Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata - Mike Dooley, Tracy Farquhar - ebook

Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata ebook

Mike Dooley, Tracy Farquhar

0,0
29,90 zł

lub
Opis

Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze

Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu?

Często zadajemy sobie powyższe pytania, nawet nie oczekując odpowiedzi. A co jeśli te odpowiedzi istnieją? I gdzie ich szukać?

„Pozdrowienia z kosmosu” to fascynujące rozmowy bohatera słynnego „Sekretu”, Mike’a Dooley’a, i Franka – kolektywu ośmiu wysoko rozwiniętych istot przebywających w odległej galaktyce – którzy przemawiają za pośrednictwem medium Tracy Fraquhar. Istoty te wiedzą, przez co obecnie przechodzimy, ponieważ ich cywilizacja ten krok ma już za sobą. Niegdyś dotknięta takimi samymi wyzwaniami, przed którymi aktualnie stoimy, teraz osiągnęła punkt, w którym może zaoferować świadome i współczujące spojrzenie na nasze ziemskie próby, udręki i triumfy.

Czerpiąc z doświadczeń i mądrości cywilizacji Franka, odkryj prawdziwą nieograniczoną naturę Wszechświata i dowiedz się, co możemy zrobić, aby stworzyć lepszy świat – zaczynając od teraz.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 252

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Okładka

Karta tytułowa

POCHWAŁY za Pozdrowienia z kosmosu

„Pozdrowienia z kosmosu to naprawdę niezwykła książka. Uwielbiam ją”.

– SHIRLEY MACLANEaktorka, autorka, poszukiwaczka

Radio Independent Expression, www.ShirleyMacLane.com

„Pozdrowienia z kosmosu to książka oferująca głębokie, niepowtarzalne przemyślenia i wglądy, które czynią świat lepszym wraz z każdą osobą, która ją przeczyta”.

– JAMES VAN PRAAGH autor bestselerów „New York Timesa”, nauczyciel duchowy i medium

„Jeśli kiedykolwiek myślałeś: »Gdybym tylko wiedział wtedy to, co wiem teraz, całe moje życie byłoby znacznie spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące«, to musisz przeczytać tę pięknie schannelingowaną książkę zawierającą prastarą mądrość przodków mówiących do nas z odległego kosmosu, oferujących właśnie tego rodzaju mądrość. W fascynującym, a zarazem praktycznym »liście miłosnym« do ludzkości, wysokorozwinięta grupa istot kolektywnie zwanych Frankiem chętnie i szczodrze dzieli się mądrością nabytą po stawieniu czoła i przetransformowaniu wyzwań podobnych do tych, z jakimi zmagamy się tu, na Ziemi. Książka ta to ewidentny dar dla nas wszystkich, który ofiarowano nam w samą porę i dzięki któremu zyskamy więcej pokoju we własnych wnętrzach i na naszej planecie. Nie mogłam przestać czytać tej książki”.

– SONIA CHOQUETTE autorka bestselera „New York Timesa” The Answer Is Simple

„Nie codziennie masz okazję komunikować się z naprawdę mądrymi istotami pozaziemskimi, które żyją w odległości 3,6 mld lat świetlnych od Ziemi. A co dla mnie jest jeszcze bardziej niezwykłe, wydają się one podzielać te same idee co ja, np. że poprzez radosną, pełną zabawy postawę najlepiej wyrażamy siebie; że przesuwanie granic i rzucanie wyzwań utartym systemom stanowi teraz nasze najważniejsze wezwanie oraz że wyobraźnia jest najpotężniejszą nadprzyrodzoną siłą. Do przekazania tego odmieniającego życie przesłania istoty te wybrały jedną z moich ulubionych osób. Dziękuję Ci, Mike, za to, że jesteś jednym z tych artystów, wolnomyślicieli i anarchistów (cytując Franka), którzy są na tyle otwarci, by przekazać nam te przełomowe nauki”.

– PAM GROUT autorka bestselerów „New York Timesa”E-Squared, Myśl i bogać się oraz Art & Soul Reloaded

POCHWAŁY klientów i fanów pod adresem Tracy Farquhar i Franka

„Niewymowna mądrość przesłań Franka oraz jego przewodnictwo, skierowane do nas za pośrednictwem Tracy Farquhar, głęboko ze mną rezonowały już od pierwszego słowa… Frank porusza każdy temat z perspektywy znacznie szerszej od tego, na co do tej pory natknęli się nawet najbardziej zaprawieni poszukiwacze duchowi. Od znaczenia ludzkiego życia po obecną sytuację polityczną – Frank uczy nas sposobu patrzenia na nasze pełne doświadczenie fizyczne z całkowitą pewnością, że wszystko jest dobrze i że mimo aktualnego stanu rzeczy nie ma się czego bać”.

