pedra przy życiu.

Ucieczka

Krążąc wokół stołu skutecznie unikniesz przewiercenia.

W barze Twój towarzysz, Pedro, zmieni się pod wpływem wirusa w mutanta z wiertłem. Nawet nie staraj się go zabić - szkoda amunicji. Dobrze jest zabawić się z nim wokół stołu. Biegając w kółko przez kilka sekund unikniesz obrażeń, a po chwili drzwi od baru zostaną otwarte. Wtedy przyszykuj się na szybki unik i jak najszybciej wybiegnij na zewnątrz.

Po wyjściu na dach nadal musisz uważać na goniących Cię przeciwników.

Teraz musisz sobie trochę pobiegać. Postaraj się odstrzelić kilku przeciwników, a następnie wróć w pobliże baru, gdy tylko zobaczysz przerywnik filmowy. Na dół zostanie spuszczona drabina, dzięki której dostaniesz się na dach. W razie potrzeby odciągnij od niej przeciwników używając Butelki z wabikiem i wejdź na górę, gdy teren będzie względnie czysty. Tutaj nadal musisz uważać na przeciwników, którzy ruszą za Tobą. Ty sam z kolei biegnij za swoim nowo spotkany towarzyszem, który po krótkim biegu otworzy Ci bramę.

Zabicie Pedro

Z dachu będziesz miał dobrą pozycję do oddawania celnych strzałów w bezradnego przeciwnika.

Jeżeli posiadasz wystarczająco dużo amunicji możesz pokusić się o zabicie Pedra.Decydując się na taki krok najlepiej będzie, gdy na początku mimo wszystko nie będziesz zaprzątał sobie głowy Pedrem. Po otwarciu drzwi wybiegnij na zewnątrz i poczekaj na opuszczenie drabiny. Dobrym momentem na atakowanie jest chwila, gdy ten po nieudanej szarży zaklinuje swoje wiertło w którymś z budynków. Jeszcze lepszy moment nadarzy się po wyjściu na dach. Tam nie musisz uważać na ataki Pedra, który na górę z pewnością nie wyjdzie. Nie oznacza to jednak, że jesteś całkowicie bezpieczny - słabsi przeciwnicy będą pojawiać się w tym rejonie i z powodzeniem wchodzić na dach do czasu ucieczki. Wskazane jest więc jak najszybsze wyeliminowanie Pedra i błyskawiczna ewakuacja.

Zmiany w kampanii Barry'ego

Wiertło znajdziesz w barze, miejscu, w którym doszło do przemiany Pedro.

Jeżeli w kampanii Claire pokonałeś Pedro w barze znajdziesz jego wiertło, dzięki któremu będziesz mógł otworzyć w dalszej części epizodu, niedostępne normalnie drzwi.

Posiadając wiertło możesz przewiercić drzwi na ostatnim poziomie budynku.

Zaraz po wejściu do budynku (wcześniej w przejściu zaatakuje Cię z nienacka dwóch przeciwników - za kratami, skąd w kampanii Claire wypadły mutanty goniące Neila) udaj się na górę. Z pomocą posiadanego wiertła przewierć drzwi (w środku Larwa owada). Możesz jeszcze wrócić na dół lub przez wyrwę przeskoczyć do drugiego budynku (wcześniej zbierając amunicję magnum). Tam trafisz na jeszcze jednego przeciwnika, a kolejnymi drzwiami wejdziesz do dużego magazynu - dalej rozgrywka toczy się już identycznie.

Podsumowując: ZabiciePedro w kampanii