Noc komety - Ewelina Matuszkiewicz - ebook

Noc komety ebook

Ewelina Matuszkiewicz

0,0
20,49 zł

lub
Opis

W grudniowe popołudnie zdesperowana kobieta porzuca swoje dotychczasowe życie, by szukać męża, który kilka lat wcześniej wyemigrował w poszukiwaniu lepszej pracy. Jej decyzja budzi wiele emocji i plotek wśród kozieniczan, a skromny pawilon, w którym prowadziła drogerię, jest znów do wynajęcia.

Wśród chętnych jest Ewa, która spełniła swoje marzenie o karierze zawodowej, a dzięki wsparciu męża, nawet po urodzeniu bliźniaków nie zwolniła tempa. Teraz ma apetyt na kolejny krok, tylko czy jej ambitne plany da się pogodzić z tym, czego pragnie jej mąż Adam?

Również Agata, żona burmistrza Kozienic, matka dwójki dorosłych dzieci, która na co dzień wspiera swoją matkę i opiekuje się schorowanym psem interesuje się pawilonem. Przypomina jej, czego kiedyś bardzo pragnęła, a co teraz po wielu latach być może mogłaby zrealizować?

Zbliża się pierwsza rocznica ślubu Mai i Krzysztofa i do ich domu nieoczekiwanie przyjeżdża Ada. Chce zacząć w Kozienicach swoje życie od nowa tak jak kiedyś Maja. Tymczasem młode małżeństwo przeżywa trudne chwile...

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Czas rodzinnych spotkań, pełen wzruszeń, rytuałów i oczekiwań. Czy gwiazda betlejemska przyniesie „pokój ludziom dobrej woli” jak chce tego kolęda?

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI