React Native w akcji - Dabit Nader - książka

React Native w akcji książka papierowa

Dabit Nader

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

89,00 zł

Opis

React Native daje programistom mobilnym i webowym moc obydwu środowisk.
Napisz swoją aplikację raz i łatwo wdróż ją na iOS-a, Androida i w przeglądarce. Aplikacje React Native kompilują się w kod specyficzny dla danej platformy, skracając czas programowania, wysiłek programisty i koszty! A ponieważ używasz do tego JavaScript i frameworka React, to czerpiesz korzyści z ogromnego ekosystemu narzędzi, wiedzy i wsparcia.
React Native w akcji uczy tworzenia wysokiej jakości wieloplatformowych aplikacji mobilnych i webowych. Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi od razu zaczniesz tworzyć kompletną aplikację za pomocą jasnych i łatwych do wykonania instrukcji. Podczas rozwijania swoich umiejętności przejdziesz do bardziej zaawansowanych tematów, takich jak stylowanie, API, animacje, architektura danych i wiele więcej! Dowiesz się również, jak zmaksymalizować ponowne użycie kodu bez rezygnacji z wyglądu i specyfiki natywnej platformy.
Co jest w środku:
Budowanie wieloplatformowych aplikacji mobilnych i webowych Routing, redux i animacje Sieciowe żądania dotyczące danych Lokalne przechowywanie i pobieranie danych Zarządzanie danymi i stanem Publikacja jest przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych programistów stron webowych, Androida i iOS-a.
„Dowiedz się, jak wykorzystać posiadane umiejętności dotyczące JavaScript do tworzenia bogatych wieloplatformowych aplikacji mobilnych”.
Ian Lovell, Parmenion Capital Partners
„Nader Dabit nie tylko uczy, ale także wprowadza w szczegóły i introspekcję, które może znać tylko doświadczony weteran React Native”.
Joseph Tingsanchali, Netspend
„Szybki i praktyczny sposób na zwiększenie produktywności dzięki React Native”.
Francesco Strazzullo, Extrategy
„Twój nieoceniony towarzysz nauki React Native”.
Ubaldo Pescatore, Datalogic

Liczba stron: 350

Tłumacz: Rogulska Magdalena, Rogulski Mariusz

Format (wymiary): 17.6x25.0cm

ISBN: 9788301210243

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0