Niepokorni. Mężczyzna z ogniem w sercu - Cieluch Monika - audiobook

Niepokorni. Mężczyzna z ogniem w sercu audiobook

Cieluch Monika

4,4

Opis

„A gdy upadniesz, pomogę ci wstać i razem będziemy śmiać się z twojego ślamazarstwa"

Miłosz ma za sobą traumatyczne wydarzenia. Śmierć ukochanej zburzyła jego stabilny świat. Ma też przyjaciół, którzy zrobią wszystko, by uchronić go od niszczącego bólu. Pewnej nocy, na jednej z angielskich autostrad staje się świadkiem tragicznego wypadku. To w rękach Miłosza spoczęło życie Agaty.

Czy Miłoszowi uda się dotrzymać obietnicy, którą wymusiła na nim wpółprzytomna dziewczyna? Co takiego skrzętnie ukrywa Agata? I kim jest tajemniczy mężczyzna z czarnego bentleya?

Mężczyzna z ogniem w sercu to historia, która wyciśnie łzy z Waszych oczu i nie pozostawi serca obojętnego na losy bohaterów.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 12 godz. 17 min

Lektor: Agata Elsner

Oceny
4,4 (23 oceny)
13
8
1
0
1
Sortuj według:
emili22

Nie oderwiesz się od lektury

Bardzo podobała mi się pierwsza część..... Ale druga rozwaliła mnie na łopatki.... To trzeba przeczytać tego nie da się opisać.... W pewnym momencie wyłam jak głupia.... Nie powiem wam kiedy żeby nie spoilerować.... Pani autorko..... Gratulacje talentu i pomysłu... Czytając "TEN" moment miałam ochotę na panią nakrzyczeć tak pani nawrzucać.... Chciałam tylko dokończyć książkę.... Starałam się panią jakoś zrozumieć dlaczego tak a nie inaczej????? Ale teraz.... Jak już jestem po... Powiem tak... Dziękuję i czekam na więcej.... Polecam piękna historia trudnej miłości ,wspaniała grupa przyjaciół która pojawiła sie już w pierwszej części pojawili się nowi bohaterowie których mozna pokochać lub znienawidzić... To trzeba przeczytać żeby zrozumieć.... Dawno nie byłam tak sponiewierana emocjonalnie
10

Popularność