„Frank potrafi świetnie i skutecznie przypomnieć, jak powinniśmy postrzegać siebie i otaczający nas świat. Jakie to szczęście, że mam Was, Tracy Farquhar i Franku, że mi o tym przypominacie!”

„W naukach Franka często odnajduję pocieszenie. Dzięki nim bycie świadkiem trudnych zdarzeń przebiega spokojniej, ponieważ wiem, że to wszystko jest częścią wielkiej zmiany oraz że w ostatecznym rozrachunku i tak wszystko się uda.

Dziękuję, Tracy i Franku”.

„Za każdym razem, kiedy rozmyślam na temat istnienia innych istot na odległych planetach, chcących podzielić się z nami przesłaniem miłości, odczuwam tę miłość. Pracuję nad nauczeniem się pozwolenia sobie na rozprzestrzenienie się tej miłości we mnie, bym mógł być cegiełką wszędzie szerzącą miłość”.

„Nie potrafię wyrazić słowami, kim są dla mnie Frank. Przedstawiona przez nich uniwersalna perspektywa, nieopisanie głęboka mądrość, którą oferują, oraz bogate, wzbudzające przemyślenia przewodnictwo – wszystko to wspiera przemianę świadomości i istnienia. Jednak dla mnie najcenniejsze są przede wszystkim wibracje Franka. Ich słowa wibrują łaską łączności i głęboko mnie poruszają”.

„Frank bardzo odmienili życie moje i wszystkich, do których dotarli. Ich przesłanie niesie nadzieję, wizję, uniwersalną mądrość, dojrzałość i osadzone w ziemskich realiach przewodnictwo. Brak mi słów, by wyrazić, jak bardzo wpłynęli na moje postrzeganie oraz poczucie nadziei – zwłaszcza w obliczu sytuacji panującej dziś na świecie. Jestem im dozgonnie wdzięczny za przyjście do nas w tym kluczowym w historii naszej planety czasie, zaś Tracy Farquhar – za to, że powiedziała »Tak« i została ich głosem i przekaźnikiem”.

PRZEDMOWA

Kiedy 35 lat temu moja mama powiedziała mi, że przeczytała rewelacyjną książkę wyjaśniającą rzeczywistość, w której żyjemy, a która najwyraźniej była channelingiem kobiety w transie, zaś jej mąż odręcznie spisywał ten przekaz, zasugerowałem, że w ten sposób przekaz „traci moc”. Odległe wymiary fascynowały mnie od zawsze, ale pracując wówczas w księgowości, zdecydowanie nie „siedziałem” mocno w temacie zjawisk nadprzyrodzonych. Moja mama jednak namówiła mnie do lektury książki autorstwa Jane Roberts Seth Speaks i ocenienia jej treści nie przez wzgląd na to, od kogo pochodzi, lecz co głosi.

Przeczytałem ją. Mama miała rację. Moje życie odmieniło się na zawsze. Gdybyś nie wiedział: channeling to umiejętność nieznacznej zmiany świadomego skupienia w celu umożliwienia duchowej energii innej istoty lub własnemu wyższemu ja na fizyczną komunikację. Autorzy licznych bestselerów wydawniczych twierdzą, że channelowali ich treść, m.in. książki Abrahama channelowane były przez Esther Hicks, Jonathan Livingston Seagull channelowana przez Richarda Bacha, a podobnie działo się z wieloma innymi. Co ciekawe, znaczna część zwolenników channelowanych książek, łącznie z Biblią, zaakceptowała fakt, że nie zostały one napisane przez tych, których nazwiska widnieją np. na Ewangelii, lecz są to słowa Boga lub aniołów, przemawiających przez tych ludzi. A zatem channeling był obecny od zarania dziejów.

