Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2006

Oblivion - główny wątek fabularny - poradnik do gry ebook

Krzysztof Gonciarz

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Oblivion - główny wątek fabularny - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz

Pierwsza część poradnika do olbrzymiej gry, którą niewątpliwie jest The Elder Scrolls IV: Oblivion opisuje główny wątek fabularny, będącym najważniejszym i najbardziej rozbudowanym cyklem misji w tym świecie.

Oblivion - główny wątek fabularny - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Wprowadzenie
  • [Oblivion] Tutorial
  • [Oblivion] Deliver the Amulet
  • [Oblivion] Find the Heir, Breaking the Siege of Kvatch
  • [Oblivion] The Path of Dawn
  • [Oblivion] Paradise
  • [Oblivion] Light the Dragonfires
  • [Oblivion] Weynon Priory
  • [Oblivion] Dagon Shrine
  • [Oblivion] Allies for Bruma

Informacja o grze

The Elder Scrolls IV: Oblivon to czwarta część popularnego cyklu cRPG, stworzona przez zespół deweloperski studia Bethesda Softworks. Akcja gry osadzona została w prowincji Cyrodiil. Gracze wcielają się w bohatera, który ma za zadanie odnaleźć prawowitego następcę tronu Imperium Tamriel i doprowadzić do tego, by przejął on tron po zamordowanym przez skrytobójcę władcy. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach serii, fabuła obfituje w wątki poboczne, a świat gry zamieszkują setki postaci niezależnych.

Gra The Elder Scrolls IV: Oblivion, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: patch polonizujący.

Opinie o ebooku Oblivion - główny wątek fabularny - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz

Fragment ebooka Oblivion - główny wątek fabularny - poradnik do gry - Krzysztof Gonciarz

OblivionGłówny wątek fabularnyporadnik do gry

autor: "Krzysztof Gonciarz"

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=491

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wprowadzenie

[Oblivion] Tutorial

[Oblivion] Deliver the Amulet

[Oblivion] Find the Heir, Breaking the Siege of Kvatch

[Oblivion] Weynon Priory

[Oblivion] The Path of Dawn

[Oblivion] Dagon Shrine

[Oblivion] Spies

[Oblivion] Blood of the Daedra, Azura

[Oblivion] Bruma Gate

[Oblivion] Blood of the Divines

[Oblivion] Miscarcand

[Oblivion] Allies for Bruma

[Oblivion] Defense of Bruma

[Oblivion] Paradise

[Oblivion] Light the Dragonfires

Wprowadzenie

Oto przez wami pierwsza część poradnika do olbrzymiej gry, którą niewątpliwie jest The Elder Scrolls IV: Oblivion. Na pierwszy ogień idzie główny wątek fabularny, być może nie będący główną atrakcją Cyrodiil, ale bez wątpienia najważniejszy i najbardziej rozbudowany cykl misji w tym świecie.

Kilka uwag natury technicznej. Jak być może wiesz z innych tekstów poświęconych grze, świat w którym żyje nas bohater, na swój sposób rozwija się i ewoluuje wraz z nim. Otwiera to możliwość przejścia głównego wątku bez ruszania jakichkolwiek questów pobocznych, gdyż tym sposobem do samego końca przeciwnicy będą z tej najniższej półki trudności. Dla poradnika oznacza to mniej więcej tyle, że nie jesteśmy w stanie wskazać rodzaju i liczebności spotykanych przez gracza przeciwników. Parametry te są zależne od poziomu bohatera. Jeśli nie chcesz "tracić" czasu na jego rozwój, praktycznie do końca walczyć będziesz ze słabymi Scampami i podstawowymi rodzajami dremorańskich żołnierzy.

Poradnik unika raczej zniżania się do poziomu totalnego banału, nie opisujemy więc z aptekarską precyzją każdego lochu. Większość z nich i tak jest bliźniaczo podobna, a algorytm poruszania się po podziemiach każdy gracz ma przecież we krwi. Zwróciliśmy jednak uwagę na wszystkie godne zauważenia szczegóły.

W drodze jest następna, o wiele bardziej rozbudowana i pełna część poradnika, pokrywająca wszystkie misje poboczne, gildie, charakterystyki postaci i inne ciekawostki, którymi nie pogardzi żaden szanujący się bohater. Grajcie w Obliviona i zaglądajcie na GOL-a, do przeczytania!

Krzysztof "Lordareon" Gonciarz

Autor poradnika po wielogodzinnym maratonie z grą.

[Oblivion] Tutorial

Tutorial