Orzecznictwo w sprawach podatkowych. Komentarze do wybranych orzeczeń - Krzysztof Lasiński-Sulecki, Dagmara Dominik-Ogińska - ebook

Orzecznictwo w sprawach podatkowych. Komentarze do wybranych orzeczeń ebook

Dagmara Dominik-Ogińska, Krzysztof Lasiński-Sulecki

0,0
149,00 zł

lub
Opis

Komentarz zawiera analizę 31 ważnych i kontrowersyjnych wyroków w sprawach podatkowych wydanych przez sądy polskie i Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Celem książki jest zaprezentowanie stanowiska sądów w konkretnych sprawach wraz z rekonstrukcją sposobu ich rozumowania. Ma to na celu znalezienie możliwie stałych punktów odniesienia w budowie sądowych hipotez interpretacyjnych oraz kryteriów wyboru, jakie stosują sądy w wypadku, gdy takich hipotez w konkretnej sytuacji jest więcej.

Autorami opracowania są zarówno renomowani praktycy, sędziowie, jak i pracownicy naukowi.

Recenzowana publikacja jest wyjątkowa. Kilkadziesiąt komentarzy do istotnych orzeczeń sądowych, przygotowanych przez najwybitniejszych specjalistów z zakresu prawa podatkowego i zebranych w jednym opracowaniu to rzadkość na rynku wydawniczym. Niezwykle wysoki poziom merytoryczny komentarzy powoduje, że czytelnik ma możliwość poznania sposobów rozumowania sądów w sprawach podatkowych. Trudno sobie wyobrazić biblioteczkę osób zajmujących się podatkami bez tej pozycji wydawniczej .
Dr hab. Jacek Wantoch-Rekowski, prof. UMK

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
PDF


Podobne