A teraz, drogi czytelniku, mam dla ciebie coś, co może cię powalić na kolana. Źródło tego, o czym mówię, jest niezaprzeczalnie sensacyjne, nawet bardziej szokujące od tego, którym kiedyś podzieliła się ze mną mama. Chciałbym ci przedstawić „Franka” – kolektyw ośmiu istot z planety oddalonej od Ziemi o 3,6 mld lat świetlnych, co uważamy za głęboki kosmos. Dla zobrazowania tej odległości powiem, że naukowcy oceniają szerokość Wszechświata na 156 mld lat świetlnych. Franka channeluje znajoma, która stała się przyjaciółką – Tracy Farquhar. Przemawiają oni (o Franku mówi się w liczbie mnogiej, nie pojedynczej) nie z wymiaru duchowego – jak dzieje się to w przypadku Setha czy Abrahama – lecz z wymiaru fizycznego, na innej planecie, właśnie teraz. Jak szybko się zorientujesz, świat Franka zupełnie nie przypomina naszego. Jest znacznie bardziej zaawansowany, najprawdopodobniej w każdym aspekcie. Wiele tysięcy lat temu jego mieszkańcy prawie ulegli samozagładzie, a jednak przeżyli, żeby o tym opowiedzieć.

Tracy jest profesjonalnym medium i nauczycielką rozwoju umiejętności parapsychicznych. Swoją przygodę z odkrywaniem własnych umiejętności rozpoczęła w 2005 roku, kiedy to rozpoczęła studia rozwoju umiejętności parapsychicznych w miejscowej niepublicznej uczelni wyższej. Pracując nad rozwojem swoich umiejętności, stała się jeszcze bardziej wrażliwa.

W grudniu 2009 roku z Tracy i z jej siostrą skontaktowała się istota kolektywna, która przedstawiła się po prostu jako Frank: „Jesteśmy grupą podróżników z galaktyki Macelonix, oddalonej od ziemi o 3,6 mld lat świetlnych. Opracowaliśmy metodę przenoszenia duszy, pozwalającą nam odwiedzać inne światy. Naszą energię można porównać do fali lub cząstki podróżującej z jednego punktu do drugiego. Możemy ją przekazywać do innych wymiarów za pomocą kontrolowanych myśli i medytacji”.

W 2014 roku Tracy wydała książkę zawierającą rozmowy z Frankiem Frank Talk: A Book of Channeled Wisdom, która choć doskonale poszerza umysł, budzi też znacznie więcej pytań. Od tamtej pory mam ogromną przyjemność i przywilej przekazywania tych pytań Frankowi – cała ta książka składa się z odpowiedzi na owe pytania. Początkowo chciałem uzyskać jak najwięcej informacji o tym odległym świecie i – jak się przekonasz podczas lektury – o tych ewidentnie oświeconych istotach, jak to tylko możliwe, ale spoglądając z innej perspektywy, dostrzegłem, że zarówno pytania, jak i odpowiedzi na nie stanowią podstawę wiedzy i kontrast, od których każdy czytelnik może rozpocząć w wyobraźni budowę lepszego świata – tu, na Ziemi. Zanim to zlekceważysz, chciałbym się z tobą założyć, że na podstawie twoich odpowiedzi na zaledwie trzy krótkie pytania zdołam zainteresować cię tym tematem. Jeśli przegram zakład, nie będziesz musiał dalej czytać, ale jeśli wygram, dasz tej książce szansę.

Umowa stoi?

1. CZY WIERZYSZ W TO, ŻE LUDZKI UMYSŁ JEST POTĘŻNIEJSZY, NIŻ OBECNIE UWAŻAMY? ŻE POSIADAMY UKRYTE UMIEJĘTNOŚCI, Z KTÓRYCH TERAZ NIE KORZYSTAMY, NP. PERCEPCJĘ POZAZMYSŁOWĄ (TJ. TELEPATIĘ, JASNOWIDZENIE ETC.)?

Jasne, że tak. Przeżyłeś nawet swoje paranormalne doświadczenia, prawda? Wiedziałeś na przykład, kto do ciebie dzwoni, zanim odebrałeś telefon – przeczuwałeś to. Od czasu do czasu miałeś też sen, a może koszmar, pełen cennych wglądów.

