Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael Kategoria: Religia i duchowość Język: polski Rok wydania: 2011

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Liczba stron: 178 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Niebo_istnieje_naprawde.mobi - Lynn Vincent Todd Burpo

Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.

Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest „bardzo, bardzo duży” i naprawdę nas kocha.

Historia ta – opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna – ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów”.

"Niebo istnieje... naprawdę!" na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.

Opinie o ebooku Niebo_istnieje_naprawde.mobi - Lynn Vincent Todd Burpo

Cytaty z ebooka Niebo_istnieje_naprawde.mobi - Lynn Vincent Todd Burpo

Czy ten pan miał Jezusa w sercu? Mój syn zapytał mnie właśnie, czy zmarły był chrześcijaninem i czy wierzył w Jezusa jako Zbawiciela, a jego poważny ton głosu zbił mnie z tropu. – Colton, nie jestem pewien – odpowiedziałem. – Nie znałem go za dobrze. Zmartwienie wymalowało się na twarzy Coltona. – Musiał mieć Jezusa w sercu. Musiał! Inaczej nie będzie mógł pójść do nieba!
Mamo, szatan nie jest jeszcze w piekle – wyjaśnił z oburzeniem w głosie, że tego nie wie. – Aniołowie noszą przy sobie miecze, żeby szatan trzymał się od nieba z daleka! Znowu przypomniało mi się Pismo Święte, tym razem Ewangelia świętego Łukasza, gdzie Jezus mówi swoim uczniom: „Widziałem szatana, który spadł z nieba jak błyskawica” 30 .
„Kto się uniży jak to dziecko...”. Czym jest dziecięca pokora? Nie brakiem inteligencji, lecz raczej nadmiarem niewinności. Cennym i ulotnym czasem, zanim pojawi się duma, zmuszająca do przejmowania się tym, co myślą o nas inni. Nienaruszoną i szczerą beztroską, dzięki której trzylatek z radością wskoczy do kałuży, będzie turlał się w trawie z małym szczeniakiem lub głośno komuś wytknie, że lecą mu z nosa gile. Tego właśnie potrzeba, by znaleźć się w niebie. Duchowa szczerość

Fragment ebooka Niebo_istnieje_naprawde.mobi - Lynn Vincent Todd BurpoKarta tytułowa

Todd Burpo
oraz Lynn Vincent

Niebo istnieje... Naprawdę!

Niesamowita historia małego chłopca o wyprawie do nieba i z powrotem

TŁUMACZENIE
Olga Pieńkowska-Kordeczka

Wydawnictwo Rafael

Aby przeczytać tę książkę w całości, kup ją w księgarni www.legimi.com.