Wydawca: ITSTART S.C. Kategoria: Nauka i nowe technologie Język: polski Rok wydania: 2013

Od Zera Do e-Obywatela z Windows 8 ebook

Rafał Bury

(0)

Ebooka przeczytasz na:

komputerze PDF
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Od Zera Do e-Obywatela z Windows 8 - Rafał Bury

Książka Od Zera Do e-Obywatela z Windows 8 to nie tylko poradnik dla osób, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z komputerem ale również może być przeznaczona dla wszystkich aktywnie korzystających na co dzień z komputera jako kompendium wiedzy i uzupełnienie dotychczas zgromadzonych informacji. Treści przedstawione w książce zostały zaprezentowane w prosty i przejrzysty sposób, by każdy mógł samodzielnie za jej pośrednictwem nauczyć się obsługi współczesnego systemu operacyjnego jakim jest WINDOWS 8, oraz wykorzystać zawarte w nim narzędzia przeznaczone do przeglądania Internetu.

W książce znaleźć można również zagadnienia zaawansowane, które pomogą zabezpieczyć komputer przed wirusami, bezpiecznie kupować i płacić w sieci, uczestniczyć w dyskusjach czy wyszukiwać interesujące nas informacje. Zwrócono też uwagę na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników komputera i Internetu przed wpływem niepożądanych treści.

Książka nadaje się również jako idealny podręcznik do programu e-Obywatel, dostosowana jest do najnowszego sylabusu i ułatwia przygotowanie się do zdania niezbędnego egzaminu.

Autorem jest Rafał Bury, obecnie student Informatyki, który swoją przygodę z pisaniem książek zaczął już kilka lat temu gdy był jeszcze uczniem Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich gdzie napisał kilka poprzednich książek informatycznych.

Redaktorami tekstu, są długoletni i doświadczeni pedagodzy, którzy od lat zajmują się informatyką i prowadzą zajęcia w międzynarodowej Akademii CISCO przeprowadzając szkolenia z zakresu IT-ESSENTIALS, CCNA-DISCOVERY i CCNA-EXPLORATION.

Opinie o ebooku Od Zera Do e-Obywatela z Windows 8 - Rafał Bury