2. CZY WIERZYSZ, ŻE NA INNYCH PLANETACH ISTNIEJE ŻYCIE?

Oczywiście, że wierzysz. Wyobrażanie sobie, że wyłącznie na Ziemi, pośród dwóch do trzech trylionów planet w samej galaktyce Drogi Mlecznej (liczba ta wciąż pozostaje nieznana, powstała w oparciu szacunki dokonywane przez geniuszy nauki) istnieje życie, i to wiele milionów jego gatunków, jest – delikatnie mówiąc – naiwnością. Weźmy też pod uwagę istnienie od 100 do 300 miliardów jeszcze innych galaktyk! Oznacza to, że we Wszechświecie może znajdować się 2 500 000 000 000 000 000 000 000 000 (2,5 tryliona x 100 miliardów) planet! Statystycznie rzecz biorąc, gdybym mógł zagrać u ciebie w Lotto, w którym skreśla się sześć liczb, po jednym zakładzie dla każdej planety we Wszechświecie, to wygrałbyś 178 571 430 000 000 razy (szansa na taką wygraną wynosi 1:14 000 000). Kontynuując te rozważania, hipotetycznie, jeśli szansa istnienia życia na innej planecie wynosi przykładowo 1:14 000 000 (w porównaniu do dowolnej wygranej w Lotto, w którą tak skrupulatnie nie dowierzasz), to odnotujesz istnienie życia na 178 571 430 000 000 innych planet.

Poza tym teraz wszędzie jest pełno świadków: fotografia, wideografia, tajemnicze starożytne ruiny, wyraźnie wskazujące na to, że nie jesteś sam, ale oczywiście… jesteś.

3. I WRESZCIE: CZY WIERZYSZ, ŻE JAKAŚ FORMA ŻYCIA ISTNIEJĄCA „TAM” ROZWINĘŁA SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PARAPSYCHICZNE W ZNACZNIE WIĘKSZYM STOPNIU OD NAS?

Musisz w to wierzyć. To znaczy jeśli ktoś potrafi nawigować statkami kosmicznymi, korzystając z technologii, której my, ludzie, nie jesteśmy nawet w stanie pojąć, rzeczą naturalną jest, że istoty te są znacznie bardziej zaawansowane w rozwoju.

Uważanie się za najinteligentniejsze ze wszystkich istot na wszystkich 178 571 430 000 000 planet poważnie podważa inteligencję istot, które wyciągnęły taki wniosek – tym samym dowodząc prawdopodobieństwa tej kwestii.

Jesteś ze mną?

Jeśli tak, to jesteś gotów udać się tam, gdzie prawdopodobnie nigdy przedtem nie byłeś: rozważyć założenie, że istnieją istoty pozaziemskie, które już rozwinęły swoje zdolności pozazmysłowe do tego stopnia, że odkryły sposoby dotarcia do projektu astralnego (wygoogluj to hasło), sięgającego najdalszych zakątków kosmosu, nie tylko po to, by nas (i nie tylko nas) odnaleźć, ale by nawiązać kontakt; że istnieją istoty pozaziemskie, które chętne dzielą się faktem swojego istnienia oraz lekcjami, które odebrały jako gatunki i cywilizacja, i które chcą wyłącznie służyć. Gdybyś trafił na uważne, chętne do nauki prymitywne plemię w dziewiczej i zapomnianej przez współczesny świat dżungli na Ziemi, zrobiłbyś to samo. Prawda?

Oczywiście, że niektórzy członkowie tego plemienia zaprzeczaliby naszemu istnieniu. Niektórzy z nich, nawet jeśli wierzyliby w nie, najprawdopodobniej „wkurzyliby się” i nie chcieli takiego „zakłócenia”, wybierając znane im i niezmienne życie. Podobnie w przypadku tej książki jestem przekonany, że niektórych jej czytelników – łącznie z częścią tych, którzy odpowiedzieli twierdząco na trzy zamieszczone powyżej pytania – zdenerwuje jej przesłanie i nie będą chcieli takiego „zakłócenia”, wybierając znane im i niezmienne życie. W porządku.

