Opis

Dowiedz się krok po kroku, czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele.

Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodząc do swoich fortun? Każda droga - ich także - zaczyna się od tego, że widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy na to, by zrealizować się w życiu. Szansę, która być może jest przed Tobą i czeka na to, abyś ją odkrył. Bez względu na to, jaki masz cel, trzeba wyruszyć w drogę. Drogę na własne szczyty - często samotną. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku ma swój "Mount Everest ludzkich pragnień". Teraz możesz go zdobyć.

W jaki sposób odpowiednia motywacja pozwoli Ci osiągać zamierzone cele?

Dlaczego tak wielu ludzi ponosi porażkę na drodze do swego celu? To, czego im brakuje, to motywacja, a przede wszystkim umiejętność motywowania samego siebie, aby odnosić w życiu osobiste sukcesy.

Wielkim mitem jest myśl, że umiejętność motywowania siebie jest przeznaczona tylko dla nielicznych. Skoro jest to umiejętność, to można jej się nauczyć. Takie autorytety jak Anthony Robbins, Zig Ziglar czy Robert Kiyosaki są tego dowodem.

"Początkowo sceptycznie odniosłem się do kolejnej publikacji na temat motywacji. Po przeczytaniu moja opinia o tej książce diametralnie się zmieniła. Widać, że autor wie, o czym pisze. I to, co mi się najbardziej podobało - wszystkie proponowane rozwiązania i pomysły są bardzo etyczne. Polecam."

S. O.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 145

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Popularność


jest zmotywować siebie, gdy robimy to, co lubimy. Choćby to zadanie wydawało się ogromne dla innego człowieka, ty jesteś w stanie to wykonać, ponieważ lubisz to robić. Nikt nie osiągnął życiowego sukcesu, zmuszając się do działania.

Potrzebujesz tylko trzech kolorów i ośmiu nut. Pearl Buck powiedział: „Wszystko jest możliwe, dopóki nie zostanie dowiedzione, że jest to niemożliwe — nawet niemożliwe może być uznane za takie jedynie w tym

Każdego dnia mamy główny motyw, czy go znasz? „Człowiek zrobi wszystko, aby osiągnąć przyjemność, ale też wszystko, aby uniknąć cierpienia”. Codziennie podejmujesz kilka decyzji: decyzja rutynowa, decyzja związana z przyjemnością (jak ją osiągnąć), decyzja związana z unikaniem cierpienia (jak go uniknąć, odsunąć od siebie), właściwa decyzja. To motywacja w pogoni za przyjemnością,

wystarczająco mocno. Nie daję ci gotowych formuł, chcę abyś był świadomy, że zrobimy o wiele więcej, aby osiągnąć natychmiastową przyjemność i jeszcze więcej, żeby nie doznać cierpienia. To są dwa największe ludzkie motywy. Sukces buduje drabina stworzona z cierpliwości, wytrwałości, odroczonej gratyfikacji. Kiedy chcesz być kimś, musisz uświadomić sobie,