Mass Effect 3 - poradnik do gry - Jacek "Stranger" Hałas - ebook
Opis

Poradnik do gry Mass Effect 3 to kompletne zestawienie informacji dotyczących gry ze szczegółowym opisem wszystkich zadań wraz z niezbędnymi informacjami potrzebnymi do ich ukończenia. Poradnik zawiera ponadto pełne zestawienia przedmiotów oraz sklepów.

Mass Effect 3 - poradnik, opis przejścia, questy zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Mass Effect 3 - wymagania sprzętowe
  • Poradnik do gry Mass Effect 3
  • Aria - Błękitne Słońca (Zadania na Cytadeli)
  • Jak przygotować się do finału kampanii? (Zadania główne)
  • Priorytet - Tuchanka (2) (Zadania główne)
  • ZAKOŃCZENIA GRY (Zadania główne)
  • Priorytet - Rannoch (2) (Zadania główne)
  • Cytadela - Rura termiczna GX12 (Mini-zadania)
  • Priorytet - Tuchanka (1) (Zadania główne)
  • Aria - Zaćmienie (Zadania na Cytadeli)

Informacja o grze

Finalna odsłona trylogii science-fiction z komandorem Shepardem w roli głównej. Tym razem Żniwiarze dokonują inwazji na Ziemię, a nasz bohater musi zgromadzić sojuszników i pokonać najeźdźców. Gra łączy mechanikę RPG z systemem walki zapożyczonym z trzecioosobowych strzelanek.

Gra Mass Effect 3, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3, WiiU. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 40


Mass Effect 3Romanseporadnik do gry

autor: Jacek "Stranger" Hałas

Copyright © wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

ISBN: 978-83-8055-360-6

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-OnLine S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-OnLine S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1222

[email protected]

Spis treści

Mass Effect 3 - romanse - poradnik do gry

Poradnik - romanse w grze - Mass Effect 3

Romanse innych postaci

Romanse - mężczyzna

Informacje wstępne | Romanse - mężczyzna

Ashley Williams | Romanse - mężczyzna

Diana Allers | Romanse - mężczyzna

Jack | Romanse - mężczyzna

Kaidan Alenko | Romanse - mężczyzna

Kelly Chambers | Romanse - mężczyzna

Liara T'Soni | Romanse - mężczyzna

Miranda Lawson | Romanse - mężczyzna

Steven Cortez | Romanse - mężczyzna

Tali'Zorah | Romanse - mężczyzna

Niedokończone romanse | Romanse - mężczyzna

Romanse - kobieta

Informacje wstępne | Romanse - kobieta

Diana Allers | Romanse - kobieta

Garrus Vakarian | Romanse - kobieta

Kaidan Alenko | Romanse - kobieta

Kelly Chambers | Romanse - kobieta

Liara T'Soni | Romanse - kobieta

Samantha Traynor | Romanse - kobieta

Niedokończone romanse | Romanse - kobieta

Mass Effect 3 - romanse - poradnik do gry

Poradnik - romanse w grze - Mass Effect 3

Poradnik Mass Effect 3 Romanseskupia się w całości na miłosnych podbojach pana Sheparda lub pani Shepard. W niniejszym poradniku znalazły się informacje na temat wszystkich osób, z którymi można nawiązać związek uczuciowy. Mowa tu zarówno o tych osobach, z którymi była szansa związać się w poprzednich odsłonach serii, jak i o zupełnie nowych postaciach, które zadebiutowały w Mass Effekcie 3. Prezentacja każdego z potencjalnych kandydatów zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące rozpoczęcia znajomości, podejmowania właściwych decyzji mających na celu prawidłowe kształtowanie romansu oraz potencjalnych zagrożeń, które mogą doprowadzić do śmierci czy zrażenia do siebie danej postaci. Poradnik uzupełniają informacje o romansach pomiędzy innymi obecnymi w grze osobami, na przebieg których zazwyczaj ma się jedynie ograniczony wpływ.

Pełna zawartość poradnika:

Zestawienie wszystkich potencjalnych romansów dla mężczyzny.

Omówienie wszystkich romansów, na które można się decydować grając jako mężczyzna.

Zestawienie wszystkich potencjalnych romansów dla kobiety.

Omówienie wszystkich romansów, na które można się decydować grając jako kobieta.

Zestawienie romansów innych członków Normandii.

Ważne informacje

Pamiętaj przede wszystkim o tym żeby wybrać rozdział poradnika odpowiadający płci utworzonej przez Ciebie postaci. W grze pojawiają się osoby, z którymi można związać się niezależnie od tego czy Shepard jest mężczyzną czy kobietą, ale są to nieliczne przypadki. Proces zacieśniania relacji jest długotrwały i zawsze składa się z kilku kroków, które zostały przedstawione w omówieniu potencjalnych kandydatów. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie opisane kroki i że nie popełniłeś po drodze żadnych poważnych błędów (np. wyrażenie drastycznie odmiennej opinii), bo w przeciwnym wypadku dotarcie do "finału" może okazać się niemożliwe.

Istotną zmianą w stosunku do poprzedniej części serii jest to, że w danym momencie możesz okazywać zainteresowanie więcej niż jedną postacią, budując pozytywne relacje. Przypilnować się musisz dopiero po awansowaniu do ostatniej "sceny" dla jednego z kandydatów, z którym romansujesz. Gra stawia Cię wtedy przed wyborem czy chcesz na stałe związać się z tą osobą czy też wolisz ją (w mniej lub bardziej subtelny sposób) spławić i spróbować szczęścia z kimś innym. Warto wiedzieć, iż jest to decyzja nieodwracalna, choć niekoniecznie musi wiązać się z całkowitym pogrzebaniem pozytywnych relacji, gdyż równie dobrze możesz zgodzić się na pozostanie w przyjacielskich stosunkach. Nie jest też tak, że ostatnie sceny dla wszystkich kandydatów pojawiają się w tym samym momencie kampanii. W przypadku niektórych postaci dzieje się to wcześniej (np. tuż po ataku na Cytadelę), a u innych znacznie później (np. po misji na Rannochu). Ostatnia okazja do wyboru stałego partnera/partnerki to moment przed przystąpieniem do ataku na główną kwaterę Cerberusa (finałowa część kampanii).

Thane, Samara, Morinth i Jacob odgrywają w nowej przygodzie marginalną rolę, w rezultacie czego gra nie pozwala na wznowienie rozpoczętego z nimi wcześniej romansu. Możliwe jest natomiast kontynuowanie rozpoczętych romansów z Liarą T'Soni, Ashley Williams, Kaidanem Alenko, Mirandą Lawson, Jack, Tali'Zorah, Garrusem Vakarianem i Kelly Chambers.

Uwaga! Niektóre z kroków w budowaniu związku są wykonywane w ramach głównych lub pobocznych zadań. Niniejszy poradnik dokładnie je oczywiście omawia, przy czym jeżeli chcesz dysponować pełnym wglądem na sprawę wskazane jest skorzystanie z głównego poradnika do gry.

Ogólne podpowiedzi do romansów

1) Najważniejszą sprawą jest to żeby jak najczęściej spotykać się z osobą, z którą masz zamiar wejść w związek. W poprzednich częściach serii miało to miejsce wyłącznie na pokładzie Normandii, ale w Mass Effekcie 3 możesz również doprowadzać do