Z drugiej strony, twoje trzy twierdzące odpowiedzi, a także fakt, że nadal czytasz tę książkę, świadczą o tym, że istnienie Franka jest nie tylko prawdopodobne, ale niezwykle prawdopodobne, i to do sekstylionowej potęgi. Co więcej, wierzę, że podane właśnie przesłanki, potwierdzone przez Franka, wzmacniają autentyczność tej książki. Innymi słowy, chociaż źródło tego materiału jest naprawdę sensacyjne, a nawet zapierające dech w piersiach, przesłanie Franka takie nie jest. Frank nie wybrali nas, żeby odnaleźć rzadkie okazy minerałów, zebrać nasze DNA lub zjeść ludzkie mięso, jak każą nam wierzyć filmy science fiction (i być może Steven Hawking). Intencją Franka jest dzielenie się doświadczeniami na temat współpracy zbiorowej, społeczności, kreatywności, wyobraźni, miłości i samorozwoju. Istoty pozaziemskie okazały się naszymi starszymi braćmi i siostrami. Co więcej, wysokorozwinięte istoty pozaziemskie prawdopodobnie od zawsze były łagodne, tylko nie na naszych filmach. To zrozumiałe, że uprzejmość jest znakiem rozpoznawczym prawdziwego wyrafinowania. W końcu rozwój jakiejkolwiek istoty oraz jej świata – emocjonalnego i intelektualnego – w stopniu wystarczającym, by móc podróżować po kosmosie – z gracją i dobrymi manierami (czy to w ciele, czy poza nim) – wymaga dyscypliny i dojrzałości, które w znacznym stopniu pozostają wciąż nieznane na tej planecie. A zwracając się do tych, którzy myślą, że ta książka jest pretekstem do napełnienia kieszeni Tracy i moich pieniędzmi: nie uważacie, że książka mówiąca o tym, że Frank szukali tu minerałów, DNA i ludzkiego mięsa, sprzedałaby się znacznie lepiej? Zamiast pragnąć szybkiego wzbogacenia się, aspirujemy raczej do poziomu wyrafinowania Franka, polegając na ich wglądach. Nie, żebyśmy mieli coś przeciwko temu pierwszemu, ale naszym priorytetem jest to drugie.

Uznaję prawdziwość każdego wypowiedzianego przez nich słowa z uwagi na jakość, głębię i powagę tego, czym Frank się dzielą, a także na naturę tej świadomości. O prawdziwości niektórych kwestii już wiem; zdecydowana większość jest jednak nieznana osobom, które miałyby ochotę na uprawianie mistyfikacji. Kwestii, którymi spontanicznie dzielą się ze mną Frank, nie wymyśliłaby ani nie byłaby w stanie wymyślić żadna, nawet najdziwniejsza istota pozaziemska ani żaden człowiek.

Frank twierdzą, że są „tutaj” na czymś, co nazwalibyśmy „misją humanitarną”, mającą na celu głoszenie prawdy i zrozumienia wszystkim poszukującym głębszych wglądów dotyczących rzeczywistości, mając na uwadze ekscytujące zmiany energetyczne, które tak ewidentnie zachodzą obecnie na naszej planecie. Chociaż Frank nie są tutaj fizycznie, mogą oni zostać umyślnie wezwani przez Tracy Farquhar. Podobnie jak wszystkie osoby wykonujące channeling, również i Tracy rozwinęła swoje umiejętności pozazmysłowe w stopniu wystarczającym, by „członkowie rodziny”, energetycznie z nią zharmonizowani, odnaleźli ją. Frank stanowią część jej rodziny, a ponadto są tutaj, by pomóc i wspierać – indywidualnie i kolektywnie – co obrazują poniższe słowa, zawarte również w dalszej części tej książki:

W nieograniczonym aspekcie duchowym naszych istnień byliśmy świadkami wielu zdarzeń historycznych na waszej planecie i dzięki zrozumieniu ewolucji waszej planety zostaliśmy zmotywowani do wykonania kroku i wyrażenia naszego punktu widzenia dotyczącego kierunku, w którym podążacie, oraz tego, co możecie zrobić, by poprawić jego trajektorię.

Kiedy zapytałem, w jaki sposób za każdym razem Tracy dociera do Franka – tzn. co, jeśli oni śpią lub biorą prysznic albo koszą trawnik, kiedy Tracy chce porozmawiać – Frank wyjaśnili, że podobnie jak my są oni istotami wielowymiarowymi, w związku z czym, posiadając w pełni rozwinięte umiejętności pozazmysłowe, są w stanie jednocześnie użyczyć pewnych części swojej kolektywnej świadomości Tracy, nawet wówczas, kiedy wiodą zwyczajne życie w domu. Oto fragmenty notatek Tracy na temat jej sposobu channelowania Franka:

