Outward - poradnik do gry - Natalia "N.Tenn" Fras, Radosław "Wacha" Wasik - ebook

Outward - poradnik do gry ebook

Natalia "N.Tenn" Fras, Radosław "Wacha" Wasik

3,0

Opis

Poradnik do gry Outward odkryje przed Tobą wszystkie sekrety ukryte w produkcji studia Nine Dots. Tytuł ten powstawał przez wiele lat, ciągle jednak budzi zainteresowanie sporej grupy odbiorców. W naszym poradniku znajdziesz praktyczne porady, informacje i podpowiedzi, które ułatwią ci poznanie zasad gry. Dodatkowo, w rozdziale FAQ, znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania odnośnie gry. Dokładnie opiszemy wszystkie ważne mechaniki Outward, takie jak walka, awansowanie postaci oraz frakcje. Opisaliśmy równiez kilka początkowych zadań, abyście mogli ze spokojem wejść w świat gry.

W grze Outward duży nacisk położono na aspekty survivalowe. Twoja postać musi jeść, dbać o swoje ubranie oraz o swoje zdrowie, a temperatura otoczenia może doprowadzić cię do śmiercia. W tym poradniku znajdziesz liczne porady oraz wskazówki, które ułatwią ci funkcjonowanie w tym niebezpiecznym świecie. W poradniku znajdziesz również stronę o sterowaniu, która ułatwi ci pierwsze chwile z grą.

Jako, że Outward nie należy do najnowszych produkcji nie jest ona bardzo wymagającą grą. Przygotowaliśmy jednak dokładne wymagania sprzętowe, w których znajdziesz nie tylko rozpiskę wymagań, ale również liczne porady pozwalające na zwiększenie fps w grze. Dzięki płynnej rozgrywce będzie grało ci się o wiele łatwiej i będziesz miał znacznie większe szanse na przetrwanie w zniszczonym świecie.

Uwaga: nasz poradnik nie zawiera pełnego opisu przejścia gry - opisujemy parę pierwszych zadań głównych i pobocznych, aby pomóc Wam zrozumieć mechanikę gry.

Outward - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Dobra broń na start (Porady)
  • Mapa gry (Atlas świata)
  • Jak grać w Outward i nie zwariować? (Porady)
  • Do jakiej frakcji dołączyć? (FAQ)
  • Przepisy (Porady)
  • Looking to the Future (Zadania główne)
  • Kody

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 94

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
3,0 (1 ocena)
0
0
1
0
0

PopularnośćPodobne