Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2004

Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry ebook

Artur "Roland" Dąbrowski

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry - Artur "Roland" Dąbrowski

Poradnik do ekscytujących wyścigów Need for Speed Underground 2, w którym znajdziecie porady dotyczące wszystkich aspektów rozgrywki, charakterystykę samochodów dostępnych w grze, asortyment sklepów i warsztatów oraz zarys głównego wątku fabularnego.

Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Ogólnie (Sklepy)
  • Podstawy (Porady)
  • Etap 4 (3) (Samochody)
  • Etap 4 (1) (Samochody)
  • Etap 4 (2) (Samochody)
  • Etap 1 (1) (Samochody)
  • Etap 3 (1) (Samochody)
  • Etap 3 (2) (Samochody)
  • Etap 1 (2) (Samochody)
  • Etap 2 (2) (Samochody)

Informacja o grze

Need for Speed: Underground 2 jest sequelem przebojowej gry wyścigowej, którą w ciągu pół roku od momentu oficjalnej rynkowej premiery nabyło legalnie ponad pięć milionów ludzi w skali całego globu ziemskiego. Niniejszy produkt nawiązuje zatem do szeroko rozumianego zjawiska tuningu samochodowego oraz filmowych hitów o tytułach: The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli) i 2 Fast 2 Furious (Za szybcy, za wściekli).

Gra Need for Speed: Underground 2, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX, GCN, GBA, NDS. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Opinie o ebooku Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry - Artur "Roland" Dąbrowski

Fragment ebooka Need for Speed: Underground 2 - poradnik do gry - Artur "Roland" Dąbrowski

Need for Speed:Underground 2poradnik do gry

autor: Artur "Roland" Dąbrowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=323

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Porady

Podstawy

Wyścigi

Samochody

Etap 1 (1)

Etap 1 (2)

Etap 2 (1)

Etap 2 (2)

Etap 3 (1)

Etap 3 (2)

Etap 4 (1)

Etap 4 (2)

Etap 4 (3)

Sklepy

Ogólnie

Karoseria - Przednie zderzaki

Karoseria - Tylne zderzaki

Karoseria - Listwy boczne

Karoseria - Spoilery

Karoseria - Maski

Karoseria - Roof Scoops

Karoseria - Przednie światła

Karoseria - Tylne światła

Karoseria - Lusterka boczne

Karoseria - Rury wydechowe

Karoseria - Kołpaki

Karoseria - Maski karbonowe

Karoseria - Spoilery karbonowe

Karoseria - Carbon Fiber Roof Scoops

Karoseria - Karbonowe lusterka boczne

Osprzęt - Prędkościomierze

Osprzęt - Neony

Osprzęt - Przyciemniane szyby

Osprzęt - Światła

Osprzęt - Nitrous Purge

Osprzęt - Hydraulika

Osprzęt - Układ bagażnika

Osprzęt - Urządzenia audio

Osprzęt - Obrotowe kołpaki

Osprzęt - Dwuczęściowe maski

Osprzęt - Drzwi

Graphics (Grafika)

Performance (Części)

Kariera

Początek

Trasy 1-5

Trasy 6-10

Trasy 11-15

Trasy 16-19

Trasy 20-25

Trasy 26-30

Trasy 31-35

Trasy 36-40

Trasy 41-45

Trasy 46-50

Trasy 51-55

Trasy 56-60

Trasy 61-65

Trasy 66-71

Trasy 72-75

Trasy 76-80

Trasy 81-85

Trasy 86-90

Trasy 91-95

Trasy 96-100

Trasy 101-105

Trasa 106

Wstęp

Need for Speed: Underground 2 to kontynuacja kapitalnej gry wyścigowej ze stajni EA Games. Ponownie ścigamy się nocą, po mieście rozświetlonym przez różnokolorowe neony i tuningujemy swój samochód.

Rozgrywka składa się z tras. Każdą z nich przydzielono do jednego z czterech trybów, których opisy znajdziecie w kolejnym dziale. Pomiędzy kolejnymi wyścigami dostajemy wolną rękę i udajemy się do dowolnych części miasta. Ten czas wykorzystujemy na dokonanie ulepszeń naszego wozu.

Niniejszy poradnik składa się z czterech części. W pierwszej z nich czytamy porady dotyczące wszystkich aspektów rozgrywki. Druga z nich prezentuje wszystkie modele samochodów, jakie spotykamy w grze. Trzecią z nich poświęciłem sklepom, które rozmieszczono na terenie Bayview. Dzięki czwartej i ostatniej części poznajemy zarys głównego wątku fabularnego.

UWAGA: Gra nie jest w pełni liniowa, więc niekoniecznie wszystkie lokacje opisane w tym poradniku muszą się pokrywać z tymi, jakie widzimy na ekranach swoich monitorów. Nie zawarłem tutaj opisów wszystkich wyścigów, w materiale zamieściłem jedynie trasy należące do kategorii podstawowej kategorii. Pozostałe wyścigi wykonujemy po przejściu wszystkich głównych tras. Ich kolejność w tym poradniku została ustalona na podstawie toczonej przeze mnie rozgrywki. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przeszli je w zupełnie innej kolejności.

Zapraszam,

Artur "Roland" Dąbrowski

Porady

Podstawy

W grze umieszczono system komunikacji SMS. Co jakiś czas otrzymujemy wiadomości od różnych postaci. Jedne z nich informują nas o nowych częściach do kupienia, inne - o wyścigach, w których możemy uczestniczyć; jeszcze inne stanowią źródło informacji o rozgrywce. Warto je czytać, gdyż wtedy gra okaże się przejemniejsza. Jako że wszystkie z nich zawarto w języku angielskim, a nie każdy jest z nim za pan brat, w kolejnych rozdziałach postaram się w miarę szczegółowo zamieścić esencję wypływającą z tych SMS'ów.

Na drodze często napotykamy na migoczące na czerwono obiekty z literką "i" wewnątrz. Po zebraniu takiego otrzymujemy SMS'a z dodatkową informacją, a także lekki zastrzyk pieniędzy. Tak że na pewno opłaca się takie informacje zbierać. Pieniądze zbieramy także osobno, odnajdując zielone ikonki z narysowanymi banknotami.

W Need for Speed: Underground 2 nie liczy się tylko sam fakt, że wygrywamy wyścig. Bardzo ważne jest również to, jak bardzo ośmieszyliśmy przeciwników. Im większa nasza przewaga nad rywalami po przejechaniu mety, tym więcej punktów Reputacji otrzymujemy. Te z kolei pomagają nam w odblokowaniu nowych części do tuningu.

Tuning w Need for Speed: Underground 2 nie służy tylko upiększaniu wozu samemu w sobie. Każdy zakup lepszej części zwiększa nasz współczynnik wyglądu (Visual Rating). Nagrodą za ładny wygląd są propozycje od rozmaitych wydawnictw, proponujących wykonanie naszemu samochodowi zdjęć na okładki magazynów branżowych czy filmów DVD. Możemy za to zarobić niezłe sumki, a dodatkowo w trakcie gry obejrzeć swój wóz (lub poprzednie) w różnych pismach.

Wyścigi dzielą się na