Parkingi. Ty też możesz zostać rentierem - Łukasz Tomys - audiobook

Parkingi. Ty też możesz zostać rentierem audiobook

Łukasz Tomys

0,0

Opis

Ten audiobook ma formę starannie przygotowanego wykładu, a nie typowego audiobooka czytanego przez zawodowego lektora. Sprawdź, proszę, czy odpowiada Ci taka forma nagrania, zanim dokonasz zakupu. Możesz pobrać bezpłatną próbkę.

Dowiedz się, czy ceny mieszkań i wpływy z tytułu najmu zaczną znowu rosnąć. Nawet nie posiadając oszczędności, można zarabiać na wynajmowaniu nieruchomości i uzyskać wolność finansową przed emeryturą. Jak można się oddłużyć dzięki inflacji? Co wybrałby "bogaty ojciec": miejsca parkingowe czy kawalerki?

Z tego praktycznego poradnika dowiesz się także:
- dlaczego warto samodzielnie inwestować w nieruchomości, zamiast powierzać środki „ekspertom” i instytucjom finansowym?
- czy nieruchomości w kraju o kurczącej się liczbie ludności są rozsądnym pomysłem na pomnażanie pieniędzy?
- jakich lokalizacjach warto inwestować, aby nie stracić kapitału?
- dlaczego miejsca postojowe mają wyższą rentowność niż mieszkania?
- czy można sfinansować ich zakup kredytem hipotecznym?

Blisko 7% najbogatszych ludzi na świecie dorobiło się, inwestując bezpośrednio w nieruchomości, a pośrednio robią to także takie firmy jak McDonald's i Lidl. Bycie rentierem to nie luksus, to konieczność dla każdej myślącej perspektywicznie osoby, która nie zamierza czekać w wielomiesięcznej kolejce do lekarza i korzystać z publicznej służby zdrowia, o ile jeszcze będzie taka istnieć za 30 lat. To konieczność dla każdego kto nie chce na starość żyć na skraju ubóstwa.

Im szybciej zaczniesz budować swoją wolność finansową tym większy kapitał zdołasz zgromadzić. Odważ się na pierwszy krok w stronę wolności finansowej.

Autor jest twórcą artykułów ekonomicznych w Rzeczpospolitej Online i prelegentem na kilku publicznych uczelniach ekonomicznych. Prowadzi serwis ekonomiczny twojadrugapensja.pl (32 tys. polubień).

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 2 godz. 58 min

Lektor: Łukasz Tomys

Oceny
0,0
0
0
0
0
0


Podobne