Przekąski na imprezę Łatwiesze niż myślisz - Brown Abigail, Garcia Tomas, Gomes Michele, Webb Melissa - książka

Przekąski na imprezę Łatwiesze niż myślisz książka papierowa

Brown Abigail, Garcia Tomas, Gomes Michele, Webb Melissa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

DOSKONAŁA KSIĄŻKA KUCHARSKA ZARÓWNO DLA AMATORÓW, JAK I BARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH SZEFÓW KUCHNI POSZUKUJĄCYCH NOWYCH I ORYGINALNYCH POMYSŁÓW NA POTRAWY PODAWANE PODCZAS PRZYJĘĆ, IMPREZ I SPOTKAŃ TOWARZYSKICH
ZAWIERA PONAD 150 INSPIRUJĄCYCH PRZEPISÓW, POCZĄWSZY OD KREWETEK W TEMPURZE I OSTRYCH ALBONDICAS (PULPECIKI W SOSIE POMIDOROWYM), NA KALIFORNIJSKICH HAND ROLLS I KLASYCZNYM SEROWYM FONDUE KOŃCZĄC.
DZIĘKI PROSTYM, DOKŁADNYM PRZEPISOM, SAMODZIELNE WYKONANIE POTRAW JEST ŁATWIEJSZE, NIŻ MYŚLISZ.
PRZYDATNE INFORMACJE O NAJWAŻNIEJSZYCH SKŁADNIKACH I NIEZBĘDNYM SPRZĘCIE KUCHENNYM SPRAWIĄ, ŻE NIE BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ ŻADNEJ INNEJ KSIĄŻKI, ABY URZĄDZIĆ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE.
O autorach
ABIGAIL BROWN i MELISSA WEBB rozpoczynały swą karierę od pracy w firmie cateringowej i pracowały wspólnie przez dziesięć lat. Obecnie Melissa jest właścicielką własnej firmy cateringowej, a Abigail pracuje jako konsultant ds. żywieniowych.
TOMÁS GARCÍA jest pisarzem i nauczycielem. Jest częstym gościem kraju Basków w Hiszpanii, skąd pochodzi rodzina jego żony.
Po zakończeniu pracy na stanowisku dyrektora ds. artystycznych magazynu „Cosmopolitan”, MICHELE GOMES prowadzi własne studio projektowe Ching-Chong-Cha, w Afryce Południowej.

Liczba stron: 288

Tłumacz: Antoniak Bartek

Format (wymiary): 21.0x21.0cm

ISBN: 9788362343300

Oceny
0,0
0
0
0
0
0