Między nami Język polski 6 Podręcznik - Łuczak Agnieszka, Murdzek Anna - książka

Między nami Język polski 6 Podręcznik książka papierowa

Łuczak Agnieszka, Murdzek Anna

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


  • Wydawca: GWO
  • Kategoria: Edukacja
  • Język: polski
  • Rok wydania: 2015
Opis

Jaki jest podręcznik serii Między nami?

Dopracowany i spójny – każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe, składa się z powtarzalnych elementów ułatwiających uczniom samodzielną pracę.

Atrakcyjny i przystępny – angażuje uczniów w tok lekcji, a umiejętnie dobrane teksty literackie sprawiają, że nawet uczniowie, którzy nie przepadają za czytaniem, chętnie sięgają po podręcznik.

Rozwijający i skuteczny – każdy tekst jest obudowany zadaniami i poleceniami, które stanowią kolejne ogniwa lekcji. Zadania nawiązują do zagadnień omawianych na wcześniejszych lekcjach, a przy tym umożliwiają wszechstronne opracowanie i utrwalenie nowego materiału.
Zmiany w nowym wydaniu
W obecnym wydaniu podręcznika usunęliśmy określenia, które mogłyby sugerować wpisywanie odpowiedzi do podręcznika, oraz odsyłacze do innych publikacji. Wprowadziliśmy ikonkę informującą, które polecenia należy wykonać w zeszycie.

Wprowadzone zmiany zostały pozytywnie zaopiniowane przez MEN. Dzięki nim podręcznik jest w pełni zgodny z zapisami znowelizowanej ustawy oświatowej i przygotowany do tego, by korzystać z niego przez 3 kolejne lata.

Liczba stron: 344

Format (wymiary): 19.5x26.0cm

ISBN: 9788374205238

Wydanie: 4