Pride and Prejudice Duma i uprzedzenie Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka - Austen Jane - książka

Pride and Prejudice Duma i uprzedzenie Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka książka papierowa

AUSTEN JANE

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

32,90 zł

Opis

CZYTASZ ADAPTACJĘ WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI JANE AUSTEN I UCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO Elizabeth Bennet to młoda dziewczyna, która z zaciekawieniem obserwuje świat i ludzi wokół siebie. Na podstawie rozmowy potrafi szybko zdecydować, czy ktoś wart jest jej dobrej opinii i zainteresowania. Cóż, kiedy pozory czasem mylą? Angielski. Pride and Prejudice to niekonwencjonalna propozycja dla uczących się języka angielskiego, która łączy lekturę wciągającej historii z solidnym treningiem językowym. Podczas czytania powieści w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne i wzbogacisz słownictwo. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.
Czytaj adaptację i: - wciągnij się w pełną ironii i humoru opowieść o poszukiwaniu miłości, - sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach, - poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2, - ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem, - rozwiązuj blisko 100 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych Adaptacja klasyki gatunku ze słowniczkiem i ćwiczeniami!
Inne tytuły w serii: Wuthering Heights/Wichrowe wzgórza The Adventures of Tom Sawyer/Przygody Tomka Sawyera Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza Hotel Savoy. Joseph Roth The War of the Worlds/ Wojna światów The Dubliners/ Dublińczycy - James Joyce Michaił Bułhakow: Diaboliada. Fatalne jaja Sherlock Holmes: The Hound of the Baskervilles Twelve Years a Slave

Liczba stron: 360

Format (wymiary): 14.8x21.0cm

ISBN: 9788366610736

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0