Metodę channelowania Franka najtrafniej oddaje termin „relaksacja intencjonalna”. Najlepiej wykonywać ten channeling o spokojnej porze dnia, kiedy nikt nam nie przeszkadza i nie ma hałasu. Bardzo często taka pora wypada późno w nocy, tuż przed pójściem spać. Za pomocą głębokiego oddychania wchodzę w stan relaksacji i poprzez wyrażone intencje stwarzam przestrzeń do pojawienia się Franka. Mam wówczas poczucie, jakbym „odsuwała się” na lewo, gdy energia Franka pojawia się po prawej stronie. To bardzo łagodne i delikatne odczucie, kiedy o nim piszę, lecz kiedy werbalnie channeluję, zmiana energetyczna jest silniejsza. Będąc w takim stanie odprężenia, odczytuję zadane pytania, a następnie zamykam oczy – dłonie trzymając wciąż na klawiaturze laptopa. Słowa pojawiają się w głowie, jakby ktoś mi je dyktował, ja zaś je tylko spisuję, zupełnie jakbym pisała dyktando. Czas trwania takiego zapisu zależy od stopnia mojego zmęczenia i od stanu mojego umysłu. Zazwyczaj po kilku akapitach zatrzymuję się, żeby szybko zredagować tekst – tzn. poprawić literówki, błędy i doprecyzować słowa, bardzo rzadko jednak je zmieniam.

Podczas jednego z channelingów na żywo mężczyzna z widowni zapytał Franka, czy mogą channelować w innym języku niż angielski. Odpowiedź Franka była dość intrygująca. Powiedzieli, że komunikują się za pomocą częstotliwości, a nie za pomocą języka, co oznacza, że wysyłana przez nich do mnie podczas takiego channelingu częstotliwość energetyczna jest automatycznie przekładana przez mój mózg na mój język ojczysty, którym jest angielski. Gdyby mieli pracować z kimś, kogo językiem ojczystym jest język inny niż angielski, wówczas channeling byłby zapisany w tym języku. Oznacza to także, że taki przekład jest ograniczony do mojego osobistego zasobu słownictwa i korzystania z niego. À propos: kiedy Frank używa zaimka męskoosobowego „On”, mówiąc o Źródle, czyli Bogu, jest to bardziej moje tłumaczenie ich częstotliwości niż dosłowne znaczenie tej energii, określanej jako „On”. Inne słowa, takie jak „ludzie” czy „osoba”, odnoszące się do ich własnej populacji, można również postrzegać jako interpretację ich słowa określającego grupę istot, a nie odnoszącego się do grupy istot ludzkich.

Polecam przyjmowanie tych nowych idei pojedynczo – nigdy nie przyjmując niczego, co nie rezonuje z twoją własną logiką i intuicją. Kiedy zaś będziesz gotów, niech cię zadziwi własny umysł, który poszerzy się do nieznanych dotąd wymiarów.

Przygotuj się na subtelne zadziwienie,

WSTĘPAUTORSTWA FRANKA

Jesteśmy grupą ośmiu międzygalaktycznych istot z galaktyki oddalonej od Ziemi o 3,6 miliardów lat świetlnych, z układu, który nazywamy galaktyką Macelonix, sfotografowaną przez wasz teleskop Hubble’a jako obiekt MACS J0416.1-2403. Opracowaliśmy metodę przenoszenia myśli poprzez oddzielenie aspektu naszych dusz od naszej fizyczności i dokonywania jej projekcji poprzez energię tego, co nazywacie tunelem czasoprzestrzennym w kosmosie. Służy ona do komunikacji za pośrednictwem kanału, którym jest Tracy. Naszą intencją jest pomóc wam w ogromnej zmianie świadomości, która obecnie zachodzi w waszym środowisku, oraz wesprzeć was w wykorzystaniu tej energetycznej zmiany do wywołania zmian wprowadzających wasz świat w nową erę.

Egzystencja, której doświadczamy w naszym świecie, w niczym nie przypomina tutejszego doświadczenia. Ponadto fizyczny aspekt naszej istoty jest dość odmienny od waszego, jednak nasze dusze są takie same – podobnie jak odbierane przez nas emocjonalne i duchowe lekcje. Tak jak między wami, jest pośród nas dużo miłości, będącej sednem naszego istnienia. To ta miłość powoduje w nas pragnienie pomocy innym, w całym Wszechświecie, którzy zmagają się z konceptami miłości, pokoju, uniwersalnej akceptacji i czystej świadomości.

