Niedźwiedzie i ćmy w szafie Od Ą do Ż - Barańska Małgorzata - książka

Niedźwiedzie i ćmy w szafie Od Ą do Ż książka papierowa

Barańska Małgorzata

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

54,00 zł
od 27,00 zł w Klubie Mola Książkowego

-50%
Zbieraj punkty w Klubie Mola Książkowego i kupuj ebooki, audiobooki oraz książki papierowe do 50% taniej.
Dowiedz się więcej.
Opis

Niedźwiedzie i ćmy w szafie... to zestaw ćwiczeń dla uczniów klas I–III uczęszczających na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.
Publikacja przyda się również starszym dzieciom korzystającym z terapii pedagogicznej, zajęć wyrównawczych czy korekcyjno-kompensacyjnych, a także do pracy w domu pod okiem rodzica. Ćwiczenia zaznajamiają ucznia z literami ze znakami diakrytycznymi, dwuznakami i trójznakiem, czyli elementami alfabetu języka polskiego sprawiającymi największą trudność w nauce czytania i pisania.

Dzieci, pracując z książką, wykonują rozmaite rodzaje zadań, np.: - słuchają rymowanki, szukają rymu i dopowiadają brakujący wyraz - odpowiadają na pytania dotyczące treści wierszyka - wyodrębniają daną głoskę z wyrazów i reagują określonym ruchem na jej obecność - analizują budowę litery i werbalizują spostrzeżenia dotyczące jej części i wzajemnego ich położenia - czytają sylaby i wyrazy, stosując technikę „ślizgania się” - piszą literę - porządkują historyjkę obrazkową, opowiadają jej treść - odszyfrowują wyrazy, przenosząc litery do diagramów według podanego kodu - wycinają, porządkują wycięte elementy według podanej zasady - grają w domino, memory.
Publikacja składa się z 20 modułów. Każdy poświęcony jest innej literze, innemu dwuznakowi lub trójznakowi. Z modułów można korzystać w dowolnej kolejności.

Liczba stron: 104

Format (wymiary): 21.5x30.3cm

ISBN: 9788383090108

Oceny
0,0
0
0
0
0
0
Więcej informacji
Więcej informacji
Legimi nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli lub czytali/słuchali daną pozycję, ale usuwa fałszywe opinie, jeśli je wykryje.