Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach. Deutsche juristische Fachsprache in 40 Lektionen - Ewa Tuora-Schwierskott - ebook

Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach. Deutsche juristische Fachsprache in 40 Lektionen ebook

Ewa Tuora-Schwierskott

0,0
119,00 zł

Opis

Podręcznik Niemiecki język prawniczy w 40 lekcjach jest kontynuacją cyklu obejmującego wcześniej wydane tomy "Deutsche Juristische Fachbegriff e in Übungen" oraz "Deutsche Juristische Fachsprache in Übungen".

Książka zawiera ćwiczenia do nauki specjalistycznego języka prawniczego, obejmujące słownictwo z zakresu kluczowych dziedzin prawa, wzbogacone o wyrażenia zaczerpnięte z języka potocznego. Składają się na nią także kazusy z przykładami rozwiązań, wzory umów i pism oraz teksty źródłowe - wyciągi z niemieckich ustaw, publikacji prawniczych i orzeczeń.

Nowa pomoc dydaktyczna kierowana jest do studentów prawa, ekonomii i germanistyki, do pracowników kancelarii prawnych, tłumaczy przysięgłych, przedsiębiorców i nauczycieli języka niemieckiego.

Nadaje się zarówno do wykorzystania podczas lektoratów i kursów językowych, jak i do samodzielnej nauki, którą umożliwia przejrzysty klucz rozwiązań.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0