Jednak nie zawsze tak było. Osiągnięcie takiego stanu łaski i akceptacji wszystkiego trwało całe wieki. Czujemy, że mądrość osiągnięta wskutek samozagłady grożącej naszemu światu oraz zmiany, do których nas to zainspirowało – które nie tylko ocaliły nasz świat, ale także ogromnie przyspieszyły rozwój duchowy, postęp naukowy i stworzyły pełne współczucia życie – mogą być cenne dla wszystkich chcących słuchać z otwartym umysłem i sercem. Odczuwamy przemożną troskę i miłość wobec waszych ludów, a tym samym czujemy, że możemy podzielić się naszą historią i mądrością w taki sposób, by osoby otwarte usłyszały i odnalazły inspirację do zmiany własnej świadomości. Rozumiemy, że prawda o tym, kim jesteśmy, może być dla niektórych trudna, lecz naszą intencją i nadzieją jest, żeby nawet oporni na rzeczywistość naszych istnień odnaleźli w naszych słowach inspirację.

Z wielką dozą ekscytacji przedstawiamy ci wskazówki Mike’a Dooleya – jednego z największych nauczycieli duchowych waszych czasów. W twoim świecie niewiele jest osób, które są w stanie przekazać uniwersalne prawdy w taki sposób, by poruszyły one ich odbiorców do zmiany punktu widzenia wobec własnego życia i otaczającego ich świata. Widzieliśmy już, jak osoby podążające za pracą Mike’a zbierały wielkie nagrody w życiu osobistym, a także jak osoby z ich otoczenia również odczuwały zachodzącą zmianę energetyczną. Naszym nadrzędnym pragnieniem jest, aby nasza wspólna praca pomogła dokonać zmiany perspektywy wszystkim osobom na nią otwartym, a ponadto była wyzwaniem dla sposobu myślenia tych, którzy nie w pełni zdają sobie sprawę z własnej mocy. Z osobistego doświadczenia wiemy, że wielka zmiana następuje tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pragniemy zmiany naszej długotrwałej perspektywy.

Na naszej planecie odkryliśmy, że nasza zmiana ewolucyjna zrodziła się z potrzeby głębszego zrozumienia własnej mocy i odpowiedzialności, zarówno indywidualnie, jak i kolektywnie, by stworzyć świat, jakiego pragniemy. Rozpoznanie własnej boskości i działanie z jej poziomu nie pozostawało w rękach tych, których uważaliśmy za autorytety ani w gestii władz rządowych czy nawet w nieskończonej mocy Źródła, lecz w każdym z nas – razem i osobno. Książka ta pomoże ci uświadomić sobie tę moc i korzystać z niej, by tworzyć nieuniknione poczucie wewnętrznego spokoju, mocy zewnętrznej, a w wymiarze energii kolektywnej – zmiany w kierunku bardziej zharmonizowanej i pełnej pokoju planety.

W twoim dzisiejszym świecie istnieje wielu przewodników, którzy wychodzą wam naprzeciw, by motywować do tej zainspirowanej zmiany – jest to ich święte i boskie zadanie. Niezależnie od źródła pochodzenia tego rodzaju praca często spotyka się z oporem, ponieważ ludzkość poznaje własną zdolność do kreowania, przejmując ją z rąk niewidzianego i uznając za swoje naturalne prawo. Znajdą się tacy, którzy tego nie zrozumieją – pozwól im na to. Są też tacy, którzy będą to wyśmiewali i starali się zawstydzić innych z tego powodu. Nie daj im energii własnych myśli ani nie reaguj gwałtownym, ostrym sprzeciwem. Inni nie będą w stanie usłyszeć głosu prawdy – im też na to pozwól.

Chcielibyśmy, by w czasie lektury tej książki jej czytelnicy wyraźnie dostrzegli ograniczenia zawężonego sposobu myślenia i poszerzyli swoje przekonania o takie, które stanowią wyzwanie dla status quo oraz ujawniają prawdziwy, nieograniczony charakter Wszechświata. Chociaż dla niektórych okaże się trudna akceptacja źródła tych informacji, naszym pragnieniem jest, by się w nie zagłębili i doświadczyli tego, co mamy im do powiedzenia jako formy rezonansu z ich wewnętrzną prawdą i najwyższą wiedzą. Jeśli czujemy, że jest prawdziwa, to czy jej źródło naprawdę ma znaczenie? Jesteśmy połączeni, jesteśmy obecni i przychodzimy z najwyższą częstotliwością miłości oraz współczucia, co do których czujemy, że będą odbierane przez gotowych na ich otrzymanie. Słuchaj i odczuwaj rezonans w swoim wnętrzu, a jeśli otrzymana informacja nie będzie harmonizowała z częstotliwością twojej duszy, przesyłamy ci miłość, abyś mógł pójść naprzód. Jeśli zaś informacje te będą z tobą rezonowały, zapraszamy cię do jeszcze głębszego badania tej częstotliwości.

