Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2006

Microsoft Combat Flight Simulator 2: WWII Pacific Theater - poradnik do gry ebook

Krzysztof "Rzemyk" Rzemiński

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Microsoft Combat Flight Simulator 2: WWII Pacific Theater - poradnik do gry - Krzysztof "Rzemyk" Rzemiński

Poradnik do Combat Flight Simulator 2: Pacific Theater, zajmuje się omówieniem przyrządów, zasadami lotu, opisem dostępnych samolotów, podstawowymi manewrami, walką kołową i energetyczną, misjami treningowymi oraz przykładową misją w kampanii.

Microsoft Combat Flight Simulator 2: WWII Pacific Theater - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Cztery siły (Zasady lotu)
  • Powierzchnie sterowe (Zasady lotu)
  • Klapy (Zasady lotu)
  • Walka nad celem (Przykładowa misja)
  • Start z lotniskowca (Przykładowa misja)
  • Wprowadzenie (Przykładowa misja)
  • Misje treningowe
  • Kokpit
  • Japonia (Samoloty)
  • USA (Samoloty)

Informacja o grze

Combat Flight Simulator 2 to kontynuacja udanego symulatora stworzonego przez firmę Microsoft. Akcja przenosi nas w czasy II Wojny Światowej w rejon walk prowadzonych na Pacyfiku. Dostępne są maszyny zarówno lotnictwa japońskiego, jak i amerykańskiego - od delikatnego Zero aż po śmiercionośne Corsair i Hellcat.

Gra Microsoft Combat Flight Simulator 2: WWII Pacific Theater, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku symulatorów. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Opinie o ebooku Microsoft Combat Flight Simulator 2: WWII Pacific Theater - poradnik do gry - Krzysztof "Rzemyk" Rzemiński

Fragment ebooka Microsoft Combat Flight Simulator 2: WWII Pacific Theater - poradnik do gry - Krzysztof "Rzemyk" Rzemiński

Microsoft Combat Flight Simulator 2:WWII Pacific Theaterporadnik do gry

autor: Krzysztof "Rzemyk" Rzemiński

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=518

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Zasady lotu

Cztery siły

Powierzchnie sterowe

Klapy

Przeciągnięcie i kąt natarcia

Samoloty

USA

Japonia

Kokpit

Misje treningowe

Przykładowa misja

Wprowadzenie

Start z lotniskowca

Walka nad celem

Powrót na lotniskowiec

Wstęp

W niniejszym poradniku postaram się wam przybliżyć Combat Flight Simulator 2: Pacific Theater, jest to symulator bazujący na silniku Flight Simulatora 2000.

Zajmę się omówieniem przyrządów, zasadami lotu, opiszę samoloty, podstawowe manewry, walkę kołową, energetyczną, poszczególne misje treningowe, w tym start i lądowanie na lotniskowcu, oraz przykładową misję w kampanii.

Do sterowania samolotem polecam wykorzystać joystick z czterema osiami, czyli taki, który oprócz możliwości sterowania w osi podłużnej i poprzecznej ma możliwość operowania przepustnicą i orczykiem. System Force Feedback jest potraktowany po macoszemu i jedynie daje odczuć strzał, kołowanie, zrzut bomby, jednak samolot nie ostrzega drganiami o zbliżającym się przeciągnięciu jak ma to miejsce w serii IL-2 / PF.

Zasady lotu

Cztery siły

Cztery siły

Pewnie sobie zadajecie pytanie, jak to jest możliwe, że samolot lata, że nie spada na ziemię, mimo iż waży nieraz po kilka, a nawet kilkadziesiąt ton?

Otóż lata