Ostatnie życzenie pani doktor - opowiadanie erotyczne - Alexandra Södergran - ebook + audiobook

Ostatnie życzenie pani doktor - opowiadanie erotyczne ebook

Alexandra Södergran

0,0
2,99 zł

lub
Opis

Clara zupełnie się zmieniła. Czuje to w każdej komórce swojego ciała. Obudziła się w niej nowa tęsknota, coś, o czym nie sądziła, że ma to w sobie: zapragnęła mieć dziecko.

Kiedy Clara czegoś pragnie, nikt nie zdoła stanąć jej na drodze. Pracując jako lekarka w dużym szpitalu, ma całkiem sporo do powiedzenia w tej kwestii. I kiedy pewnego dnia widzi prawdziwego ogiera w postaci ordynatora, decyduje się go uwieść, bez względu na cenę...

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 19
Alexandra Södergran

Ostatnie życzenie pani doktor - opowiadanie erotyczne

Lust

Ostatnie życzenie pani doktor - opowiadanie erotyczneprzełożyła Agnieszka Strążyńska tytuł oryginałuEn läkares sista önskanZdjęcie na okładce: Shutterstock Copyright © 2016, 2019 Alexandra Södergran i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726208658

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Clara poczuła jakąś zmianę niczym silny krzyk rozlegający się wewnątrz niej. Tęsknota oczywista jak światło słoneczne przekonała ją, że chciałaby wydać na świat dziecko.

Odtąd zaczęła dostrzegać na placach zabaw dzieci, które ze śmiechem i krzykiem uczestniczyły w rozrywkach raczej nieprzeznaczonych dla dorosłych. Zauważała je w autobusie w drodze do pracy, w poczekalni szpitala, gdzie pracowała, i na chodniku, kiedy przechodziły obok w żółtych odblaskowych kamizelkach niczym mikrowędrówka ludów, przekrzykując się nawzajem w jazgocie ożywionych głosów. Rozsiewały radość i pokazywały w swój naturalny sposób, że świat jest czymś, czemu można się dziwić. Clara chciałaby obserwować rozwijanie się nowego człowieka i widzieć, jak z niczego powstaje życie. Przyglądać się dziecku widzącemu wszystko po raz pierwszy. Dziecko oznaczało dla niej miłość.

Z drugiej strony przerażało ją branie odpowiedzialności na całe życie i wszelkie potencjalne niebezpieczeństwa. Czy można sobie pozwolić, by wydać dziecko na ten świat? A jeśli stanie się coś strasznego, na przykład wypadek? Od zamartwiania się rozbolał ją brzuch. Strach jednak prędzej czy później przemijał, a moc instynktu, silnej woli zajścia w ciążę nie znikała. Najgorsze, o czym słyszała, to ludzie, którzy zostali rodzicami tylko dlatego, że ich przyjaciołom urodziły się dzieci. Albo dlatego, że się nudzili bądź czuli się samotni. Miała ochotę wykrzyczeć im prosto w twarz, że dziecko to nie zabawka czy sposób na zapchanie życiowej pustki.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.