Poznaję wiosnę Zabawa i nauka 6-7 lat - Michałowska Tamara - książka

Poznaję wiosnę Zabawa i nauka 6-7 lat książka papierowa

Michałowska Tamara

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

14,99 zł

Opis

Dzięki tej atrakcyjnej publikacji poznawczo-edukacyjnej, dziecko pozna wiosnę zarówno w jej wymiarze przyrodniczym, jak i kulturowym. Atrakcyjne ilustracje, teksty i ćwiczenia przybliż  najmłodszym miłośnikom wiedzy osiem tematów związanych z nadejściem wiosny: topienie marzanny w pierwszy dzień wiosny, budzenie się roślin, zwierzęta wiosną, przylot ptaków, wiosenne porządki, malowanie jaj i święcenie koszyków wielkanocnych, śniadanie wielkanocne i tradycja polskich świąt, śmigus-dyngus.

Na opracowanie każdego tematu składają się: rozdział informacyjny, ilustracja poznawcza do samodzielnej analizy i omówienia z rodzicami  czy w grupie klasowej oraz rozdział z zadaniami do samodzielnego wykonania przez dziecko.

Książka przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 8 lat. Uczniowie zerówki odkryją wiosnę przy pomocy wychowawców i samodzielnie, dzięki niezwykle rozbudowanemu i dopracowanemu materiałowi graficznemu. Zadaniem pierwszoklasistów stanie się dodatkowo samodzielna lektura rozdziałów informacyjnych. Zadania do wykonania przewidziane są dla obu grup wiekowych.

Liczba stron: 32

Format (wymiary): 20.5x28.5cm

ISBN: 9788382792966

Oceny
0,0
0
0
0
0
0