Nasze przesłania zawierają mądrość wynikającą z doświadczenia, a także głęboką wiarę w naturę ludzkości, o której wiemy, że posiada moc i potencjał osiągnięcia wszystkiego, co my osiągnęliśmy, a nawet więcej. Nasze przesłania oraz odpowiedzi na pytania służą temu samemu celowi. Jeśli chcesz zakochać się w sobie, w swoim życiu, w swoich współbraciach i siostrach – niekoniecznie chcąc porzucać ludzkie aspekty swojej osobowości – jeśli pragniesz zachować własny charakter z całą różnorodnością jego emocji i najdelikatniejszymi odcieniami, jeśli chcesz od czasu do czasu pozwolić sobie na tzw. „porażkę”, niekiedy zmaganie się, a czasami nawet upadek bez poczucia znalezienia się w pułapce rozpaczy, to zdecyduj się na eksplorowanie skarbów własnego serca i umysłu, w czym pomoże ci ta książka, a odnajdziesz inspirację do pełnej akceptacji wszelkich niedoskonałości, jednocześnie odkrywając w nich szczere złoto i wypracowując sobie drogę do bogactwa duszy, jakiego nigdy dotąd nie doświadczyłeś.

Jesteśmy tu, na Ziemi, jako ambasadorowie światła. Przybyliśmy tu dla twojego dobra, ale również w celu wypełnienia własnego przeznaczenia, którym jest szerzenie mądrości duszy, którą odkryliśmy drogą wielu prób i wyzwań. Przychodzimy jako pokorni słudzy, z ogromną miłością i współczuciem dla was wszystkich, waszej planety oraz wszelkiej potężnej różnorodności żyjących na niej istot żywych. Ziemia to niezwykłe miejsce. Mamy nadzieję, że zainspirujemy cię do jej ulepszenia, zachowania i rozwoju. Wielka zmiana jest nie tylko możliwa, ale wielce prawdopodobna. Życzymy ci zrozumienia własnej potężnej mocy do kierowania tą zmianą.

CZĘŚĆ I

ŻYCIE NA PLANECIE BRAHOSHKA

Rozdział dostępny w pełnej wersji

CZĘŚĆ II

ŻYCIE NA ZIEMI

Rozdział dostępny w pełnej wersji

CZĘŚĆ III

WSZECHŚWIAT WSPANIAŁY

Rozdział dostępny w pełnej wersji

CZĘŚĆ IV

BUDOWANIE LEPSZEGO ŚWIATA

Rozdział dostępny w pełnej wersji

CZĘŚĆ V

ZADAWANIE LEPSZYCH PYTAŃ

Rozdział dostępny w pełnej wersji

O AUTORACH

Rozdział dostępny w pełnej wersji

TYTUŁ ORYGINAŁU:

From Deep Space with Love

Redaktor prowadząca: Ewelina Sokalska

Wydawca: Agnieszka Fiedorowicz

Redakcja: Juliusz Poznański

Korekta: Ewa Popielarz

Projekt okładki: designpartners.pl

Zdjęcie na okładce: © robertsrob (Depositphotos.com)

FROM DEEP SPACE WITH LOVE Copyright © 2017 by Mike Dooley and Tracy Farquhar Originally published in 2017 by Hay House Inc. US

Copyright © 2020 for the Polish edition by Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus

Copyright © for the Polish translation by Anna Gąsowska, 2020

Wszelkie prawa do polskiego przekładu i publikacji zastrzeżone. Powielanie i rozpowszechnianie z wykorzystaniem jakiejkolwiek techniki całości bądź fragmentów niniejszego dzieła bez uprzedniego uzyskania pisemnej zgody posiadacza tych praw jest zabronione.

Wydanie elektroniczne

Białystok 2020

ISBN 978-83-66611-81-8

Bądź na bieżąco i śledź nasze wydawnictwo na Facebooku:

www.facebook.com/kobiece

www.wydawnictwokobiece.pl

Wydawnictwo Kobiece E-mail: [email protected] Pełna oferta wydawnictwa jest dostępna na stronie www.wydawnictwokobiece.pl

Na zlecenie Woblink

woblink.com

plik przygotowała Angelika Duchnik